microsoft vs logitech - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

microsoft vs logitech

blabla2002

Recommended Posts

אל תשכחו את האמינות.

למרות שאני מאוד מרוצה מה Intellieye Explorer שלי (שני כפתורי בוהן זה פשוט bliss), וגם הלוגו של התקלף ככה שהעכבר נראה יותר איכותי, עדיין קיים המרכיב של אמינות, וכאן ה Intellieye נופל (אצלי לפחות) כי מה שאני מחזיק עכשיו מתחת ליד הוא השלישי, שני הראשונים (גם הם Intellieye Explorer) מתו בטרם עת בנסיבות לא מוסברות (כנראה חיבורים לקויים).

עד כה לא שמעתי על שום בעיות כאלו עם עכברים של לוג'יטק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי ככה את העכבר של לוגיטק עם הגולה ועם השלוש לחצנים תנחשו כמה זמן משהו כמו 3 שנים שנתיים ואני פשוט אוהב אותו הוא אצל אח שלי אבל אני גם אוהב אותו הוא אחלה לי היה פעם מיקרוסופט מגעיל בעעע התחיל לההרס אחרי כמה זמן אני מנקה כל כמה זמן את ההאבק אבל הוא ממש נדפק במשהו.

ויש לאח הקטן שלי

Dual Optical של לוג'יטק ואני גם אוהב אותו

הוא מדוייק ומאוד נוח כל המשפחה שלי אוהבים אותו

כמה סיבות למה לא לקחת מיקרוסופט:

זה מתקלף (הלוגו)

יוצאים קרני לייזר מהמקום של הגלגת וכן זה בדוק ( לפחות ככה בחלק העכברים האופטים שלהם)

אחוז ההחזרה של עכברי מיקרוסופט יותר גבוה זה לא בדוק אבל שמעתי יותר מקרים של אנשים שהחליפו את המייקרוסופט

בקשר לדריברים - אני לא בטוח אם הוציאו גרסאת דריברים ללינוקס אולי בעתיד הם יוציאו אבל מיקרוסופט בחיים לא לכן אני לא יקנה מיקרוסופט וגם לפי מה שאני יודע מיקרוסופט לא ישחררו פרטים על העכבר לאנשי הקוד הפתוח כדי שהם ייצרו דריבר לבד

לעומת שאולי כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה...היפחדת אותי עכשיו עם הקרני ליזר אני מפחד לשים את היד על העכבר!!

דרך אגב דריוורים זה לא ממש קשה ויש תוכנה בלינוקס שנותנת תמיגה בכול הכפתורים של העכבר של מיקוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרני ליזר!!! lol

זה נשמע כאילו אתה משתמש בעכבר בכור בדימונה...

עכשיו לנושא...

אני משתמש כבר מלא זמן בכמה דגמים של לוג'יטק ואני מעוד מרוצה, ואני שונא את העכברים של ... איכות בניה גרועה וגם הסמל של מגעיל אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות בניה גרועה? נסה שנית.

אין לך מושג כמה זמן לקח לי להרוס את העכבר הישן שלי ממיקרוסופט, עם כל הזריקות על הריצפה והקיר אפילו שריטה לא הייתה... בסוף התייאשתי פתחתי אותו הורדתי איזה קבל וסיימתי את חייו.

לגבי הסמל, באמת מכוער, אבל יורד אחרי כמה זמן, כן אני יודע שזה דבר רע, אבל פה הוא הופך לטוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לכתוב לראשונה במדור הזה של הפורום ואני מקווה לא להתקבל בסקילה...

אני נמנה על האנשים שמתעבים את מייקרוסופט.... מצד שני אני תמיד פתוח לרעיונות חדשים ואני אוהב לבדוק הכל לפני שאני מחליט אז אני אישית פשוט באתי לחנות מחשבים וביקשתי לפתוח ולנסות את כל העכברים גם מבחינת אחיזה וגם מבחינת תנועה חלקה ורציפה במחשב...

אני יכול להגיד שאני קודם כל מעדיף טרק בולים ועל כן אל נא תסקלו אותי ואני אישית לא מצאתי שום הבדל בין התנועה שמתקבלת על המסך מחינת רציפות וזרימה נקייה בין העכברי היי אנד של שתי החברות...

הבחירה הסופית שלי הייתה הטרקבול אופטיקל של מייקרוסופט שאין מה לעשות התאים ליד שלי יותר טוב לא הראה שום סימן של מסיביות פחותה או של איכות בנייה לקויה ועוד היה יותר זול (אם אני לא טועה 31 דולר בזמנו לעומת מקבילו בלוג'יטק בשישים ומשהו) לעומת זאת כשאחותי ביקשה עכבר ולא טרקבול למחשב שלה אני העדפתי את לוג'יטק האלה שהם לא סימטריים וייסלחו לי האנשים שנפגעו מזה שאני לא זוכר את שמו של הדגם...

הטרק בול שלי עובד וכמו שצריך כבר מעל שנה וחצי ולא מראה שום סימן של בעיה ושל אחותי עובד סבבה כבר כמה חודשים גם כן בלי בעיות מיוחדות...

ככה שעזוב אותך שטויות כולם טובים וכולם רצים חלק אפילו ב1500 דיפיאיי ואפילו ב1000 דיפיאיי הישן... מה שחשוב זה איך אתה אישית מסתדר איתו ולך לחנות המחשבים באזור מגוריך תבקש מהם בעדינות את מלאי העכברים ותעביר את הזמן בלמצוא מה טוב לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני אפילו לא יודע ממה להתחיל!!! יש לי ניסיון כל-כך רחב בכל הנושא הזה כי אני פשוט פנט עכברים. אתם לא תאמינו על הדרך שאני עברתי איתם הנה חלק:

1. Genious Serial Mouse

2. Microsoft Scroller (will ball)

3. Optical - the simple one

4. Microsoft Explorer 3.0

5. TrackMan Wheel

6. MouseMan IFeel

מצטער על השמות העקומים בהתחלה, אבל קשה לי לדעת את השמות של העכברים ה Low-End.

כפי שאתם רואים אני הייתי בשני צידי המזרן.

נסיתי גם גם וגם כדור עקיבה. קודם כל אני רוצה להגיד שכל הדיבורים על הDPI הם Bullshit שיווקי אחד גדול. זה כמו שאתם תקנו מערכת ע"פ כמה P.M.P.O יש לה. אני הייתי עם כל עכבר לפחות חודשיים ואני משחק במשחקים ואין שום הבדל מורגש (אני מדבר עכשיו רק על האופטי של מיקרוסופ נגד לוג'טק). אז הפרמטרים שנשארו הם: עצוב, נוחות ופיצ'רים. אחרי כל זה אני חייב להכריז על מנצח אחד ברור: Logitech!!! אין עליהם. למרות שאני התאכזבתי מה TrackMan Wheel טיפה (אולי הוא לא בשבילי) אני מאוד מאוד אוהב את הIFeel. קודם כל התדמית שלו מאוד אלגנטית ויפה, הלוגו הכחול מדהים. בקשר לנוחות: לא מחליפים סוס מנצח. לוג'יטק עושה את העיצוב הזה כבר מס' שנים ורק משנה טכנולוגייה. הדבר היה מעולה מאוד מאוד מאוד נוח ליד! מה שמעולה שיש בצד גומי ולא פלסקים ככה התפיסה מאוד נוחה. עכשיו אני אפרט בקשר לfeature של העכבר: IFeel. אני יודע שבהתחלה זה נשמע זול. גם אני חשבתי בהתחלה: "זה עכבר או ויברטור?". אחרי שאני נסיתי הבנתי שזה פצצה. דמיינו לעצמכם שכל דבר שאתם עושים ואז העכבר מגיב על פי הפעולה ועושה קומבינציות של רטט. למשל קישורים ודברים כאלה אז הוא עושה רטט וכל דבר בעצם, אבל היתרון בענקי בא במשחקים. עד כה שחקתי איתו רק ב

UT וההרגשה ענקית! זה חובה לGamers! אתם בטוח מכירים Joysticks עם Froce Feedback אז זה בדיוק אותו דבר!! אתם מרגישים הכל במשחק! לכל יש את הדפוס שלו ע"פ הפעולה וגם כל האירועים כמו פגיעה קפיצה והכל פשוט פצצה.

אז בקיצור לדעתי הLogitech יותר טוב, אבל גם יותר יקר בהתאם. למי שלא מחפש את הטוב שבטוב שילך על הExplorer 3.0 גם זה עכבר לא רע בכלל. שלא כמו בגירסא Explorer 1.0 הוא לא מתקלף ונשאר יפה כמו שקנית אותו. הוא פחות נוח, אבל גם יותר זול.

חבל שלא יצא לי לנסות את ה Dual Optical, אבל הייתי אצל היבואן והם אמרו לי שאין יותר את הדגם הגדול (חדלו לייצר) ויש רק Dual בדגם הקטן וזה לא נוח לי כי לי יש יד גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את המחשב הישן שלי (שאז היה חדש), קניתי עכבר של לוגיטק הוא עבד אצלי 5 שנים, הוא בעל 3 כפתורים ללא גלגלת(עכשיו הוא ממשיך לעבוד במחשב של סבא שלי), כשקניתי את המחשב החדש, קיבלתי גם כן עכבר של לוגיטק הפעם עם גלגלת והוא עובד מציון, אבל ניסיתי לעשות מוד כל שהו לגלגלת והגלגלת עבדה לי בבית :bash: ואז סבא שלי מצא לי לי בבית שלו איזה עכבר של MICROSOFT עם גלגלת כתוב מתחתיו ככה: INTELLIMOUSE 1.1 PS 2 COMPATIBLE. אני אישית לא יודע מה זה הדגם הזה, אבל כשראיתי שזה של MICROSOFT חשבתי בליבי (איכס רק לא זה.....) אבל לא היתה לי בררה היתי חייב עכבר עם גלגלת. אז לקחתי אותו והוא עובד בדיוק כמו ה שהיה לי :) אני ממש מרוצה מן העכבר הזה הוא פשוט פצצה הנחוחת שווה לעבר של ה שהיה לי אבל.... הלחצנים של MICROSFT רכים יותר ושקטים יותר :).

אגב אני לא יודע איזה דגם הלוגיטק אני יודע שהוא עולה 60 שח

ולמה שלא תפתחו סקר מנושא הזה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...