microsoft vs logitech - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

microsoft vs logitech

blabla2002

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לוקח את הדגם hi-end בעכברים (לא טראקבול קומי, ששש) של שתי החברות, אני בטוח שהדגם state of the art של הדואל אופטיק של לוגיטק ינצח..

שטויות במיץ!!

שניי חיישנים 800DPI בלוג'יטק לעומת 6000DPI בMicrosoft IntelliEye Explorer!

המיקרוסופט לוקח בגדול!

וגם... יותר כפתורים - 5 במיקרוסופט (לא כולל גלילה) לעומת 4 בלוג'יטק (לא כולל גלילה)

והעיצוב הארגונומי של ... ובכן... מספיק רק להסתכל! 8)

אני מציע לכם לנסות את שניהם לפני שמתחילים לדבר.

ועוד לא דברתי בכלל על הWireless של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעכברים רק לוג'יטק..... יש לי את MAUSEMAN OPTICAL WIRELESS שלהם והוא פשוט מדהים עברה שנה מאז הקנייה ועדיין חושבים שהיא חדש. בניגוד למייקרוסופט, הצבע של לוג'יטק לא דוהה אחרי שנה.

במקלדות אני אישית רק מייקרוסופט רק בגלל שלמייקרוסופט יש מקלדות ארגונומית נוחה מאוד ואני אישית לא יכול בלי ארגונומית. גם ללוג'יטק יש מקלדת ארגונומית אבל היא מגיעה עם איזה עכבר מעפן אז לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח את הדגם hi-end בעכברים (לא טראקבול קומי, ששש) של שתי החברות, אני בטוח שהדגם state of the art של הדואל אופטיק של לוגיטק ינצח..

שטויות במיץ!!

שניי חיישנים 800DPI בלוג'יטק לעומת 6000DPI בMicrosoft IntelliEye Explorer!

המיקרוסופט לוקח בגדול!

וגם... יותר כפתורים - 5 במיקרוסופט (לא כולל גלילה) לעומת 4 בלוג'יטק (לא כולל גלילה)

והעיצוב הארגונומי של ... ובכן... מספיק רק להסתכל! 8)

אני מציע לכם לנסות את שניהם לפני שמתחילים לדבר.

ועוד לא דברתי בכלל על הWireless של ...

תגיד לי, אתה מאמין לשטויות במיץ שכל אחד רושם לך ? אני ניסיתי את שניהם, ולמעשה יש לי את שניהם בבית, ויש פשוט הבדל אינסופי בין שניהם לטובת הלוג'יטק שמנצח בכך התכונות בפער ענקי, אז במקרה הזה אל תאמין למספרים, הם משקרים בגדול, מניסיון אמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי כותב את זה בלי להתנסות בשניהם למשך תקופה.

בסוף בחרתי את המיקרוסופט עבור שני המחשבים. (IntelliEye Explorer בשביל אחד וWireless IntelliEye Explorer בשביל השני)

אחת הסיבות המרכזיות הינה הארגונומיות (אבל אני מניח שזה משתנה מכף יד לכף יד) ותזוזה.

עוד דבר שאהבתי הוא שלExplorer יש שני "כפתורי בוהן" (קדימה ואחורה) ואילו ללוג'יטק יש רק אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDUAL שלי פשוט מותק:) קצת כבד, אבל מתרגלים..

לקח קצת זמן להתרגל אחרי האופטי הרגיל של מייקרוסופט (הדגם הכי פשוט), כי הוא קליל כזה,

אבל העיצוב, הדיוק והנוחות של ה DUAL פשוט שווים את זה:)

קשה לי קצת להשוות לדגמים היקרים של MS , לא ניסיתי אותם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...