ערכה להתקנת WINXP- מוכן! הורידו עכשיו! - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערכה להתקנת WINXP- מוכן! הורידו עכשיו!

FriXus

Recommended Posts

תגידו לי, אתם עושים צחוק ? אני לא מאמין שהת'רד הזה לא נמחק ישר.

מה שהבחור הנמרץ עשה לחלוטין אינו חוקי !אז מה אם זה הועתק מהדיסק אתחול. הדיסק אתחול הוא חלק מהרשיון שניתן לתוכנה, להתקנה ושימוש על מחשב אחד. אתם יודעים שאפילו דיסקט מועתק של דוס אינו חוקי ! שומרת על זכויות היוצרים אפילו של דוס 1 הישן ביותר ! BootMagic ? Norton commander ? אלו תוכנות חופשיות ? אלו תוכנות שעולות כסף , ומפרנסות את כותביהן ! אי אפשר להחליט סתם כך לשים את התוכנה על דיסק ולחלק חינם.

מספיק עם זה. תתעוררו.

אם אתה רוצה אל תשתמש בזה!

הדיסקט איתחול חוקי לגמרי, כי זה עזר לתוכנה שיש לך וקנית, זה כמו שתעשה לבד דיסק

הפעלה מהWINDOWS שלך,

לגבי PARTMAGIC, השימוש בעזרים אלה הוא חוקי רק אם יש לכם את התוכנות במלאות (כמו שיש לכם את התוכנה המלאה

של WINDOWS)

זה מצויין בקובץ עזרה.

לגבי NC אני לא ממש יודע אם זה חוקי או לא, הדיסק לא מאלץ אותך להתקין את זה- בחירה שלך

(לא חייבים להשתמש בהם בכדי להתקין דרך הערכה).

באמת? לא ידעתי...

עריכה: במיוחד בישביל לבדוק הרצתי התקנה על מכונה ווירטואלית (vmware) והאשף של נתן לי לפרמט את זה כFAT למרות שזה היה

"הארדיסק" חדש ללא מחיצות.

זה טוב שזה על הדיסקט ומפעיל את הדיסקט ולא ישר מתקין

כי עם אתה רוצה לעשות כל מיני הכנות לפני שאתה מתקין אתה

יכול, יש בערכה מפסיק עזרים שאיתם תוכל לעשות מה שתרצה.

לדוגמה:

נניח שאתה רוצה להתקין את הWINXP על HD לא ריק אלא על

דיסק עם הקבצים שלך שאתה רוצה לשמור, ובמחשב יש WINDOWS98

מלאה בתקלות ובאגים- אז אתה רוצה להתקין (לא לשדרג) אבל גם

לא לעשות פורמא.

דרך הערכה הזאת אתה יכול דרך דוס למחוק את מה שאתה

צריך למשל את הWINDOWS (ודרך הWINDOWS אתה לא יכול לעשות זאת מן הסתם....)

יש לך עזרים אתה יכול להשתמש- NC ועם תמיכה בעכבר למשל,

לא יותר טוב?? כי אם אתה מפעיל ישר את הSETUP אתה לא יכול למשל לעשות את זה.....

(חומר למחשבה..... ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

READY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROUDLY PRESENT:

BlackHawk Utillities (BHU

<צונזר>

נא לשנות את הסיומת ZIP לEXE

(GEOCITIES לא הרשה לי לעלות EXE.... )

וחשוב לקרוא את הקובץ עזרה לפני שמתחילים להתעסק!....

שאלות,תגובות,בעיות

לפרסם פה

אני לא יהיה פה בשבוע הקרוב (ראשון עד שישי) כי יש לי גיבוש טייס(!!!.... :D WISHME LUCK)

אבל על דאגה אני אענה שאני יחזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי איכפת מחוי לא חוקי פשוט תעלו את הדבר המאוד מאוד שימושי הזה לאתר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה זתומרת למי אכפת ?

אני לא יודע מאיזה כוכב לכת נחתת, או על איזה סם אתה בדיוק עכשיו, אבל לכולם אכפת מתוכנות גנובות !

אם אתה עושה את זה בביתך ,ולא מפיץ, אז ניחא.אף אחד לא יודע מזה, ואף אחד לא ישאל אותך יותר מדי שאלות.

אבל לבוא ולהפיץ חבילת תוכנות לא חוקיות, פה באתר, בצורה כל כך גלויה ובוטה, ובנאיביות מוחלטת להחליט שזה חוקי לחלוטין - זו חוצפה, וזה פוגע באתר. במידה וארגון BSA יחליט להתלבש על HWZONE על מנת לבדוק האם יש פה עוד דברים כאלו, זה הסוף של האתר. האם אתה רוצה על מצפונך שייסגר האתר ? או שגם מזה לא ממש אכפת לך ?

לפעמים אני לא מבין את הנאיביות או אינפנטיליות של הילדים פה. אולי מישהו מהמנהלים יעיף כבר מבט פה ויראה כמה עוול נעשה פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן-אדם אתה יותר מידיי לחוץ!!

אני סתם צחקתי בקטע של הלימי איכפת אבל הרכע השתמשתי בדיסקקט שלו וזה יצא ממש טוב!

אז תודה!

ולג'נרי-אל תקח את הכל כל-כך ברצינות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי אתם השתגעתם???

יש כאן 5 אנשים שאומרים שזה חוקי!!!

ופוץ אחד שחושב שמישהו מת ומינה אותו לעורך דין!!

אתם מאכזבים אותי אנשים...

פוץ אחותך. דביל. החוק לא נקבע על ידי הרוב. החוק נקבע על ידי המחוקק. עצם העובדה שאתה ילד קטן מפונק ואפילו די דביל, ואתה לא מצליח להבין את זה, זו בעיה שלך. כשתגדל, ותגיע לשיעורי אזרחות, תבין, שיש רשות מחוקקת במדינת ישראל, כמו בכל מקום בעולם, והיא קובעת שמה שאתם עשיתם פה הוא בלתי חוקי. זה שזה עובד - מצוין אז מישהו פה יתקין גרסה לא חוקית של ווינדוס וזה יעבוד - זה עושה את זה חוקי ? החוק לא מבדיל במקרה הזה בין מערכת ההפעלה ווינדוס או נורטון קומנדר או אפילו דוס 1.0 . בכל מקרה מדובר בתוכנה אשר מוגנת בזכויות יוצרים, והרשות ניתנה על פי הסכם הרשיון לבעל התוכנה לעשות שימוש אישי בלבד בתוכנה. לא משנה שזהו דיסקט הצלה. לא משנה שזה עובד, ולא משנה שלכולם יש. הרשיון מציין במפורש שימוש של אדם אחד. אם אני אפרוץ לך לאוטו (כשתגדל ויהיה לך כמובן) ואצליח להניע אותו ולברוח - זה עובד ! , זה חוקי !?

בניגוד אליך, ואל חבורת המתלהבים פה שנורא שמחים שעכשיו, כל יומיים שהם מפרמטים יהיה להם יותר קל, אני מסתכל על התמונה בכללותה - אתר במדינת שמחזיק לינק לקובץ לא חוקי. אתה יודע כמה נזק זה יכול לגרום לאתר, ולאנשים שמפעילים את האתר ? לאף אחד לא אכפת שלחמישה ילדים זה עובד. מבחינת החוק זוהי העתקה והפצה בלתי חוקית של תוכנה, והעונש על כך הוא גדול מכפי שהנערים משחזיקים את האתר יכולים לעמוד בו. אתה רוצה על מצפונך את התיקים הפליליים שייפתחו להם ? איך תישן בלילה כשעל מצפונך העובדה שנערים אלו, שעוד לא הגיעו לצבא, והשקיעו כל כך הרבה באתר, פתאום מוצאים את עצמם מסומנים כעבריינים לכל החיים ?

תחשוב על זה קצת, ותפנים. אחרי שתבין, תחשוב שוב אם אתה רוצה לקרוא לי שוב פוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן-אדם אתה יותר מידיי לחוץ!!

אני סתם צחקתי בקטע של הלימי איכפת אבל הרכע השתמשתי בדיסקקט שלו וזה יצא ממש טוב!

אז תודה!

ולג'נרי-אל תקח את הכל כל-כך ברצינות!

ג'נרי ?!

עוד אנאלפבת ?

GANIRC

זה השם. לא קשה להעתיק אותו כשאתה פונה אלי. לא ג'נרי - GANIRC. פעם אחרונה - לא ג'נרי - GANIRC. אוקי ?!

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא מדבר איתך בכלל, אין לך שום ידע במחשבים לקבוע מה בבעלות מיקרוסופט או חברה אחרת ואני לא רואה למה הדיסקים האלו לא יכולים להיות חוקים.

אתה גם קצת מזבל יותר מידי בשכל כל החוקיות של זה ושהאתר יכול להיסגר, כאילו איפה אתה חיי?

זה לא עולם מושלם ואתרים כמו רוטר לא ניסגרים למרות שיש שם בערך פי מיליון יותר "דברים לא חוקיים" מאשר כאן.

העניין הזה הופך להיות קצת מוגזם...גם שמישהו עם יבקש לעדכן את הביוס שלו אז יגידו לו ללכת לאתר שנתתי ולהוריד את הדיסקת הפעלה כדאי שהוא יכנס לדוס אז גם את זה יצנזרו? באמת...אז מיקרוסופט עכשיו קובעים שלמי שיש לא יכול לשדרג את הביוס נכון?

בקיצור אדוני המבוגר שיש לו אוטו אתה מזבל כאן לכולם את השכל ועד שאני לא יראה מסמך שמציין את זה שדיסקים כאלה לא חוקיים אני לא מאמין לשום מילה שאתה אומר.

ושוב אני קורה למנהלים לשים את התוכנה באתר כי אני רואה שהרבה אנשים זקוקים לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי כי זאת הפצה.. זה לא שאם יש לך ווין מקורי ותוריד את זה אז זה לא יהיה עברה, אבל זו עדיין הפצה למי שאין את התוכנה..

כמו שאני יעלה משחק ויכתוב שרק בעל המשחק המקורי יכול להוריד את זה בצורה חוקית.

תוך שלושה ימים אני מבטיח לך שיהיה רוטר חדש.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי כי זאת הפצה.. זה לא שאם יש לך ווין מקורי ותוריד את זה אז זה לא יהיה עברה, אבל זו עדיין הפצה למי שאין את התוכנה..

כמו שאני יעלה משחק ויכתוב שרק בעל המשחק המקורי יכול להוריד את זה בצורה חוקית.

תוך שלושה ימים אני מבטיח לך שיהיה רוטר חדש.. ::)

לכולם שישתמשו בדיסקט הזה יש מקורי(ככה לפחות האתר מניח, אם זה נכון או לא זה כבר הבעיה של המשתמש)

זה לא שהוא הולך להישתמש בזה כמערכת הפעלה...חחחח...נורטון קומנדר...מעלה זיכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא מדבר איתך בכלל, אין לך שום ידע במחשבים לקבוע מה בבעלות מיקרוסופט או חברה אחרת ואני לא רואה למה הדיסקים האלו לא יכולים להיות חוקים.

אתה גם קצת מזבל יותר מידי בשכל כל החוקיות של זה ושהאתר יכול להיסגר, כאילו איפה אתה חיי?

זה לא עולם מושלם ואתרים כמו רוטר לא ניסגרים למרות שיש שם בערך פי מיליון יותר "דברים לא חוקיים" מאשר כאן.

העניין הזה הופך להיות קצת מוגזם...גם שמישהו עם יבקש לעדכן את הביוס שלו אז יגידו לו ללכת לאתר שנתתי ולהוריד את הדיסקת הפעלה כדאי שהוא יכנס לדוס אז גם את זה יצנזרו? באמת...אז מיקרוסופט עכשיו קובעים שלמי שיש לא יכול לשדרג את הביוס נכון?

בקיצור אדוני המבוגר שיש לו אוטו אתה מזבל כאן לכולם את השכל ועד שאני לא יראה מסמך שמציין את זה שדיסקים כאלה לא חוקיים אני לא מאמין לשום מילה שאתה אומר.

ושוב אני קורה למנהלים לשים את התוכנה באתר כי אני רואה שהרבה אנשים זקוקים לה.

אתה לא מדבר איתי ? קראת לי פוץ, האשמת אותי בדברים שאין לך אפילו שמץ של מושג עליהם, ואתה עכשיו גם טוען שאין לי שום ידע במחשים על מנת לקבוע דברים ?! מי אתה בכלל, ומאיפה אתה מפליץ את השטויות האלה שהפה שלך פולט ? אתה שם לב למה שאתה אומר ? אתה לא רואה שום סיבה לחוסר החוקיות אז זה בסדר ? פנה לאתר BSA או לאתר מיקרוסופט על מנת לראות בדיוק מה חוקי ומה לא.

איפה אני חי ? במדינת . מדינה שמדורגת במקום די גבוה בעולם בגניבת תוכנות והפצתן בצורה לא חוקית - דבר שאתה בדבריך מעודד ומאשר - דבר אשר יוביל אותך בסופו של דבר לבית משפט, ואולי אפילו למאסר ממושך.נראה אותך אומר לשופט שהוא מזבל את השכל.תתבגר דביל.

אל תשווה את האתר לרוטר. ברוטר, כבר מזמן שאין לינקים לא חוקיים. לאחר מספר בעיות שהיו למפעילי האתר עם רשויות החוק, הם הסירו כל לינק לתוכנה לו חוקית. כדאי שתתעדכן בנושא.

מה הקשר לביוס תגיד לי ?

אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש.זהו משפט ידוע שאותו עליך לשנן במרץ . אני לא צריך להוכיח לך דבר. זו בעיה שלך. אני מנסה לעזור למנהלי האתר לשמור על עצמם, ואתה בא, ומנסה להרוס להם. למה ? תפתח אתר בעצמך, ושים שם כמה לינקים שאתה רק רוצה לאיזו תוכנה שאתה רוצה. אני אפילו מעודד אותך לעשות כן - אולי מישהו באמת יקלוט את מה שאתה עושה, ויעמיד אותך לדין ומשפט בעוון הפצה בלתי חוקית. תאמין לי מותק - אתה תיפול.

תקרה למנהלים כמה שאתה רוצה. תקרה למנהלים עד מחר. אבל כדאי שתלמד קצת לשון ודקדוק, ותלמד שאומרים קורא ולא קורה. זה שני דברים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...