להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים) - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים)

musari

Recommended Posts

אהה המכוניות טוב ככה ,ניסאן טרנו 2000, וולוו T5 שנת95,מצובישי סיגמה אני חולה עלייה מנוע 3000 ,ולי יש פיאט פונטו ספייס 2003...והיתה לנו עד לפני שבוע אוודי A4 אבל אחותי השביתה אותה אחותי סוכנת ביטוח אז אין לנו בעיה עם ביטוחים  :xyxthumbs: ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 244
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ U S A lR ][/\][ link=topic=146237.msg1245114#msg1245114 date=1130274220]

אהה המכוניות טוב ככה ' date='ניסאן טרנו 2000, וולוו T5 שנת95,מצובישי סיגמה אני חולה עלייה מנוע 3000 ,ולי יש פיאט פונטו ספייס 2003...והיתה לנו עד לפני שבוע אוודי A4 אבל אחותי השביתה אותה אחותי סוכנת ביטוח אז אין לנו בעיה עם ביטוחים :xyxthumbs: ...

[/quote']

:eek2:

מה אתה עושה עם כל כך הרבה מכוניות?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההההההההההההההה אתה גר בקריית שמונה????????????? איפה בדיוק אחי?אההה ואיך קוראים לךךךךךך?????

אהה ו...חדר משהו לפניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם סחטיין כפרה, הלוואי עלי דבר כזההההה הלוואי הלוואייייייי יאלוהים תזרוק עלי איזה חדר כזההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההההההההההההההה  אתה גר בקריית שמונה????????????? איפה בדיוק אחי?אההה ואיך קוראים לךךךךךך?????

אהה ו...חדר משהו לפניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם סחטיין כפרה, הלוואי עלי דבר כזההההה הלוואי הלוואייייייי יאלוהים תזרוק עלי איזה חדר כזההההה

ערן מוסרי...גר בהר הצופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=146237.msg1246368#msg1246368 date=1130339348]

ערן מוסרי...גר בהר הצופים

אממממממממ.....לא מכיר אבל בכל זאת אחי תתחדש ותהנה... :) :) :)

אגב..אחלה עבודה עשו לך שמה. :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סמתי לב לדאבל

חברים שלך ניראים כמו מסניפים אתה ניראה אוהב מיזרחית?

מיזרחית בעעעעע אז זהו שלא!!! רק ניו יורק האוס :xyxthumbs:

אז מסניפים הם עדיין לא אבל עבריינים קטנים כן...מישו רוצה מגנזיום חדש לרכב ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=146237.msg1245062#msg1245062 date=1130273017]

איזה שאלה?

יש לי שאלה אלייך.. כשאחותי הביאה לי מסרגה וצמר ואמרה "נו תסרוג.. בוא נראה אותך!" אז זרקתי עליה את המסרגות והיא כמעט נפצעה..

אז בקשר לכל הציוד שקנית.. אתה יודע מה לעשות איתו? אתה מבין קצת בסאונד וכל השטויות האלה?

ושוב.. איפה אתה ישן? על הסאב או לידו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...