להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים) - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים)

musari

Recommended Posts

הרמוק עם 1000 WAT צריכה תמיכה ולא להיות באויר

וברור שבאיזה שהוא שלב הוא יפול מהקיר.

אולי עם ברקן אפשר לסדר משו נחמד יותר אבל ככה שרשרת זה כיער את כל החדר שלא נדבר על החורים "היפים"

שעשו כדי להחזיר אותו הם הורידו חצי קיר שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 244
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרמוק עם 1000 WAT צריכה תמיכה ולא להיות באויר

וברור שבאיזה שהוא שלב הוא יפול מהקיר.

אולי עם ברקן אפשר לסדר משו נחמד יותר אבל ככה שרשרת זה כיער את כל החדר שלא נדבר על החורים "היפים"

שעשו כדי להחזיר אותו הם הורידו חצי קיר שם

בכדי שהרמקול יפול צריך קודם שהקיר יפול כי יש חור עד הצד השני של הקיר וזה קיר בטון (קריית שמונה, קטיושות ,חדר ביטחון)ומרותך שם פלטה של ברזל בקצה זה ברגים באורך של 35 ס"מ אני מאמין 2 קטיושות בפגיעה ישירה והלך לי הרמקול ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיו, גלים עומדים יכולים להיות בכל תדר. זה תלוי בחדר המדובר. ההבדל הוא שתדר נמוך יגרום לתופעות הרבה יותר בוטות (באופן כללי, כל מקרה לגופו כמובן).

Anatoli.

חבל אבל שלא יכול להווצר גל עומד בגל אורכי

הפולס של הקול דוחף את האוויר קדימה ואחורה, כמו קפיץ, ולא למעלה ולמטה כמו חוט, זה למה תופעת הדעיכה בגל קול הרבה יותר משמעותית מאשר בגל רוחבי אחר

יכול להיות שאני טועה לגבי הגל עומד בגל אורכי, מפני שבחומר הלימוד ב5 יחידות פיזיקה מתעסקים רק עם גלים רוחביים, אולי תרחיב את אופקיי?

ועדיין אני חולק על התאוריה שלך לגבי כך שיהיו תופעות לוואי כלשהן במקרה של גל עומד, אתה פשוט תקבל נקודות שקט ונקודות עם עוצמה כפולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם נניח שאתה צודק,

ועדיין אני חולק על התאוריה שלך לגבי כך שיהיו תופעות לוואי כלשהן במקרה של גל עומד, אתה פשוט תקבל נקודות שקט ונקודות עם עוצמה כפולה.

אה, אז עכשיו זה בסדר ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה שגל קול זה גל אורכי, זה בדוק, זה נכון

לגבי גל עומד בגל אורכי אני לא בטוח

וזה בכלל שטויות, כי צריך תנאי מעבדה בשביל להגיע לגלים עומדים, וגם גל קול הוא גל מרחבי, לא כמו גל אלקטרומגנטי, ואם יהיה מצב כלשהו שיהיה גל עומד יהיו עוד הרבה גלים לא עומדים, וגם הנקודה שבה יהיה שקט זו תהיה נקודה ממש קטנה,

קיצר זה בלתי אפשרי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה שלדעתך זה בלתי אפשרי זה יפה מאוד. לצערנו הרב הדעה שלך לא עומדת במבחן המציאות. תתפלא לגלות שהרבה אנשים מבזבזים המון זמן וכסף על לפתור בעיות של גלים עומדים. אם זה על ידי מיקום גופים אסימטריים לצורך שבירות מקבילות, אם זה על ידי חומרי בליעה אקוסטיםם פאסיביים, ואם זה על ידי תיקון דיגיטלי/אנאלוגי מקדים של אות המקום. אתה מוזמן להיכנס לכל פורום אודיו רציני ולעשות חיפוש, אני מאמין שתמצא לא מעט עדויות לבעיה המדוברת.

עצם העובדה שיש מקומות של שקט ושל עוצמה כפולה אומרים שישנה בעיה רצינית. האחת היא שבחלק מהמקומות תשמע בלי באס, ובחלק אחר תשמע עם באס כפול. את התופעה הזו ניתן לראות בהרבה חדרים, תמקם מערכת סטריאו בחדר עם אקוסטיקה בינונית, ותשים לב שבחלקים מסוימים של החדר יש באס חזק יותר (שם זה גם בגלל החזרות מהפינות, אבל לצורך ההדגמה של תופעות לא רצוניות בסאונד זה מספיק).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאני לא התנסיתי במבחן המציאות,

אבל אותן הפרעות ושיבושים בצליל שאתה מדבר עליהם לא נוצרים מגל עומד, אלא מ1001 גורמים אחרים,

אני אשמח מאוד אם תביא לי הסברים לכל הדברים שאתה אומר פה, אמרתי שאני לא בטוח לגבי שום דבר, ואני לא מכיר יותר מדיי פורומי אודיו, אז אני ישאיר את זה לך למצוא את ההסברים אם לא איכפת לך ;D

אני לא יודע אם אתה לומד פיזיקה או לא, אבל גל עומד לפי מיטב ידיעתי יכול להווצר רק בגל רוחבי,

אני אשמח מאוד אם תסביר לי איך נוצר גל עומד בגל אורכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסיקה אני לומד (עדיין בתיכון, אז לא ממש סיימתי את החומר) את הידע שלי בנוגע לגלים למדתי מתחום האודיו ולא מתחום הפיסיקה. כמו שאומרים אינדוקציה ולא דדוקציה :). לתת לך הסברים פיסיקליים לכל התופעות שישנן אני בהחלט לא יכול על בסיס הפיסיקה נטו. עם זאת, אם נישאר בנושא של החדר המדובר. אתה יכול להיות בטוח שאם תביא לשם מישהו ששמע מערכת אמיתית מהי הוא בלי שום קשר לאיכות הקול יצביע על כמה בעיות בתדרים מסוימים. אתה יכול ד"א לקחת מערכת סטריאו שיש לך, ולהוריד תוכנת שהיא מחולל תדרים ולהריץ סינוס תדר אחר תדר. אני יכול להבטיח לך שאתה תשמע תדרים מסוימים שלא יוכלו להישכח בחדר (אלא אם כן החדר בעל אקוסטיקה טובה והעוצמה לא גבוהה יתר על המידה על החדר).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העשן הזה זה לא עשן פיח,

זה עשן על בסיס סבון, אני לא חושב שזה עושה נזק לציוד כי במועדונים יש ציוד שספג המוווווון עשן כזה והוא ממשיך לעבוד, וגם אם זה היה פוגע בציוד אז לא היו משתמשים בזה במועדונים, אחרי הכל הציוד יקר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשתי מילים בן זונהה!!!!!!!!!!!!

ממש יפה מוסרי :\ אמממ רק לפי דעתי זה יכול להוסיף אם תשים כמה פוסטרים של uv וזה יצא חבל''ז

UV לא ניראה לי מתאים לחדר אני לא רוצה להרוס את הגוונים החמים שיש לי וUV נחשב לצבע קר אתה מבין החדר מעוצב לפי צבעים חמים ככה שגם אם קר ההרגשה שחם ראיתה אפילו קניתי דמוי אח ממש ממש מדהים רק שבוע הבא אני יסיים עם כל הדיגום והפינישים יש עוד לתלות תמקרן דרך אגב הרובוסקאן נשרף לי כניראה משימוש לא נכון אבל יום שני אני מקבל חדש הגיוני שרובוסקאן נשרף מהדלקה וכיבוי שלושה פעמים במרווח של 3-5 דקות מהדלקה וכיבוי? לפי מה שהבנתי חייב לתת לו חצי שעה בין הדלקה להדקלה זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...