להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים) - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפוך את החדר לסטודיו (מעודכן עמ'25 סירטונים בפנים)

musari

Recommended Posts

• תגובות 244
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קראתי את כל הדיון אבל ראיתי תתמונות מעמוד 14 אם אני לא טועה ויצא מדהים!!!!! אחי כל הכבוד באמת יפה, רק תשמור על האוזניים כי הן לא פחות חשובות מההנאה שאתה הולך לקבל מהחדר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה שסמור לא קיבל אפילו אזהרה?

נכון שאני צודק?

ובאמת אחלה השקעה לפחות הוא עושה מה שהוא אוהב...

אתה חוצפן, וברגע זה ממש שלחתי סקרינשוט למועצה לשלום הילד - שני ילדים בחיקו של דוב? אוהו, חבוב, אתה בצרות עכשיו. כדאי שתיקח את התחת הפרוותי שלך ותכנס לשנת חורף מוקדמת. אני ראיתי מה קרה לדוב שתקף מינית נער - הוא צרח, אבל זה לא עזר. כמו שאומרים אצלנו בשיכון,

"what up with dat shizzle homie? aint no got no motherfucking chance dat is goin' in that bear rectum for real, motherfucker, now yo' bitch ass get dat bear rollin' and lets hit da ho's, mothafucker"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JUNGLE ו-SamurAchzar - מזל טוב גם לכם. את המורחקים השני והשלישי בהתאמה מהפורום.

עוד מישהו?

נ.ב.

JUNGLE - למיטב הבנתי את התגובה שלו הוא שאל ברמיזה האם גם הוא יכול להתארח בחדר, להתרשם ממנו. אם הבינותי לא נכון והוא סתם התכוון לצחוק ולהספים הרי שטעיתי. אבל זה לא משנה, עכשיו גם הוא מורחק מהפורום בדיוק כמוך על הספמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי שתבינו:

המשתמש Bluesky הורחק לשבועיים מהפורום.

SamurAchzar הורחק לשבוע.

JUNGLE הורחק לשבוע.

עכשיו אני רואה שאתם פשוט לא מבינים.

אני אגביר את רמת הענישה בדיון הזה, משום שאני רואה שאתם פשוט לא מסוגלים להגיב כמו שצריך.

תפנימו ותקראו טוב טוב את הדברים הבאים:

רק בגלל שהדיון הזה ארוך מדי אני לא מתכוון לרשום לכל אחד אזהרות אבל אציין כאן את השמות של כי מי שהתגובה שלו נמחקה ובפעם הבאה שמגיב בדיון זה בצורה לא ראויה חוטף מיוט/באן ללא אזהרה מוקדמת!

ועכשיו, לכל מי שהטיף מוסר בנוגע לביזבוז כסף. את ההודעות של חלקכם לא מחקתי שכן יש יותר מדי ורובן מכילות גם תוכן שכן קשור לדיון. ובכל זאת, אני מזהיר את כולכם, תפסיקו לתת ביקורת שלילית ולהטיף מוסר - כל אחד יבזבז את הכסף שלו על מה שהוא רוצה. אם אין לכם משהו טוב או חכם או מועיל להגיד אז אל תגידו! - הבא שיטיף לו מוסר יחטוף מיוט/באן ללא אזהרה מוקדמת. מה חשבתם? שבגלל שאין מנהל מודר לפורום זה תוכלו לעבור על החוקים?

___________________________________________________________________________________________

ומי שלא יתייחס לזה, יורחק מהפורומים למשך חודש. אני מציע לכם לא לנסות להתחכם.

(ואלו שיגידו שהם לא ראו את ההודעת אזהרה הזאת, או כל תירוץ אחר - בכל זאת יורחקו! מספיק להקטין ראש!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיו, אתה לא יכול להסביר לבן אדם שקנה וציוד שדורשים חדר בערך פי 100 יותר גדול ממה שיש לו, שגם ככה חוץ מלהיות חזקים לא נשמעים טוב, שבעצם הוא צריך להרחיק את הרמקולים. זה לא ישנה כלום בפרקטיקה, ולא ישנה דבר בתפיסה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני מציע אולי הוא ישכיל וישמע וישפר את ההנאה שלו-זה לא עולה כסף רק כמה בייטים(שלפי התגובות בתארד הזה ממש לא חסר)והיי-לכל אחד יש את הדעות שלו לגבי איך צריכה להישמע וצריך לכבד כל גישה באשר היא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיו, אתה לא יכול להסביר לבן אדם שקנה וציוד שדורשים חדר בערך פי 100 יותר גדול ממה שיש לו, שגם ככה חוץ מלהיות חזקים לא נשמעים טוב, שבעצם הוא צריך להרחיק את הרמקולים. זה לא ישנה כלום בפרקטיקה, ולא ישנה דבר בתפיסה.

Anatoli.

2 אנשי מקצועים יש להדגיש ואחד מהם הוא עמיתי העורך של שלומי שבת היו אצלי בחדר ונתנו חוות דעת שבגלל האקוסטיקה שומעים איכותי ביותר אז איך אתה שעוד לא שמעתה זורק שטויות באויר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת דעה כיוון שלא משנה מה תעשה, אם אין לך חדר בגודל של ארמון אורכי הגל שיש בחדר שלך לא יכולים להתאים לגודל הזה. תתוכח כמה שאתה רוצה, עם פיסיקה קשה להתווכח. ד"א, סביר להניח שהסטנדרטים שלי ושל האנשים שהיו אצלך הם שונים. מבחינתי יש הרבה מעבר לבאס חזק, שנראה שזה כל מה שיש לך. הייתי מסביר לך כל מה שנוגע לאורכי גל וקוטר של , אבל פשוט לא תבין בגלל חוסר רקע בתחום. בסופו של דבר חשוב שתהנה. אם אתה נהנה אין לך בכלל מה לחשוב על מה שאחרים אומרים. אני סך הכל מביע את דעתי הכנה בנושא.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שיש סונקס וספוג בצים שסופג את כל העוותים שהבאסים נותנים בגלל המקרה שאמרתה חדר קטן יחסית עם עוצמה גבוהה מדיי וחוץ מזה אני לא מגביר את כל הווליום כי חבל לי על האוזניים ובנוסף לזה יש לי פרוססור שמעבד לי באסים על גבול נקי ומיד על נקי וטויטר כנ"ל בנוסף לאקולייזר בקיצור אין לי צלילים שניבלעים שומעים את כל הצלילים במדוייק עשיתי תחדר אקוסטי שאני יוכל לשמוע את כל הצלילים במדוייק הם נבלעים בבידוד וכך אתה מקבל נקייה ומדוייקת לא סתם באו אליי אנשי לכוון לי תמערכת ובנוסף לתת דעה איפה להשים ציפוי סונקס וספוג בצים בשביל לא לקבל רעידות מחפצים והחזרים של גליי קול השקעתי הרבה מאוד כסף על החומרים הכי יקרים שיש ועל בניה איכותית ועיצוב מדהים ולא חסכתי בכלום בשביל תוצאות כאלו והינה היום רואים ושומעים תוצאות צריך לראות לשמוע ואז להיתרשם כי דעה שלילית כמו שאתה נותן לפני ששמעתה זה סתם באויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...