מה עדיף על האייפוד? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף על האייפוד?

cain_not_abel

Recommended Posts

אני לא יודע מי התחיל את השמועה שלאייפוד איכות טובה פחות או בכלל לא טובה. זה נשמע כמו עוד איזה משפט לא קשור של שונאי אייפוד. אם הוא לא יושב בטופ אז מבחינת איכות ומגבר הוא בין הטובים. בכל מקרה האיכות שלו ממש טובה והמגבר שלו הוא 30 MW לערוץ (60 סה"כ) די "אוכל" את רוב מה שראיתי אצל המתחרים ומתאים גם לאוזניות שצורכות מגברים חזקים יותר.

בגדול אני יכול להגיד לך שבדגמים טיפה יותר ישנים של האייפוד והאייריבר , בהשוואה שעשיתי יש עדיפות קלה ביותר לאייפוד , בעיקר בעוצמה , אבל איכות הסאונד מאוד קרובה בין המכשירים. איך האיכות של הדגמים האחרונים של החברות השונות ? אין לי מושג - עוד לא יצא לי לבדוק ולהשוות.

כדאי לא להאזין לשמועות ולחפש REVIEWS כמה שיותר מקצועיים ומלאי פרטים וכמה שפחות משוחדים. כשמוצר מצליח מפתח קהל שונאים וקהל אוהדים - צריך להזהר ממילים עם כיוון ברור אך ללא ביסוס ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא שאל מה ההבדלים גם..

ההבדלים:

לאייריבר יש HOST 1.1, לאייאודיו על ממשק USB2.0

לאייריבר מסך קטן ייותר(2), 10FPS, לאייאודיו

אתה אומר פה חצי אמת לiriver יש host 1.1 וגם ממשק usb2.0 בקשר לאייאודיו אני לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר פה חצי אמת לiriver יש host 1.1 וגם ממשק usb2.0 בקשר לאייאודיו אני לא יודע...

התכוונתי שההוסט של האייאודיו הוא USB2 ושל האייריבר הוא 1.1, מבחינת חיבור למחשב שניהם על ממשק USB2, אז לא נסחתי את זה טוב, סליחה על ההטעייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בדיוק USB OTG?

והאם באמת האייפוד וידיאו החדש הוא נגן ה- מבוסס בדיסק הקשיח הטוב ביותר?

USB On The Go-חיבור אמצעי UMS לDAP ע"מלהעבירתמונות ובכך להפוך את הDAP לארנק תמונות דיגטלי, או קבצים נוספים מDOKים וכד'.

כמובן שלא כל המוצרים ולא כל הדגמים נתמכים.

"הנגן הטוב ביותר" עדיין לא יצא, הוא מפוזר בין החברות השונות, אם תכליל את האייפוד, הH300 והX5L תקבל את הנגן הטוב ביותר שקיימת מיושמת שלו עד היום, הבעיה היא שאין כזה נגן ויצור שלו כנראה לא יהיה גם, כך שתעשה השוואה בין כל הפרטים ותמצא את הנגן האידיאלי בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור OTG מאפשר לחבר לנגן מכשיר אחר שתמחבר למחשב עם ולא דורש תוכנה במחשב ואז אפשר להעביר מהמכשיר הנוסף דברים לנגן

הזה הכי שימושי כשרוצים לרוקן כרטיס של ואין לאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לא הבנתי, לחבר נגן למכשיר אחר (איזה מכשיר?) שמחובר למחשב, ולהעביר מהנגן הראשון לנגן השני קבצים?

אתה מתכוון להעברת קבצים מהמחשב לנגן או מנגן אחד לנגן שני?

כי אפשר פשוט לחבר את הנגן דרך חיבור למחשב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לא הבנתי, לחבר נגן למכשיר אחר (איזה מכשיר?) למכשיר שמתחבר למחשב עם USB שמחובר למחשב, ולהעביר מהנגן הראשון לנגן השני קבצים?

לא חייב להיות נגן

אתה מתכוון להעברת קבצים מהמחשב לנגן או מנגן אחד לנגן שני?לא

כי אפשר פשוט לחבר את הנגן דרך חיבור למחשב לא?כן

בלי מחשב

לחבר מצלמה לנגן ולהעביר כדי לרוקן כרטיס לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה קצת דיסאינפורמציה....

אני אנסה לתקן מה שאני יודע...

לIAUDIO יש הוסט USB 1.1 ואני לא יודע למה החלטתם שזה 2...הלוואי....

כולם מקללים שזה איטי....

מה שכן זה יותר מפותח מאייריבר ויותר מצלמות נתמכות.

בקשר לאיכות הסאונד....לIAUDIO וIRIVER יש איכות סאונד יותר טובה משל אייפוד....יכול להיות שלG5 יש איכות שכמעט משתווה. וזה לא שמועות...אתם יכולים לראות בכל הביקורות במקצועיות...אפילו בCNET אם אני לא טועה (הפודל של איפוד) מה שכן לאייפוד יש מגבר של 30 לעומת 20 באייאודיו ו15 באייריבר.

וגם באייפוד בשביל לכוון את האקולייזר צריך דרך המחשב.

בקשר לווידיאו: לאייפוד יש את המסך הכי גדול, הכי טוב והכי איכותי, הוא יכול להציג סרטונים ברזולוציה יותר טובה וב30FPS לעומת 15 באייאודיו ו10 באייריבר.

לאייריבר יש מסך 2 אינצ' שהוא גם יותר טוב מאייאודיו...ולאייאודיו 1.8...והאיכות של המסך לא הכי טובה...

מה שכן באייפוד אי אפשר ממש לראות סרטים (אלא אם אתה מחובר לחשמל) כי יש לו בטריה שמספיקה רק לשעתיים ווידאו!

זה נכון שאפשר לחבר את האייפוד לטלוויזיה אבל רק לצפייה בתמונות ולא בווידאו! (זה בלתי אפשרי לראות בטלוויזיה ברזולוציה כזאת נמוכה בכל מקרה)

באייפוד אי אפשר להקליט...לא רדיו (כי אין) ולא ממיקרופון (אלא אם קונים מכשיר מיוחד)

אייפוד לא עובד ככונן נשלף ואת חייב להעביר שירים.סרטים דרך אייטיונס. מה שאומר שאתה לא יכול להעביר ממכשיר למכשיר או ממכשיר למחשב אחר...

עוד דבר חשוב הוא איכות ההרכבה...אייפוד ידועים בשבירותם.שריטותם הרבה....ורבים האנשים שמחליפים כל הזמן אייפודים כי הם מתקלקלים...אני לא מבין למה ממשיכים לקנות...

עריכה: דבר חשוב ששכחתי הוא הפורמטים. אייפוד יודע לקרוא וASF ואייריבר ואייאודיו יודעים לקרוא גם OGG. ואייאודיו יודע לקרוא FLAC שזה הכי להיט.

זה הכל נדמה לי...אם יש עוד דברים שלא הבנת אתה מוזמן לשאול

ד"א לי יש IAUDIO X5L 30 ג'יגה שהגיע היום...הוא נשמע חבל על הזמן והווידיאו גם בסדר...

היה לי גם H320 ולדעתי שומעים יותר טוב בIAUDIO (ממה שאני זוכר) אבל אין הרבה הבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לIAUDIO יש הוסט 1.1 ואני לא יודע למה החלטתם שזה 2...הלוואי....

כולם מקללים שזה איטי....

אולי מקללים שזה איטי אבל זה 2

אתה בטוח?

וזה לא שמועות...אתם יכולים לראות בכל הביקורות במקצועיות...אפילו בCNET אם אני לא טועה (הפודל של איפוד) מה שכן לאייפוד יש מגבר של 30 לעומת 20 באייאודיו ו15 באייריבר.

אל תקשיב לביקורות של CNET על IPODים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה קצת דיסאינפורמציה....

אני אנסה לתקן מה שאני יודע...

לIAUDIO יש הוסט USB 1.1 ואני לא יודע למה החלטתם שזה 2...הלוואי....

חדשות, זה 2..

כולם מקללים שזה איטי....

אולי המכשיר הלקוח פועל על ממשק של 1.1

בקשר לאיכות הסאונד....לIAUDIO וIRIVER יש איכות סאונד יותר טובה משל אייפוד....יכול להיות שלG5 יש איכות שכמעט משתווה. וזה לא שמועות...אתם יכולים לראות בכל הביקורות במקצועיות...אפילו בCNET אם אני לא טועה (הפודל של איפוד) מה שכן לאייפוד יש מגבר של 30 לעומת 20 באייאודיו ו15 באייריבר.

CNET לא יודעים כלום מהחיים שלהם.

וגם באייפוד בשביל לכוון את האקולייזר צריך דרך המחשב.

לא, יש אפשרות דרך המחשב או דרך האייפוד.

יש כ25 מצבים בערך, אף פעם לא ספרתי..

אבל(!) אי אפשרלכוון את הEQ עצמאית..

בקשר לווידיאו: לאייפוד יש את המסך הכי גדול, הכי טוב והכי איכותי, הוא יכול להציג סרטונים ברזולוציה יותר טובה וב30FPS לעומת 15 באייאודיו ו10 באייריבר.

לאייריבר יש מסך 2 אינצ' שהוא גם יותר טוב מאייאודיו...ולאייאודיו 1.8...והאיכות של המסך לא הכי טובה...

ההבדלים הם ברזולוציה..

מה שכן באייפוד אי אפשר ממש לראות סרטים (אלא אם אתה מחובר לחשמל) כי יש לו בטריה שמספיקה רק לשעתיים ווידאו!

או ל-3 בגרסאת ה60GB

זה נכון שאפשר לחבר את האייפוד לטלוויזיה אבל רק לצפייה בתמונות ולא בווידאו! (זה בלתי אפשרי לראות בטלוויזיה ברזולוציה כזאת נמוכה בכל מקרה)

אפשר לצפות בוידאו, אבל אומרים שאין לו מנוע לשינוי הרזולוציה כך שהרזולוציה בטלוזייה תהיה נמוכה..

צריך לחכות שיגיע לידי מבקרים מקצועים כדי לדעת את התשובה לסוגייה זאת.

באייפוד אי אפשר להקליט...לא רדיו (כי אין) ולא ממיקרופון (אלא אם קונים מכשיר מיוחד)

מיקורפון יש בדור החמישי(וידאו)

אייפוד לא עובד ככונן נשלף ואת חייב להעביר שירים.סרטים דרך אייטיונס. מה שאומר שאתה לא יכול להעביר ממכשיר למכשיר או ממכשיר למחשב אחר...

ממכשיר למכשיר:

מאייפוד לאייפוד, לא באופן שישמעו את השירים.

ממשהו לאייפוד, לא באופן שישמעו את השירים.

מאייפוד למשהו, כן.

מאייפוד למחשב אחר, כן.

ממחשב אחר לאייפוד, כן.

"לא באופן שישמעו את השירים" - השירים ישבו על הHDD של האייפוד אך לא יכלל בDB שלו כך שהוא לא ינגן אותם עד שהם לא יועברו דרך האייטונס, מה שמאפשר להשאיר אותם על הHDD וכשמגיעים למחשב להעביר עם האיייטונס.

כך גם האייפוד משמש כדיסק קשיח נייד לכל סוגי הקבצים באשר הם, בין אם זה מוזיקה או וידאו, או בין אם זה קבצי RAR, exe ועוד..

עוד דבר חשוב הוא איכות ההרכבה...אייפוד ידועים בשבירותם.שריטותם הרבה....ורבים האנשים שמחליפים כל הזמן אייפודים כי הם מתקלקלים...אני לא מבין למה ממשיכים לקנות...

האייפודים לא נוטים כ"כ להתקלקל, הגזמת.

הסיכוי שהאייפוד יגיע למצב סופני שבו תיאלץ להשתמש באחריות, או אם היא פגה, I'm sorry for you.., שווה לסיכוי שמכשיר של חברה אחרת יגיע למצב זה.

שבירותם?

אתה מדבר אולי על המסך של הנאנו?

היה פגם ביצור והוא תוקן והאייפודים התקולים הוחלפו.

שריטותם, נכון הם נוטים להשרט די מהר..

עריכה: דבר חשוב ששכחתי הוא הפורמטים. אייפוד יודע לקרוא וASF ואייריבר ואייאודיו יודעים לקרוא גם OGG. ואייאודיו יודע לקרוא FLAC שזה הכי להיט.

האייריבר H10 לא קורא OGG, עם הזמן אייריבר יורדים בפיצ'רים של המכשיר בעוד שאפל עולים איתם, אולי עכשיו לאחר שחרור האייפוד אייריבר יעשו משהו בנושא.

קובץ FLAC זהו קובץ לוסלס, גם לאפל יש קידודי לוסלס הנתמכים ע"י האייפוד.

זה הכל נדמה לי...אם יש עוד דברים שלא הבנת אתה מוזמן לשאול

ד"א לי יש IAUDIO X5L 30 ג'יגה שהגיע היום...הוא נשמע חבל על הזמן והווידיאו גם בסדר...

היה לי גם H320 ולדעתי שומעים יותר טוב בIAUDIO (ממה שאני זוכר) אבל אין הרבה הבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...