מה עדיף על האייפוד? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף על האייפוד?

cain_not_abel

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה תלוי על איזו גירסה אתה מדבר של הנגנים.

X5 20GB עולה 270 דולר http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16855603821 .

וה H320 אפילו פחות.

ואתה מדבר ברצינות כשאתה אומר : " משטח-אני, קול-אני, ונהר-אני " ?! :silly::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקחו את זה אישית, אני פשוט מנסה להחליט פה. המידע שאני מקבל יכול להיות שונה מהמידע שאתם מקבלים.

מצד אחד אתם צודקים, ווידאו זה חלש, בייחוד במסך קטן ובזמן בטריה עלוב בזמן ההרצה.

לפי הביקורת שהבאתם לפה אפשר לראות שהווידיאו באיאודיו זה ממש בושה, 10 פריימים לשניה, רוזולוציה לא טובה, מסך קטן, זה באמת טריק שיווקי.

אבל האייפוד מציע משהו אחר, 30 פריימים לשניה - המינימום להצגת תמונה טובה, אני משחק משחקים על רמה כזאת של פריימים, מסך גדול יותר

ורוזולוציה טובה יותר.

נראה לי שאתם קצת מפספסים את הנקודה שאולי הפעם זה קצת יותר מטריק שאף אחד לא משתמש בו.

ובאמת שאני לא נעול על האייפוד. גם אני הייתי שונא אייפוד קטן בגלל הנחיתות שלו והמארז הנדפק בקלות שלו, אבל עכשיו הראו לי אחרת, ואי אפשר להתווכח עם העובדות.

אחי אף אחד לא מונע ממך לקנות אייפוד! תעשה מה שאתה רוצה....כולם קונים אייפוד גם ככה...אם לא אכפת לך מהחסרונות ואתה מוכן לוותר על יתרונות בנגנים אחרים רק בשביל להיות כמו כולם לך על זה.

הווידאו זה שטויות. ובטכנולוגיה הנוכחית האייפוד לא מבשר את העתיד ולא שומדבר. רק לקחו משהו שיש כבר שנתיים ושיפרו אותו טיפה! זה הכל. סך הכל הווידאו זה לא ייתרון....ולא עתיד...תחשוב איזה מכשיר הייתה קונה אם לאף אחד מהם לא היה ווידאו. כי בתור אחד שהיה לו H320 ועכשיו יש לו X5 אני יכול להגיד לך שזו לא האופציה הכי שימושית...וצריך שיהיה לך אורח חיים מסויים בשביל שתוכל לנצל את זה.

למשל שהיינו מבריזים משיעורים היינו רואים ארץ נהדרת באוטו שלי (5 אנשים לא מתלוננים על המסך הקטן) והיה מגניב...לא נראה לי שזה היה עובד עם הX5 חח..אבל אני עדיין מעדיף אותו..

בכל מקרה אני מקווה שתהנה מהקנייה שלך (אם אתה מתכוון לקנות באמת ולא רק לדבר) ושלא תתאכזב...אז תחשוב מראש מה יאכזב אותך בנגן...

למשל אם לא יאכזב אותך שבעוד שנה-שנתיים השימוש היחידי באייפוד יהיה מאפרה (בעוד שלאחרים אפשר להחליף בטריה) אז לך על זה...

האייפוד מיועד לאנשים שאוהבים להחליף אייפוד כמו גרביים...וחובבים האייפוד הגדולים מחליפים כל הזמן (בעיקר בגלל שהוא כל הזמן נהרס) ואני מכיר הרבה אנשים כאלה אז אל תגידו שאייפוד לא נהרס יותר מכל מכשיר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אי אפשר פשוט להחליף את הבטריה?

חשבתי שזה כלול באחריות.

אני באמת לא קבוע על שום דבר.

כשני רואה את האייפוד הישן והאייפוד מיני אני ממש לא מתלהב, מסך לא צבעוני, ונחתיות בנתונים שלו על פני נגנים אחרים.

אבל כשאני רואה את האייפוד ווידאו אני דווקא כן מתלהב (מצטער, אבל ככה זה). מסך צבעוני ותמיכה בווידיאו שניהן מאוד נחמדות.

האייריבר H10 דווקא כן מלהיב אותי, אבל לאייפוד יש עוד 10 גיגה בייט ותמיכה בווידיאו בעוד 50 דולר. אני לא רואה איך הוא מתחרה בו.

נ.ב.

מטרת הדיון הייתה כדי שאני אחליט איזה נגן אני רוצה, וכך לדעת כמה כסף אני צריך בשבילו, וכך להתחיל לתכנן את המבצע המורכב של קנייתו (ככה זה שאן לך 1450 שקלים בקופה וצריך לבקש מההורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תענה אם אתה לא רוצה.

גם אני חשבתי שהדיון סגור, אבל מישהו הגיב.

ומה לעשות שאין לי כסף לרוץ לחנות ולקנות אותו (או רצון לעשות זאת מבלי להחליט איזה באמת אני רוצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני מאוד ממליץ לך על הזן פוטו של קריאטיב . נגן מעולה עם איכות שמע מדהימה פשוט + מסך מדהים .

בולם זעזועים מרשים מאוד שאתה תוכל לרוץ עם הנגן בלי בעיות .

לי יש את הקריאטיב פוטו והוא מדהים .

רק חיסרון אחד : 1850 שקל ,לפחות לבנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...