עמדתי לחטוף. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

בכלל, אני מאמין שהמצב בארה"ב טוב בהרבה מהמצב כאן, בכל הנוגע לאלימות.

[ltr]bullshit, I don't know if you know this, but 80% of the serial killings worldwide happens in the US.

and working out and learning marshal arts won't help a bit if the other person is armed, life isn't a Steven Siegel movie! pepper spray or a gun are your only chances.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תאמינו לי זה עוזר: http://xs50.xs.to/pics/05414/bscap037.jpg

עזר לי הרבה...

המיקרה שעולה לי בראש קרה שבוע שעבר אני וחבר קנינו בירה בחופש של ראש השנה..ישבנו לנו על ספסל בפארק חשוך בלי אנשים...אין כמעט מכניות פתאום עוצר ויוצא ממנו ערבי נגיש עליהו ושואל אם יש לנו שעון... (יש הבנתי מה הוא מתכנן) ביד השנייה היה מסתרת ידית של סכין שהלך בתוך החולצה, אמרתי לו מה השעה והוא שאל איזה עדה הנחנו (בכוננות של זינוק לאחור) עניתי לו שאנחנו אשכנזים , הוא אמר לנו טוב תודה הכניס את היד לכיס והמשיך לספסל הבא , חבר שלי הציע לקפוץ עליו אבל למה סתם לארוס את הערב. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בארץ בהרבה יותר טוב מבחינת אלימות, בחו"ל יש איזורים שזה ממש פחד לעבור בהם.

אני מתאר לעצמי שהסרטון הזה ימחיש לכם במה מדובר:

Click here to watch RantingJunkyAttacksCar

זה פשוט מטורף, רק ענישה אגרסיבית תצליח למזער את התופעה הזאת, אני חושב שהעונשים במדינה הזאת פשוט מצחיקים.

מישהו זוכר את הערסים האלו שהתגנבו למסיבה של הסטודנטים? הכניסו מכות לכל הבנים שהם ראו, ורואים שהם ממש מקצועים בזה. החבר'ה האלו קיבלו 200 שקל קנס ומאסר על תנאי (של חצי שנה אם אני לא טועה.) . אז תגידו לי, אם ענישה כזאת, למה בכלל לחשוב? לעומת זאת אם הייתה ענישה של 5 שנות מאסר על כל מקרה כזה (ואכיפה אגרסיבית כמובן), אני מעריך שהתופעה הזאת הייתה נגרעת ב-95 אחוזים לכל הפחות! יש מה לעשות ופשוט לא עושים.  :nixweiss:

ובאמת, אם תופסים אתכם חבורה של מפוקפקים, אל תנסו לדבר בתוקפניות, תדברו ברכות, בקיצור, דברו אל ליבם.

בכל אופן, אל תנסה להלחם, כי לא משנה כמה אתם חזקים, אין סיכוי שתצליחו לגבור על 2, מה גם שרוב הסיכויים הם מצויידים בסכנים!  :-\

אם יש עליכם כסף, פשוט תנו להם מה שיש לכם ותברחו, עדיף לתת כסף מאשר לתת את החיים שלכם. (או את הבריאות שלכם.)

בכל אופן, אני לא חושב שסכין יעילה ברגע שמדובר ב-2 על 1 ויותר , סכין יעילה רק למצב של 1 על 1 ובכלל, עדיף להמנע כל עוד ולא מדובר בחיים או מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]bullshit, I don't know if you know this, but 80% of the serial killings worldwide happens in the US.

and working out and learning marshal arts won't help a bit if the other person is armed, life isn't a Steven Siegel movie! pepper spray or a gun are your only chances.[/ltr]

אני לא אתפלא, לא חסרים שם מטורפים. עדיין, כמה רוצחים סדרתיים יש לעומת פשע אלים יומיומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאמת, אם תופסים אתכם חבורה של מפוקפקים, אל תנסו לדבר בתוקפניות, תדברו ברכות, בקיצור, דברו אל ליבם.

בכל אופן, אל תנסה להלחם, כי לא משנה כמה אתם חזקים, אין סיכוי שתצליחו לגבור על 2, מה גם שרוב הסיכויים הם מצויידים בסכנים! :-\

אם יש עליכם כסף, פשוט תנו להם מה שיש לכם ותברחו, עדיף לתת כסף מאשר לתת את החיים שלכם. (או את הבריאות שלכם.)

בכל אופן, אני לא חושב שסכין יעילה ברגע שמדובר ב-2 על 1 ויותר , סכין יעילה רק למצב של 1 על 1 ובכלל, עדיף להמנע כל עוד ולא מדובר בחיים או מוות.

אני מסכים עם כל מה שאמרת חוץ מהקטע של "דברו אל ליבם" שהרג אותי מצחוק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בטח שאתה חזק ומנופח אז זה מאיים ולא יתקרבו אליך אבל אם מישהו בא עם סכין שלוף נגיד 2 אנשים ואתה לבד לא יעזור לך

בגלל זה אני אומר : אנשים לכו תאמנו אל תתנו לפיכואים חסרי ילדות\משפחה לפחיד אותכם מרביצים לך תרביץ בחזרה!

אני לא אומר שהבחור עשה לא נכון בכך שהוא ברך לא היה לו סיכוי נגדם ואני לא יודע אם גם לי היה סיכוי...

תבנו לעצמכם מוניטין אל תסתובבו עם אפסים, חבר אמיתי זה חבר שתמיד יעמוד לצידך גם אם באים לדקור אותך.

לפני כחודש חבר שלי פיצץ נרקומן מכות בגלל שהוא ניסה לגנוב לו את השרשרת פשוט פתח את הבן אדם, הנרקומן בן ה 25+ הלך לבכות לאבא שלו זה פשוט היה מגוכך ולא הרגשתי טוב עם עצמי שלא האיתי שם...

בקיצור שום קל , הכלתי להכין לי עוד איזה פרוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בארץ בהרבה יותר טוב מבחינת אלימות, בחו"ל יש איזורים שזה ממש פחד לעבור בהם.

אני מתאר לעצמי שהסרטון הזה ימחיש לכם במה מדובר:

http://members.lycos.co.uk/kfir84746/Ranting%20Junky%20Attacks%20Car.wmv

זה פשוט מטורף, רק ענישה אגרסיבית תצליח למזער את התופעה הזאת, אני חושב שהעונשים במדינה הזאת פשוט מצחיקים.

מישהו זוכר את הערסים האלו שהתגנבו למסיבה של הסטודנטים? הכניסו מכות לכל הבנים שהם ראו, ורואים שהם ממש מקצועים בזה. החבר'ה האלו קיבלו 200 שקל קנס ומאסר על תנאי (של חצי שנה אם אני לא טועה.) . אז תגידו לי, אם ענישה כזאת, למה בכלל לחשוב? לעומת זאת אם הייתה ענישה של 5 שנים מאסר על כל מקרה כזה (ואכיפה אגרסיבית כמובן), אני מעריך שהתופעה הזאת הייתה נגרעת ב-95 אחוזים לכל הפחות! יש מה לעשות ופשוט לא עושים.  :nixweiss:

בכל אופן, אל תנסה להלחם, כי לא משנה כמה אתם חזקים, אין סיכוי שתצליחו לגבור על 2, מה גם שרוב הסיכויים הם מצויידים בסכנים!  :-\

YOUR A PUSSY.

במקרה של אני  יודע שאם מישהו יגע בי הוא יחטוף מכות.

הינה מקרה אחד:

אני ודוד שלי מאשדוד הולכים הביתה, פיתאום שתי ערסים מגיעים אלינו ומבקשים תטלפון שלנו אני אומר אין לי טלפון, דוד שלי הביא את שלו ואז איימו אלינו שאם נלך למישטרה ידקרו אותנו.[YEAH WHAT EVER]

אחרי יומיים אני ו3 חברה נסענו עם אוטו של אחד מהם לאזור ולשאלנו כמה ילדים בני 17 עם הם מכירים אותו,הם אמרנו לנו איפה אחד מהם גר, באנו עליו הביתה אמרנו לו שיצא החוצה, לקחנו אותו באוטו לים שם חבר שלי טיפל בוא לקח לו תפאלפון והשאיר אותו שם.

סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOUR A PUSSY.

במקרה של אני יודע שאם מישהו יגע בי הוא יחטוף מכות.

הינה מקרה אחד:

אני ודוד שלי מאשדוד הולכים הביתה, פיתאום שתי ערסים מגיעים אלינו ומבקשים תטלפון שלנו אני אומר אין לי טלפון, דוד שלי הביא את שלו ואז איימו אלינו שאם נלך למישטרה ידקרו אותנו.[YEAH WHAT EVER]

אחרי יומיים אני ו3 חברה נסענו עם אוטו של אחד מהם לאזור ולשאלנו כמה ילדים בני 17 עם הם מכירים אותו,הם אמרנו לנו איפה אחד מהם גר, באנו עליו הביתה אמרנו לו שיצא החוצה, לקחנו אותו באוטו לים שם חבר שלי טיפל בוא לקח לו תפאלפון והשאיר אותו שם.

סוף.

וואלה גם אני אשדודי אחי יש בעיות דבר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOUR A PUSSY.

במקרה של אני  יודע שאם מישהו יגע בי הוא יחטוף מכות.

הינה מקרה אחד:

סוף.

כן, איזה גיבור אתה...

עם גישה כזאת אני מעדיף להיות pussy מאשר למצוא את הדם שלי מרוח על איזה סכין של ערס.  ::)

אם יודעים איך לדבר, אפשר לצאת מזה בשלום, לדבר בצורה עדינה ולא מאיימת. כל עוד הם ירגישו שהם מאויימים הם יהיו תוקפניים, צריך לתת להם להבין פשוט שאתם לא מעוניינים לריב איתם (רוב הזמן הם מחפשים אתגרים עם חבר'ה שיוכלו לתת להם תשובה), אם הם מבקשים כסף, פשוט תנו להם ותלכו... עדיף לתת 50 או 100 שקל מאשר לתת את החיים או הבריאות. לא יודע מה אתכם, אני לא מעוניין להדקר...  ::)

למזלי לא נתקלתי בחיים לסיטואציה כזאת, ואני מקווה שכך זה ישאר.  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, איזה גיבור אתה...

עם גישה כזאת אני מעדיף להיות pussy מאשר למצוא את הדם שלי מרוח על איזה סכין של ערס. ::)

אם יודעים איך לדבר, אפשר לצאת מזה בשלום, לדבר בצורה עדינה ולא מאיימת. כל עוד הם ירגישו שהם מאויימים הם יהיו תוקפניים, צריך לתת להם להבין פשוט שאתם לא מעוניינים לריב איתם (רוב הזמן הם מחפשים אתגרים עם חבר'ה שיוכלו לתת להם תשובה), אם הם מבקשים כסף, פשוט תנו להם ותלכו... עדיף לתת 50 או 100 שקל מאשר לתת את החיים או הבריאות. לא יודע מה אתכם, אני לא מעוניין להדקר... ::)

למזלי לא נתקלתי בחיים לסיטואציה כזאת, ואני מקווה שכך זה ישאר. :-\

*שיעול* ברכה *שיעול*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך שאם חס ושלום תכנס למצב כזה "לדבר אל ליבם" זה הדבר האחרון שיעזור לך , אם כבר זה רק יזיק כי הם יקלטו שאתה לא בן אדם תוקפני ויהיה להם קל איתך , הם רק יראו בך פחדן וירצו עוד יותר לזיין אותך מכות , 3 אופציות: 1. דופק ריצה של החיים 2. מסתכן ונכנס בדודה שלהם 3. נותן להם מה שהם רוצים , ואחרי זה מברר מי זה היה ומתנקם כמו Si-Nom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך שאם חס ושלום תכנס למצב כזה "לדבר אל ליבם" זה הדבר האחרון שיעזור לך , אם כבר זה רק יזיק כי הם יקלטו שאתה לא בן אדם תוקפני ויהיה להם קל איתך , הם רק יראו בך פחדן וירצו עוד יותר לזיין אותך מכות , 3 אופציות: 1. דופק ריצה של החיים 2. מסתכן ונכנס בדודה שלהם 3. נותן להם מה שהם רוצים , ואחרי זה מברר מי זה היה ומתנקם כמו Si-Nom

למה שירצו לזיין אותי מכות?  :kopfpatsch: תבין דבר אחד, הם אוהבים להיות גברים. הם לא ירביצו לאחד "חלשלוש" (למרות שאני לא.), הם רוצים אתגרים.

מהאופציות שאמרת, רק החצי הראשון של השאלה השלישית נכון, למה להתנקם? נתת להם את מה שהם רוצים, שילכו לאכול קשיו מיובש עם קינמון.

אם תתנקם, הם גם יתנקמו, לא חשבת שזה יצור תגובת שרשרת?  ::) גאון שכמותך.  :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...