איך אני מתקין תוכנות\משחקים בלינוקס? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מתקין תוכנות\משחקים בלינוקס?

DannyBoy1904

Recommended Posts

יש לי mandrake 10.1 ואין לי מושג איך אני מתקין תוכנות\משחקים!

חיפשתי קצת אבל לא הבנתי איך עושים את זה! רוב התוכנות באות כקוד מקור כזה שאיןלי מושג איך להפעיל אותו!

מישהו יכול ללמד אותי!

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה כיף לנסות לעזור לך .... תזכיר לי לא לעשות את זה שוב.

אם אתה לא מוכן לעשות מאמץ לקרוא את הת'ראד שהפנו אותך אליו (שיש בו בדיוק אבל בדיוק את הקישורים הנכונים וההסברים הנכונים לשאלה שלך)

אז זאת כבר בעייה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי צריך להכניס איזה כמה שורות של קודים בלינוקס והשורות האלה הם קישוירם ל FTP ואין לי בכלל במחשב עם הלינוקס!!!

אז מה זה יעזור

אני יודע שצריך לרשום משהו

./configure

make

su

make install

ואין לי מושג איפה לעושת את זה אז מי שיכול להסביר לי בבקשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה רוצה לעשות עם מכונת שלא מחוברת לאינטרנט ?

טוב, בכל אופן, מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את קובץ ה rpm של התכנה שאתה רוצה להתקין (סוד ?, אם תגלה מה היא אז יהיה יותר קל לעזור לך) ואז להתקין אותו (פקודת ההתקנה תלויה בתכנה המדוברת אבל בכללי rpm -i אמור להספיק).

אגב, לא אשמתי שאתה לא יודע מה לעשות, שים לב שאתה מבקש עזרה ואם לא תשנה את סגנון דיבורך - אני לפחות אסרב לעזור לך.

יום טוב.

מטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזו לא אשמתך!

פשוט עצבן אותי שהד שוט הזה אומר לי לעשות דברים שכבר אמרתי שאני לא מבין!

RPM הצלחתי להתקין פשוט בדאבל קליק על הקובץ!

אבל כל תוכנה שאני מוריד אני מקבל אותה באיזה פורמט דחוס כזה וכשאני פותח יש מלא קבצים שאין לי מושג מה לעשות איתם!

ואני לא אומר את השם של התוכנה\משחק כי זה כל תוכנה\משחק שמצאתי עד עכשיו חוץ מתוכנה אחת

תן לי אתה אפילו סתם לינק לאיזה משחק שבא כקוד מקור ותלמד אותי להתקין אותו זה לא משנה איזה משחק הכוונה היא ללמוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע... אחרי מחשבה רצינית, בתור משתמש מתחיל לא תוכל להתקין תוכנות שלא נמצאות על דיסק ההתקנה שלך ללא חיבור לאינטרנט. פתרון התלויות באופן ידני הוא פעולה שגם המומחים בינינו נמנעים ממנה בכל מחיר - ללא חיבור לאינטרנט, אין לך דרך להמנע ממנה ולצערי המחיר גובר על התועלת של עבודה בצורה כזאת.

אם תחליט לחבר את מחשבך לאינטרנט אז אשמח לעזור לך, במבצ הקיים אין בידיי מידע שיכול לעזור לך (מלבד הכתוב לעיל).

מטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח משתמשי של היום כאלה עצלנים ורגזנים, העתיד שחור מתמיד...

כל מקרה, עם כל שירות\תוכנה\משחק שתצטרך להתקין, 99 אחוז שגם יהיה לך קובץ טקסט README או TODO, תקרא אותו ותבין איך להתקין, חלק באים בהתקנת "חבילה" (RPM לדוגמא), חלק באים עם פקודות הרצה משלהם, חלק עם קימפול רגיל כמו שתיארת קודם, אי אפשר לענות על זה תשובה חד משמעית כמו next next next finish בוינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח משתמשי של היום כאלה עצלנים ורגזנים, העתיד שחור מתמיד..

::)

תודה על התגובה!

אבל יש לי שאלה!

RPM חייב להיות מותאם למערכת שלי ספציפית או שRPM יתאים לכל ההפצות של לינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עם כזותי גישה של תסבירו לי שלב שלב

ובלי שימוש בגוגל ובוויקדפדייה וחיפוש ב readme

תחזור לווינודס

לינוקס זה מערכת שאתה צריך ללמוד לבד איך הדברים עובדים וככה

אתה צריך לקרוא לחפש ולהבין אם אין לך כוח

su root

/foramt c

ותתקין תווינודס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...