נמאס מה-FIREFOX! (צריך המלצה על דפדפן אחר) - עמוד 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס מה-FIREFOX! (צריך המלצה על דפדפן אחר)

malcolmx9

Recommended Posts

לא הייתה כוונה דווקא להעליב את האינטיליגנציה שלך, מה גם שלא מדובר באינטיליגנציה, אלא ידע, שלחלק יש ולחלק אין, זה קצת שונה

כתבתי את ההבדל בינהם על מנת שמי שלא יודע, יידע... הרבה קוראים את הת'רד הזה אני מניח מלבדי ומלבדך..

מה גם אם תקרא את המשפט הראשון שלי בפוסט הקודם שוב...

בכל מקרה, באמת על טעם ועל ריח.. מבחינת הממשק וכל זה

פגשתי הרבה אנשים שאני מכיר, שעברו ל FFOX ואחרי כמה זמן הגיעו למסקנה שדי חרא להם לעבוד איתו, עברו למקסת'ון לפי המלצתי, ולא התחרטו מאז

אנשים שהם לא FANBOYS ולא עוורי אמונה והולכים לפי מותג (ראה את האווטר שלך) או לפי "שנאת מייקרוסופט" - שזאת הסיבה מספר 1 למעבר לפיירפוקס כיום, ולא דברים אחרים.

אנשים שניסו את FFOX כי נאמר להם שזה הדבר הבא, ראו כי הם לא מסתדרים איתו, ועם מקסת'ון הרבה יותר נוח להם ואינטואיטיבי

ואני מדבר על רבים וטובים, אנשי מקצוע, מבוגרים, וגם צעירים, בין היתר, גם רוב באי FLASHOO.CO.IL (קהילה גרפית די גדולה)

לא לכל אחד יש כח לקנפג את המוצר כמו שלי ולך יש, ויש אנשים שמעדיפים (רובם, האמת) לקבל מוצר שלם וללכת איתו.

צודק בקשר ל ADBLOCK, אבל זה פחות מטריד אותי מנוחות שימוש גורפת

בגל מקרה, ציינתי שאישית אני מתכנן כן לעבור ל FFOX, ואפילו בעתיד הקרוב, רק בגלל שהוא באמת מתקדם ומתפתח כל הזמן, והוא קוד פתוח, מה שאומר שתמיד ייצאו לו שידרוגים ושיפורים באופן תכוף, ואני באמת רוצה להיות חלק מהקהילה של הקוד הפתוח, כל הרעיון הזה מרתק אותי באופן כללי

אתה יכול בעצם לקרוא שוב את כל הפוסט הקודם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים שהם לא FANBOYS ולא עוורי אמונה והולכים לפי מותג (ראה את האווטר שלך) או לפי "שנאת מייקרוסופט" - שזאת הסיבה מספר 1 למעבר לפיירפוקס כיום, ולא דברים אחרים.

איזה שטויות אתה מדבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, נתקלתי בכ"כ הרבה דוגמאות לכך

הסיפור הפשוט שסיפרתי : אדם עובר ל FFOX ורואה כי לא טוב לא שם כ"כ, אני ממליץ על מקסת'ון --> אדם מאושר

המעבר ל FFOX היום, ע"י רוב האנשים שעוברים מתבצע בגלל ש FFOX היא BUZZWORD, ובגלל שנאת MS, אין פה שום שטות

יש מעט אנשים שעוברים ל FFOX בגלל הסיבות שאתה עברת ל FFOX ובגלל הסיבות שאני מתכנן לעבור

בעיניך האנשים האלה הם רבים מאוד, כי אתה מעורבב ומכיר אנשים כאלה אישית, הרבה יותר מאשר משתמשים שהם לא "POWER USER" כמוך.

אגב, קראת את הכותרת של כל הת'רד הזה ?

בכל אופן, אני שם לב שאתה ממש לא קורא את מה שאני כותב, ועונה רק על מה שנוח לך

את כל מה שהיה לי לומר כתבתי

גם את העובדה שאני בעצמי עובר ל FFOX מתישהו.

ותראה למה אתה מתייחס...

בכל אופן, שנה טובה וכל זה...

יחליט פותח הת'רד מה שיחליט, וכנ"ל כל שאר קוראי הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה קורא לי פאן-בוי

אחריי זה אין לי שום סיבה להתייחס לשאר הדברים. כי גם ככה כל מה שאני יגיד אתה תצא מתוך נקודת הנחה שאני מסלף את האמת כדי להציג דברים בצורה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שקיבלת את הרושם שאני קורא לך ככה

נתתי את הדוגמא לאווטר שלך בהקשר הזה, אבל אני לא חושב שאתה FANBOY, אם כבר, לדעתי (באמת) אתה POWER USER שיודע מה הוא רוצה מהתוכנה שלו.

לא ייחסתי את זה אליך

אני מניח שהניסוח שלי לא היה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton כתבתי "לעומת" כי המקסת'ון עושה את כל זה, ולא תופס 100 מגה ולא כבד כמו הפיירפוקס בעבודה שוטפת ולא תוקע את המחשב אם אתה פותח איזה 50 טאבים בבת אחת (מה שלי אישית קורה תכופות, שאני צריך כ"כ הרבה טאבים)

ואם תפתח את הלינק האחרון שננתתי בהודעה הקודמת (אני חושב שהשתתפת גם בדיון ההוא) אז תראה שלא כל מה שיש במקסת'ון יש ב FFOX

ומה שכן יש - צריך להתקין 200 פלאגינים בשבילו, בשביל מה ? אם הכל בא מובנה במקסת'ון ?

לשאלתך NICE, אני משתמש גם ב FFOX ואני שותף פעיל בקידומו בעבודה למשל, יש לנו איזה 200 מחשבים, ואחרי שהתעקשנו שמו לנו FFOX בכולם.

וכמו שאמרתי גם בבית הוא מותקן לי ואני משתמש בו לעיתים, אבל מקסת'ון הוא הדפדפן הכי נוח שיש נקודה. (כמובן - לדעתי)

עריכה :

אגב, מישהו יודע למה כשאני מנסה לגלוש בפורומים כאן, דרך FFOX , גם מהבית וגם מהעבודה, בחלק גדול מאוד מהמקרים אני מקבל את הדף הזה :

th_ffoxerr.jpg

??

FireFox תופס 30 מגה +-. וזה לא משתנה גם כשאני מפעיל 20 טאבים.

אחת הבעיות של IE זה שהוא אמנם תופס רק 15, אבל על כל חלון שאני רוצה לפתוח זה מוסיף עוד 15 (פחות או יותר)..

ואז בכללי [בלי קשר לזה שזה בכלל לא נוח] זה יוצא יותר.

לא יודע איך זה מאקסט'ון, לא ניסיתי.

התמכרתי לFF כבר לפני שנה (אולי יותר? מהרגע שה-1.0.0 יצא.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שקיבלת את הרושם שאני קורא לך ככה

נתתי את הדוגמא לאווטר שלך בהקשר הזה, אבל אני לא חושב שאתה FANBOY, אם כבר, לדעתי (באמת) אתה POWER USER שיודע מה הוא רוצה מהתוכנה שלו.

לא ייחסתי את זה אליך

אני מניח שהניסוח שלי לא היה טוב.

הסיבה לאווטר היא כמו כל אחד ששם תמונה של SpreadFirefox

מבחינתי ככל שיהיו יותר משתמשיים FF ככה מנהלי אתרים יהיו מחוייבים לכתוב לפי התקן וככה יוצא שאני הרווחתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ניסיתי את OPERA.מאוד אהבתי אותו,הממשק שלו מזכיר לי את ה- 64 BIT עם הצבע האפור/כחול הזה.

המהירות שלו יותר גבוהה משל FF והתרשמתי לטובה.

אבל הוא בעברית חרא!

יש דרך לתקן זאת? כלומר פאצ' או פלאג-אין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, האקספלורר הוא לא רע (אחרי טריליון עדכונים)

הוא לא מציע את כל מה שהפיירפוקס מציע אבל הוא מציע משהו שלפיירפוקס אין (ואני בספק אם יהיה) תמיכה מלאה ב100% מהאתרים.

אבל אלטרנטיבה טובה יותר תהיה אופרה

אחלה , מאוד קל, אפשרות לטאבים.

כנ''ל,פיירפוקס לא תומך בכל האתרים.

תאמינו לי ניסיתי את הדפדפן אקפלורר 7 ביטא ואני חייב להגיד שמיקרוסופט שיחקה אותה.

הוא מהיר יותר מהפיירפוקס ויש לו טאבים אבל הוא לא קוד פתוח.

הפיירפוקס הוא דומה לו מאוד.

למי שיש בעיה עם פיירפוקס ישמח מאוד שווינדוס יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ות'רד אחד מכאן, אחד שביקש שיעזרו לו להפוך את לדפדפן סופר לקסוס, ובסוף הגיע למסקנה שמקסת'ון נותן לו את כל מה שהוא צריך

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=134454.0

שווה לעבור על הת'רד הזה לפחות, אם לא על כל השאר.

זה הת'רד שלי. :P

אני משתמש ב-Maxthon מכיוון ש- עם כל התוספים מאוד כבד על הפנטיום 2 שלי.

מלבד זאת, לא מצאתי בדיוק את כל מה שרציתי, ויש לי בעיות של התנגשות בין עשרות התוספים השונים.

עם זאת, עדיין לא אמרתי נואש מ-, ואני מקווה שהוא ישתפר בעתיד (אולי בגירסה 1.5).

מצחיק שאתה אומר לעומת כי כל מה שכתבת פה יש גם ב-FF

נכון באופן חלקי, אבל רק לאחר עבודה ארוכה ומייגעת.

maxthon לא משתווה לפיירפוקס עם הרחבות, וזאת עובדה מבחינתי.

איזה עוד חוסם את כל הפרסומות?

אל מה אתה מדבר? ב-Maxthon אין פרסומות. :nixweiss:

אולי בעתיד יצאו הפצות של FF for dummies שיכללו כל מיני תוספים שימושיים.

מתאים לי. :xyxthumbs:

יש מליון תוספים שלא חייבים להתקין, אבל יש המון תוספים ביסיים מאוד שימושיים שלדעתי צריכים להיות כלולים בהתקנה הבסיסית. מקסימום, אם אתה לא מעוניין בהם, אז אתה יכול לבחור שלא התקין אותם, או להתקין אותם ולהסיר אותם מאוחר יותר.

ואגב לא כל מה שיש בשועל יש במקסטון וגם אם יש אז באיכות פחות טובה.

כמו מה? ::)

המקסטון ממש אבל ממש לא נוח לעבודה. ה-UI שלו on the face!

אני כבר מעדיף להשתמש ב-IE שהוא בלי טאבים מאשר לעבוד עם המקסטון.

הגזמת! מה רע ב-UI של Maxthon? לקח לי הרבה זמן כדי להתאים את ה-UI של לזה של Maxthon.

FireFox תופס 30 מגה +-. וזה לא משתנה גם כשאני מפעיל 20 טאבים.

אחת הבעיות של IE זה שהוא אמנם תופס רק 15, אבל על כל חלון שאני רוצה לפתוח זה מוסיף עוד 15 (פחות או יותר)..

ואז בכללי [בלי קשר לזה שזה בכלל לא נוח] זה יוצא יותר.

לא יודע איך זה מאקסט'ון, לא ניסיתי.

Maxthon (כמו Firefox) לא תופס יותר אם אתה פותח טאבים חדשים. אבל, Firefox תופס הרבה יותר מ-Maxthon (לפחות פי 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע ניסיתי את OPERA.מאוד אהבתי אותו,הממשק שלו מזכיר לי את ה- 64 BIT עם הצבע האפור/כחול הזה.

המהירות שלו יותר גבוהה משל FF והתרשמתי לטובה.

אבל הוא בעברית חרא!

יש דרך לתקן זאת? כלומר פאצ' או פלאג-אין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...