נמאס מה-FIREFOX! (צריך המלצה על דפדפן אחר) - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס מה-FIREFOX! (צריך המלצה על דפדפן אחר)

malcolmx9

Recommended Posts

הם לא "עושים בעיות עם פיירפוקס", הם לא כתובים ב-HTML תיקני. תבדיל.

לצורך העניין אלו לא קבצי HTML אלא קבצי IE-SCRIPT. סקריפטים שעובדים אך ורק בתוכנה הספציפית שאליה הם נכתבו - IE.

אגב, מה עם אנשים שלא משתמשים במערכת הפעלה של מייקרוסופט ולכן אין להם IE ? האם זאת גם "בעיה שלהם" שהם לא מצליחים להיכנס לאתר של אורנג', ולמעשה אורנג' כאן בסדר גמור וזה פשוט הם "המרדנים", ומגיע להם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא מציע את כל מה שהפיירפוקס מציע אבל הוא מציע משהו שלפיירפוקס אין (ואני בספק אם יהיה) תמיכה מלאה ב100% מהאתרים.

קרה לי לפעמים שאתרים מסויימים לא עלו ב-Mathon, או שלא עלו בצורה מושלמת (לינקים באתר לא עובדים, וכדומה), אבל הם דווקא עלו בלי בעיה ב-. :-\

mxthon

איזה בדיחה.

פעם הוא היה טוב, היום כבר אי אפשר לסגור טאב עם לחצן ימני (צריך לחפש לחצן סגור מזורגג).

אני לא מבין מה הבעיה שלך. :nixweiss:

Double-Click על ה-Tab, והוא נסגר. 8)

השתמשתי ב-MAXTHON רק במשך כמה דקות וכבר הסרתי אותו! הגלישה בו לא נוחה, במיוחד הטאבים!

מה הבעיה עם טאבים ב-Maxthon? :s05:

תשחק קצת עם ההגדרות שלו.

Maxthon הוא מאוד מומלץ.

Firefox הוא דפדפן נחמד, אבל לקח לי המון זמן להתקין לו תוספות, ולהגדיר אותו בצורה שיהיה נוח עבורי (דברים שמגיעים ב-Maxthon בברירת-מחדל). לאחר כל השינויים שעשיתי ב-, הוא הרבה יותר נוח לשימוש מהבסיס שקיבלתי בהתקנה, אבל הוא עולה לי ממש לאט (אולי בגלל שיש לי 2).

אם אתה קורא לוירוסים רוגלות ופופאפים "לגלוש בשקט"....

ב-Maxthon אין את זה (אתה לא יכול להשוות את ל- Explorer בלי טאבים).

אבל העובדה שאני צריך תוסף בשביל ללחוץ על קישור היא תקינה?

צודק! העובדה שאתה צריך 50 תוספים כדי שיהיה לך את מה ש-Maxthon נותן לך בברירת-מחדל היא תקינה?

מה לעזעזל כל כך כיף בלעבוד עם טאבים זה סתם מבלבל ולא כיף

יש מלא דברים שאפשר לעשות רק שיש בשורת המשימות

מה?! :s05:

צר לי לבשר לך, אבל אתה חי בתקופת האבן. :nono:

אומרים שהנבואה ניתנה לשוטים, אבל לדעתי האקספלורר 7 יעשה לפיירפוקס מה שהאקספלורר 3 עשה לנטסקייפ

IE7 (לפחות גיסת הבטא) נראה כמו צעצוע מאוד לא סימפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לי לחיות בתקופת האבן ולשחק עם חרבות מאשר לחיות עם שאני צריך לשחק לו בטאבים

מה הקשר לתקופת האבן? מה זה אומר שכאילו כל מי שחי עכשיו חייב להשתמש בטאבים כי זה מה שעכשווי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שאלת... אל תיעלב מהדוגמא זה באמת לא משהו אישי,

מה שאתה אומר זה כמו ניאנדרטל שבה עם קרש גדול שובר צבי בעוד מישהו משנות ה2000 בא ומוריד אותו עם רובה וכוונת , ברור שנחמד יותר לראות את הדם משפריץ מהמקל אבל, אני לא יודע איך להגדיר את זה, אני פשוט מעדיף לא לחזור שוחה בדם של הצבי המסכן... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שאתה חוזר מלא בדם של צבי לעיר הקדמונית כולם מריעים לך ונותנים לך כבוד

ורובה זה

הולך הולך הולך הולך בום בום הולך הולך

בעעע

טוב זה כל מה שרציתי לדעת וזה ממש ההפך מי להיעלב כי סוף סוף נתנו לי תשובה לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל העובדה שאני צריך תוסף בשביל ללחוץ על קישור היא תקינה?

העובדה שאני צריך שלוש פעמים ביום לעדכן את הIE שלי בכדי שלא יהיו לי ווירוסים/תולעים/פופאפס, היא תקינה?

חוצמזה שזה הרעיון שמאחורי OpenSource...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שאני צריך שלוש פעמים ביום לעדכן את הIE שלי בכדי שלא יהיו לי ווירוסים/תולעים/פופאפס, היא תקינה?

לא צריך להיסחף

מה גם שאם יש לך SP2, אז כל העניין שקוף מבחינתך (במידה ועדכונים אוטומטיים מופעל אצלך)

חוצמזה שזה הרעיון שמאחורי OpenSource...

אהה...

אז זה הרעיון מאחורי קוד פתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיסחף

מה גם שאם יש לך SP2, אז כל העניין שקוף מבחינתך (במידה ועדכונים אוטומטיים מופעל אצלך)אהה...

אז זה הרעיון מאחורי קוד פתוח

כן, קצת נסחפתי, אבל רק בכדי להדגיש את הרעיון.

ואחד הרעיונות מאחורי OS זה שכל אחד יכול לשנות את התוכנה כרצונו - ככה שאם מתגלה איזו בעיה, ניתן לתקן אותה בעזרת Plug-In, שלא חשוב מי יצר אותו.

לעומת זאת, אם מתגלה בעיה בIE, אז אתה צריך לחכות שMS יתקנו את הבעיה.

ואם זו פרצת חמורה (מה שוקרה לעיתים קרובות אצל MS. הSP2 לא באמת מונע את הכל), אתה בכלל לא תוכל להשתמש בדפדפן.

ולא רק זה, גם לא תוכל להשתמש בMaxthon גם כן, כיוון שהם בנויים על אותו בסיס, ככה שהבעיות שיש בIE, יש גם בMaxthon (ולא בהכרח להפך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...