אני צריך KVM Switch - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך KVM Switch

borg

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שהוא מנסה להגיד זה שהסוויץ עובד על המתח של המקלדת לכן אם אתה לא מחבר מקלדת לסוויץ הוא לא יעבוד

אי אפשר להשתמש בו רק בתור בורר בשביל המסך ללא חיבור של מקלדת (לדוגמא אם יש לך מקלדת USB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד כרגע עם הבלקין והוא מצויין, הבעיה היחידה שלו שהוא תופס המון מקום על השולחן כי הכבלים יוצאים לכל הכיוונים.

התצוגה איכותית המקלדת והעכבר עובדים מצויין, עוד חיסרון שאין לו מפסק גם לסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא מנסה להגיד זה שהסוויץ עובד על המתח של המקלדת לכן אם אתה לא מחבר מקלדת לסוויץ הוא לא יעבוד

אי אפשר להשתמש בו רק בתור בורר בשביל המסך ללא חיבור של מקלדת (לדוגמא אם יש לך מקלדת USB)

אהה... הבנתי. אבל, אי-אפשר לקבל מתח ממקלדת USB?

בנוסף לכך, הוא אמר גם שזה לא עובד גם אם מחברים מתאם AC-DC אופציונאלי. זה נראה לי ממש מוזר, הרי לאיזו עוד סיבה צריך מתאם AC-DC?

אני עובד כרגע עם הבלקין והוא מצויין, הבעיה היחידה שלו שהוא תופס המון מקום על השולחן כי הכבלים יוצאים לכל הכיוונים.

התצוגה איכותית המקלדת והעכבר עובדים מצויין, עוד חיסרון שאין לו מפסק גם לסאונד.

תודה!

הוא מגיע עם שני סטים של כבלים באורך של 3 מטר, נכון?

זה שהוא תופס הרבה מקום על השולחן זה בעיה, מכיוון שאין לי הרבה מקום פנוי על השולחן. אבל, אני מניח שאפשר להצמיד אותו אל מתחת לשולחן, ואז הכבלים שלו לא כ"כ יפריעו.

מפסק לסאונד זה חיסרון מינורי (ברוב ה-KVM Switches אין מפסק לסאונד), מאחר ובמחשב אחד יש לי רמקולים פשוטים שמחוברים לכרטיס קול עוד יותר פשוט, ולמחשב השני (HTPC) אני מתכוון לחבר רמקולים של מערכת קולנוע בייתית שיתחברו לכרטיס קול איכותי דרך רסיבר.

ה- אמור להיות בחדר צמוד, ולכן אני צריך כבלים ארוכים שיעברו דרך הקיר. השליטה עליו בסלון אמורה להתבצע אך ורק באמצעות שלט רחוק, כאשר מאוחר יותר אני אולי אקנה לו גם מקלדת ועכבר אלחוטיים.

לגבי השאלה שלי בנוגע למסך, אז מעבר תכוף בין שני מחשבים באמצעות KVM Switch לא יפגע בו, נכון?

בעיקרון, אני מניח שלמסך לא אכפת שכל נגיד 5 שניות הוא מקבל אות ממקור אחר. אתם יכולים בבקשה לאשר זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן זה בינתיים?

באיזו תדירות בערך אתה עובר ממחשב למחשב?

מישהו יכול לתת לי אישור שאין שום סיבה לבעיה עם המסך בשימוש תכוף ב-KVM (מעבר ממחשב למחשב), או שאולי זה ממש לא מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן? בערך 4 חודשים יש לי אותו

ואני עובר הרבה פעמים (לפעמים כדי למנוע מאחותי לגעת לי במחשב, בלילה אני מעביר אותו)

אבל התדירות הכי גבוהה זה כשאני עוזב את המחשב (אפילו לדקה) ולא רוצה שאחותי תגע בו (כל הזמן)

אז אני מעביר

וזה מעל 70-80 פעם ביום (לרוב לתקופות זמן של חצי דקה-דקה אפילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ולאחותך יש שני מחשבים עם מסך אחד?

אני לא יודע איך העובדה שאתה מעביר את ה-Switch מהמחשב שלך למחשב של אחותך מונע ממנה לגעת לך במחשב.

כאשר אתה עוזב את המחשב, לא יותר פשוט להפעיל סיסמה?

בכל אופן, אני מניח שלא קיימת בעיה עם המסך במעבר תכוף ממחשב למחשב באמצעות KVM Switch, אלא אם כן מישהו יגיד לי אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...