אני צריך KVM Switch - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך KVM Switch

borg

Recommended Posts

אני צריך KVM Switch לחיבור מקלדת, עכבר ומסך CRT לשני מחשבים.

אני מעוניין ב-KVM איכותי עם מתג דיגיטאלי (לא מכאני) מאוד אמין שמסוגל לעבוד לאורך זמן עם מעברים תכופים מאוד בין מחשב למחשב (הדבר לא פוגע במסך של המחשב, נכון?), וכולל כבלים באורך של 3 מ' לכל מחשב מבלי לגרום ל-Delay כלשהו באותות המועברים מהעכבר (אופטי רגיל) והמקלדת (חוטית) ולמסך (CRT בגודל "17).

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה TRENDNet שלי עומד במשימה יפה

ומה ז"א מתג דיגיטלי ולא מכני?

יש אפשרות להחלפה ע"י כפתור הממוקם על ה KVM עצמו

ואפשרות להחלפה ע"י לחיצה פעמיים על Scroll Lock ומספר 1 או 2 בהתאם למחשב שאתה רוצה לעבור אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכני זה מפסק אחד מכני גדול שמחוברים עליו כל הגידים והוא פשוט בורר מי מהם הולך ליציאה

אין שום אלקטרוניקה בפנים, רק בורר מכני אחד עצבני.

אני לא זוכר שראיתי KVMים כאלה לאחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

בעיקרון, רציתי KVM קטן ופשוט עבור שני מחשבים עם מיתוג אלקטרוני. מיתוג באמצעות המקלדת זה דבר נחמד ושימושי (לא הייתי מודע לאפשרות הזאת).

מאוד חשוב לי שה-KVM יהיה אמין, ויאפשר מעבר תכוף ביו מחשב למחשב מבלי לגרום לתקלות כלשהן, ושיהיה לו זמן תגובה מאוד מהיר.

שאלה חשובה: מעבר תכוף בין שני מחשבים באמצעות KVM Switch עשוי לפגוע במסך המחשב?

אני חושב שמצאתי KVM שעונה על הדרישות שלי: Belkin KVM Switch F1DJ102P.

FUL1_F1DJ102P-B.jpg

ה-KVM הזה קטן וחמוד, יש לו כפתור גדול בחלק העליון המאפשר מעבר בין מחשב למחשב בלחיצת כפתור, וגם באמצעות שתי לחיצות על Scroll Lock ומספר או חץ. בנוסף לכך, הוא מגיע עם כבלים באורך של 3 מטר, ואחריות ל-3 שנים. המחיר שלו הוא 160 ש"ח (לא יקר).

מישהו מכיר את ה-KVM הזה באופן אישי ויכול למסור עליו ביקורת?

במידה ואין למישהו משהו רע לומר על הצעצוע הנחמד הזה, אז אני אקנה אותו. אחרת, אשמח לקבל הצעה חלופית (עם קישור מתאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא יצא לי לבדוק את ה KVM הספציפי הזה

אבל אני לא יודע אם מקבלים איתו את כל הכבלים (מה KVM למחשבים)

וגם אם כן זה נראה לי יותר נוח:

מבט מלמעלה

set285323vl.jpg

כל אחד מהכבלים האלה הוא מסך + מקלדת + עכבר בכבל אחד

set285332oo.jpg

שוב הכבלים

set285341fi.jpg

כל קצה של כבל נראה ככה:

set285352cl.jpg

וזה הקצוות לעכבר ומקלדת שיוצאים מהכבל הכחול

set285362yo.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב באתר של Belkin:

2-Port KVM Switch bundled with cables, PS/2
Includes two 6 ft. OmniView KVM Cables Kits

בכותרת כתוב שה-KVM Switch מגיע עם כבלים, ובתיאור כתוב שמצורפות שתי ערכות של כבלים באורך של 3 מטר (ולא שהוא 'תומך' בכבלים באורך של 3 מטר).

בכל אופן, זה נראה לי עדיף מ-KVM שמגיע עם כבלים Built-in, אבל אני אברר בחנות לפני שאני אקנה.

על איזה KVM אתה מדבר?

הקישורים לתמונות שהעלת לא עובדים. אתה יכול בבקשה להעלות אותם שוב (אולי בתוך קובץ zip)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I probably have more experience with KVM switchers and switches (those are different things) than anybody else here. you should know that sometimes it may cause the mouse to jump very far to a random direction, not very often I'd say once every 4 hours or so. I don't know if it's a problem with a specific brand of KVM switchers, but it happens to me with most.

btw it might be important to you to know that the ATEN switchers doesn't allow to switch between ports if there is not keyboard power, meaning it can't be used as a VGA switcher.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gil Z,

לגבי ה-KVM של Edimax, על איזה דגם אתה מדבר? אתה יכול בבקשה להביא שלו ולהשוות אותו ל-KVM של Belkin שהצגתי?

BigDickBastard,

עם איזה KVM יצא לך לעבוד שגרמו לתקלה שציינת?

יצא לך לעבוד עם ה-KVM של Belkin שציינתי, או בכלל עם KVM Switches של Belkin?

למה אתה מתכוון ב-Keyboard Power ב-KVM Switches של Aten?

ל-KVM של Belkin יש חיבור לספק כוח אופציונאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...