צו ראשון + כמה שאלות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון + כמה שאלות

idan1836

Recommended Posts

כן. אמרתי כבר.

אבל זה ממש בטוח ? הרגע דיברתי עם בן דוד שעומד להתגייס והוא אמר שזה לא ממש בטוח ! אז עכשיו גם אני לא בטוח, אבל אני

מהמר לענות להם בכן..

עריכה:

עם התגובה של 'תמיד מחייך' אני עכשיו ממש מבולבל, אתם אומרים משהו ואחר מתנגד לזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיד מחייך, דיי כבר....

ואתה לא צריך לבקש קרבי, אבל כשהיא תשאל, גם אם הפרופיל שלך יהיה 45, היא תשאל אבל מה אם הפרופיל שלך היה 97 ואז אתה צריך להגיד שאתה רוצה קרבי.

אקליפס, איפה ראית שאני אומר על בטוח??

אוף דיי נמאס כבר לדבר עם ילדים קטנים.(תמיד מחייך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרופיל שלי יהיה כמעט בטוח 97 ..

ולא ראיתי שאמרת בטוח בארטון .. שאלתי אם זה בטוח.

אז בקיצור אם הפרופיל 97 להגיד כן לקרבי ולפרט שאני לדעתי יכול לתרום לצה"ל הרבה יותר בתחום המחשוב.

אבל לא יהיה אכפת לי לשרת גם ביחידה קרבית, העיקר לשרת את המדינה.

ככה יהיה בסדר להגיד ?

תודה שוב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BURTON אתה מטעה וחבל - יש הבדל בין מוטיבציה לשרת בצה"ל ולתרום למדינה לבין לשרת בקרבי בכל מחיר. הוא צריך להראות מוטיבציה לשירות ולתרומה למדינה אך הוא בכלל לא חייב להתעקש על קרבי ויש האומרים שאלו שהולכים עם הראש בקיר יקבלו קב"א נמוך יותר.

אוף דיי נמאס כבר לדבר עם ילדים קטנים.(תמיד מחייך)

ילד קטן? תנסה מישהו אחרי ואחרי שירות בתל השומר שמכיר את המערכת הצבאית קצת יותר טוב ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקליפס,

אני אמרתי שמדובר על סיכויים....לא אמרתי שום דבר על בטוח.

תעשה מה שאתה רוצה. היא תשאל אותך אם אתה תהיה מוכן ללכת לגולני...

אני ממליץ לך להגיד "ברצון"

אם אתה רוצה לחרבש לה משהו על "אני מעדיף לתרום בתחום המחשוב", שיהיה בהצלחה

תמיד מחייך, אתה מדבר שטויות. אין לי כוח.

ילד קטן? תנסה מישהו אחרי ואחרי שירות בתל השומר שמכיר את המערכת הצבאית קצת יותר טוב ממך.

וואוו שירתת בתל השומר....אתה בטוח מבין עכשיו איך המערכת עובדת....

תנסה דוד אל"מ ודוד סא"ל ::)

אה כן ואיך שכחתי...בת דודה מאבחנת(silly me)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אסביר לך בפשטות - אם אתה תגיד לה/לו (למאבחנים הפסיכוטכניים) שאתה רוצה לתרום למדינה ולעשות כל שביכולתך זה יכול להעלות לך את הצד"כ. מצד שני אם אתה תגיד שאתה רוצה רק קרבי ואתה לא מוכן לשרת באף תפקיד אחר ואף לשבת בכלא בשביל זה אתה תראה איך הצד"כ שלך יורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תגיד שאתה רוצה רק קרבי ואתה לא מוכן לשרת באף תפקיד אחר ואף לשבת בכלא בשביל זה אתה תראה איך הצד"כ שלך יורד.

אתה רואה שאתה מדבר שטויות???

איפה אני אמרתי את המילה כלא??

אני מציע שתקרא שוב את ההודעות שלי ותיראה שכל מה שאמרתי להגיד זה "אלך ברצון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן לא הבנתי אותך כראוי וקבל את התנצלותי. עם זאת אפשר לפרש את דברייך ולהגיד שאתה רוצה קרבי ויש כאלו שיחשבו בכל מחיר. אני בעד שתראה את עצמך האמיתי כדי שהצבא ינסה למצוא תפקיד שיתאים לך (לא שהוא יעשה זאת) ולא תמציא לעצמך דמות פיקטיבית שרוצה שירות קרבי כאשר בפועל אתה רוצה להיות ג'ובניק בקריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא תחליט תחשוב טוב מאוד גם על אחרי הצבא אני אישית התחלתי קרבי ואחרי זה שנתים אחרונות היתי טבח ואני מרוצה כי אין לי מילואים ביכלל

היום בניגוד לפעם חלק גדול מימקומות העבודה רואה מילואים כדבר שלילי ולא חיובי וחיל קרבי רגיל לא רק שלא מקבל יתרון במציאת עבודה אלה חיסרון

לעבור 3 שנים בצבא זה לא הדבר הקשה אתה תיתרגל לצבא די מהר וזה יעבור אחרי זה שיהיה לך עבודה רצינית ויום אחד מישפחה מילואים יראו לך דבר מאוד מעצבן

אני מכיר הרבה אנשים שלא סובלים תמילואים ואף אחד מהם לא היה מיתגיס לקרבי היום אים הם יכלו לחזור בזמן

חוץ מיזה יש יחידות שכן נותנות יתרון כמו: טיס \קצינות בכירה\מחשבים ודברים בסיגנון רק על תחתום על קבע במחשבה של שנה שנתים כי זה גרוע מיבחינת מילואים

ולא נותן לך יתרון ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כל כך הרבה שטויות, מה נראה לכם שהצבא זה הכל שחור לבן?

זה שבן אדם פשוט שבכלל לא להוט לקרבי ובכלל חושב להיות עריק מהצבא ויגיד "ברצון" לקרבי.

יראו עליו שאין לו מוטיבציה לשרת ביחידה קרבית.

בין אם זה יהיה שיעשו השוואה בין השאלון שלך במבחנים ובין אם יראו אלייך שלא בא לך על קרבי.

זה ממש פשוט.

בן אדם שרוצה קרבי יודע להראות את זה, ככה זה.

בן אדם שלא רוצה קרבי ויגיד "ברצון" לא יתן לו זהב.

אם אתה רוצה באמת קרבי תגיד את זה! זה רק יעזור לך!

אם אתה מעדיף מודיעין (מחשבים, או כל דבר אחר) מאשר קרבי, תגיד גם את זה.

כמובן שאל תסרב להצעה הקרבית, אבל תגיד שבראש ובראשונה אתה רוצה לעזור ולשרת את המדינה.

שהיא תשמע את זה היא תדע שאתה רוצה בטוב ואתה מנסה לעזור במקסימום שלך, ואם המקסימום שלך מחשבים

זה לא מעניין אותה, העיקר שאתה תעזור במקסימום.

אם המקסימום שלך קרבי, אני מוריד בפנייך את הכובע והלוואי יהיו עוד מיליון כמוך שיכולים לשרת את המדינה בקרבי.

אתה רק צריך להראות מוטיבציה צבאית, ועזרה למדינה.

הם בודקים את זה לפי הרצון לשרת בקרבי, כי הם יודעים שהרבה לא רוצים ולפי כך הם מבינים כמה שהאדם לא מוכן

לעזור.

אבל זה לא אומר שהכל שחור לבן, אם תגיד קרבי אתה אדם איכותי ואם לא אז אתה חרא אדם.

יש אנשים שלא מסוגלים לשרת בקרבי מבחינת פרופיל ועדיין שואלים אותם על הקרבי!

והיה פה פעם, כמו שזכור לי תגובה בפורום על זה.

אחד שבכלל לא יכל לשרת בקרבי מבחינה גופנית (פיזית/פרופיל)

ומאבחנת שאלה אותו אם הוא רוצה קרבי, הוא אמר שהוא לא יכול.

והיא שאלה אותו "עזוב פרופיל, נגיד והיית מסוגל - היית רוצה?"

זה לא מעניין אותה הרי מה אתה תעשה בחיים, היא רק רוצה לרשום על הדף

כמה אתה נחוש לשרת את המדינה וכמה אתה להוט לעזור.

לכן תגיד את האמת בפניי ותגיד כמה שאתה רוצה לעזור בתחום החזק שלך,

בין אם זה קרבי או בין אם זה מחשבים, או כל דבר אחר.

כמובן שאחר"כ שהיא תשאל אותך "אם היו מגייסים אותך לקרבי, היית עושה בעיות(היא תשתמש במילים אחרות)?"

תגיד לה "הייתי מתגייס, הייתי עוזר, לשם נבחרתי ושם אני אשרת. שוב - כמובן שהייתי מעדיף לשרת במלוא הידע שלי

במקום X."

אני לא מבין מה הסלט שאתם עושים כאן.

חוץ מזה שהראיון אישי לא בא לתת ציון לקב"א, אולי ממש מעט, אני אני בספק מאוד.

צד"כ הוא מה שנקבע בראיון האישי ולא יותר מזה כמעט.

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... והצד"כ משפיע על הקב"א... ::)

בכל מקרה, כדי לסגור את הויכוח, צריך להגיד מה אתה רוצה לעשות, להכין תשובה טובה למה אתה רוצה לעשות את זה (ולא "כי יוצאים שבוע שבוע"), ועל כל תפקיד אחר להגיד "אני מעדיף שלא, אבל אם זה מה שיתנו לי אני אלך ואוציא ממנו את המקסימום". זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...