צו ראשון + כמה שאלות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון + כמה שאלות

idan1836

Recommended Posts

קבלתי אתמול צו ראשון, ויש לי כמה שאלות שאינן ברורות לי:

1. כתוב לי שאני צריך להביא איתי תעודות והכל, ואחת מהן היא תעודה של אישור על לימודים עיוניים ומקצועיים.

מה זה התעודה הזו ?

2. רשום שלא תותר כניסת מלווים ללשכת הגיוס, אז איך אני אמור להגיע לשם בדיוק ? (ההורה יגיע איתי למשל, ולא יכנס, או מה ?).

3. המבחנים הפסיכוטנטי שאני יעבור שם, על מה הם ישפיעו ?

4. איזה סוג של בדיקות אני אעבור שם חוץ מראיה, לחץ דם בדיקה גופנית ומשקל ?

5. השאלון המצורף מאחורי הצו, ימולא רק על ידי ? או שצריך לעבור דרך רופא המשפחה ?

תודה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. סיימת תיכון, למדת לימודים מקצועיים כלשהם (טכנאי, הנדסאי), אתה לומד במוסד להשכלה גבוה? אם לא, זה לא רלוונטי.

2. אמאבא לא יכולים להכנס פנימה (וגם אין להם מה לחפש שם)... שיביאו אותך ויאספו אותך בסוף היום.

3. על הכל. תעשה אותם ברצינות.

4. בדיקת שתן, ואולי בדיקות אחרות בהתאם למחלות שיש לך - למשל אסטמה וכאלה.

5. כתוב שם - רופא משפחה צריך לאשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלתי אתמול צו ראשון, ויש לי כמה שאלות שאינן ברורות לי:

1. כתוב לי שאני צריך להביא איתי תעודות והכל, ואחת מהן היא תעודה של אישור על לימודים עיוניים ומקצועיים.

מה זה התעודה הזו ?

2. רשום שלא תותר כניסת מלווים ללשכת הגיוס, אז איך אני אמור להגיע לשם בדיוק ? (ההורה יגיע איתי למשל, ולא יכנס, או מה ?).

3. המבחנים הפסיכוטנטי שאני יעבור שם, על מה הם ישפיעו ?

4. איזה סוג של בדיקות אני אעבור שם חוץ מראיה, לחץ דם בדיקה גופנית ומשקל ?

5. השאלון המצורף מאחורי הצו, ימולא רק על ידי ? או שצריך לעבור דרך רופא המשפחה ?

תודה ..

1 - לא צריך להביא תעודה, אין לי מושג למה זה בכל זאת רשום.

2 - ההורה יכול ללות אותך עד לכניסה ללישכה שם תיתנן כניסה רק לאנשים בעלי צו.

3 - המבחנים הפסיכוטכניים בצירוף עם הראיון האישי יקבעו לך את ציון הקב"א, שהוא בעל השפעה גדולה מאוד על התפקיד שתוצב בצבא.

4 - לא תעבור בדיקת לחץ דם. תעבור בדיקת ראיה, גובה, משקל ועוד מספר מישושים שונים ומשונים ע"י רופאים רוסיים :smile1:

5 - החלק שכתוב שאתה צריך למלאות - אז אתה צריך למלאות אותו...החלק שכתוב שרופא המשפחה צריך למלאות...אז הוא צריך למלאות - ובמידה שיש לך משפיים מומלץ לללכת לרופא עיניים שייבדוק לך את הראיה ויכתוב בצו את התוצאה על מנת לחסוך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיניין התעודות הלימודים שהמבחנים שלהם הוא בכול מקרה ע"י הממשלה שלנו כגון תעודת בגרות טכנאי/הנדסאי לפני הצבא יקבל את הציונים דרך משרד החינוך ומשרד העבודה . אבל אם למדת קורס צלילה קורס טייס אזרחי אילוף כלבים וכו' מחוץ ללימודים הקונבציונלים (או למדת בחו"ל ) אתה צריך לדווח על זה ולהביא תעודות זה יכול להשפיע קשות על לאן להציב אותך ליחידת הכלבנים בצבא יעשו כמעט הכול כדי לקלוט 1 שלמד אילוף כלבים באזרחות וקורס טיס אזרחי יכול להכניס אותך לחיל האויר אותומטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...