מחשב לא נדלק...דחוף... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק...דחוף...

uzana2004

Recommended Posts

היום הוצאתי את הכרטיס מסך כדי לשים משחה טרמית מתחת לסיילנסר ועל הדרך הוצאתי את הקרור של המעבד עם המעבד כדי לנקות אותו...

וזהו המחשב לא עולה יותר ולא מגיב לשום דבר(הוא לא נדלק בכלל...)

מה זה?????

ומה אפשר לעשות,

בבקשה מי שיכול שיענה מהר כי אני לא יכול להיות על המחשב הזה הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה קרה אבל בחסדי השם הוא פועל אבל הוא לא מזהה לי את הכרטיס מסך וגם הוא לא ממשיך לWINDOWS

ז"א אומרת שאני תקוע מול מסך שחור(וזה לא הכרטיס,ניסיתי את הPCI שלי והוא גם לא מזהה....ממה זה יכל לקרות ואיך אני מאפס את הביוס...

SAGI מה שאמרת לחבר מחדש את הספק פתר את הבעיה של זה שהוא לא נידלק אבל הוא לא מזהה את המקלדת והכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצטער על ההקפצה אבל אני חייב עזרה!!!

אז ככה המחשב כן פועל אבל הוא לא מזהה שום דבר חיצוני כגון דריברים וכו'...

הוצאתי שוב את המעבד (והדלקתי את המחשב בלעדיו)ושמעתי קליקים כאלו ואז כשהחזרתי אין יותר קליקים(זה אומר שהמעבד טוב?)

הוצאתי את הבטרייה וזה לא עזר...אין לי מושג מה לעשות?

האם הלך המחשב ואני אהיה חייב ללכת לטכנאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מעבר לתוציא ותכניס חזרה אי אפשר להגיד לך פה

יכול להיות שאחד הרכיבים הלך

יכול להיות שלא הרכבת אותו חזרה כמו שצריך (להוציא ולהכניס שוב אמרנו?)

בינתיים נראה כאילו אתה רק עושה יותר נזק

להפעיל את המחשב בלי מעבד, למה זה נשמע לך הגיוני?

בכל מקרה עצה שלי תקח אותו לטכנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עושה פוסט? אם כן הוא עושה boot? אם הוא לא עושה פוסט, ולא משמיע צלילי אזהרה אז משהו לא בסדר עם הלוח... תנסה להפעיל את הזיכרון המעבד והכ.מסך על לוח חלופי. אמרת ששמת משחה טרמית, איזו שמת? אני ושואל כי במידה ועבדת עם מישחה טרמית לא מוליכה וטיפלת בלוח יפה, אז אין שום סיבה שהוא לא יעבוד, במידה והיא מוליכה, תנתק את הלוח אם מהספק ומהכל ותתחיל לנקות אותו לאט לאט (עם מטלית או משהו, אבל עדיף שלא יישארו סיבים) עם אלכוהול 70% או רפואי או כזהו שמוכרים בכמויות, אם גם זה לא יעזור, אז בצער רב וביגון קודר נאלץ להכיר התפגרות הלוח.... )-;

עריכה- holy... יש עוד כמה צעדים שהוא יכול לעשות לפני שהוא מוותר... למה להיות כזה פסימי? ??? ??? ???

**פותח את'רד אל תקרא**: נכון רוב הסיכויים שהלך לו שם משהו, אבל למה לבאס אותו לגמרי עד שלא ממש חייבים? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה פוסט????

ולא הוא לא עושה BOOT

ניסיתי להוציא מעבד הדלקתי והוא עשה רעש של קליקים החזרתי והוא לא עשה את הרעש הזה, הוצאתי והפעלתי-שום רעש...

כדי להוציא את המעבד אני חייב למשוך את ההיטסניק(כי הוא נדבק אליו)יכול להיות שהוא הרס את התושבת שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...