מחירי הדלק מתעדכנים פעמיים בסוף השבוע. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק מתעדכנים פעמיים בסוף השבוע.

אורח Si-Nom

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל מי שתהה, חלק נכבד מהמחיר מורכב ממס שלוקחת המדינה -משהו כמו 2 ש"ח על כל ליטר!

כשהמחיר של הדלק היה 5.90 המדינה היתה קונה אותו ב1.25 ומוכרת לך אותו ברווח של 4 וחצי שקל בשבילם.

אז עכשיו שזה 6.23 היא קונה אותו בכמה, 1.50? 2? ועדיין מוכרת לך אותו ברווח של 4 שקל שהולך למדינה..

היום רק ראיתי בחדשות על איזו עיר או מדינה שהעלו של תמחירים של הדלק ב 50 % !!!! אתה יודע מה הם עשו? שרפו צמיגים הפגנות ענקיות עד שהורידו תמחירים חזרה...למה כמו אצלנו? מדינה של חננות יש לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה צדדים חיוביים גם...

העובדה שהנפט באופן כללי מתייקר כל כך מביאה לגיטימציה כלכלית של טכנולוגיות חדשות, דוגמת מכוניות מבוססות תא-דלק, או סתם מכוניות מבוססות בעירה פנימית שנוסעות על מימן. זה טוב גם למניעת זיהום אוויר וגם להפסקת מונופול האנרגיה של העולם הערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצד אחד היתי מבין תמדינה במיקרה שהיה תחבורה ציבורית טובה והמחירים לתחבורה הציבורית היו זולים והיה זיכוי טוב לבעלי עסק פרטי שצריכים לעבודה

אבל גם המחירים לתחבורה הציבורית גבוהים וגם לבעלי עסקים פרטים

היום יש בעיה שיש יותר מידי מכוניות על הכביש ויש זיהום אוויר וחוסר בחניה ופקקים אז פחות מכוניות על הכביש זה טוב הבעיה שהמדינה לא מנסה שיהיה פחות

מכוניות היא רק רוצה יותר מיסים מיצד אחד היא מוזילה תמכוניות ומיצד שני היא מעלה תדלק כל הזמן המדינה הזות מסריחה גם דירות יקרות ביגלל מיסוי

גבוה מידי ואז אנשים נישארים יותר מידי בבית ההורים או שלוקחים משכנתה שמוצצת להם תדם 20+ שנה

לי אישית אין מכונית ואני לא יקנה בקרוב ולא רק ביגלל הדלק יש עוד סיבות כמו ביטוח יקר מוסכים יקרים טסט וכו כל הדברים האלו יקרים ביגלל מיסוי מוגזם

ולא רק לאנשים פרטים גם למוניות זה יקר דבר שגורם למחירי הנסיעה במונית להיות מאוד יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמים גדולים... כמה קל להאשים את המדינה בכל דבר קטן... בימינו זה כבר מודה להגיד "חרא מדינה"...

מחיר הנפט עולה בעולם, אתם מצפים שימכרו פה דלק בהפסד?

הפסד ??

אין לך מושג על מה אתה מדבר, הא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר ....

מה אני אומר בעצם ?

צריך לעשות חרם על התחנות דלק .

לנסוע באוטובוסים במשך איזה שבוע , להצית איזה כמה תחנות דלק , לשפוך על כמה שרים דלק , רצוי סולר , או בכלל נפט , נראה אותם לא מורידים מחירים .

איזה דיכאון . עכשיו אצלי מיכל מלא יהיה איזה 26 שקל . איזה עושק !

אני עובר לגז .

* לוקח בלונים של גז בישול ויורד למטה להסתכל על הקטנוע איפה לקשור אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובכם כנראה באמת טיפשים או פשוט צעירים מדי מכדי להבין מה קורה סביבם :( - במקום לקפוץ ולצעוק כמו אינדיאנים הייתי מצפה מכם לעצור לרגע, לקרוא עיתונות וחדשות ולנסות להבין.

בקיצור, מס הדלק בארץ הוא לא מהגבוהים בעולם, למעשה הדלק בארץ זול יותר במעט מאשר באירופה [גם שם המחירים עולים...] והרבה יותר זול מבריטניה שם ליטר דלק עולה 9ש"ח [!!!].

מה שכן, לצערנו פואד בן אליעזר שהוא שר התשתיות הוא גם אחד הטיפשים במדינה שלנו. במקום לקחת את המצב ולקדם בארץ את המכוניות ההיברידיות כדוגמת הטויוטה פריוס [וגם לחברות אחרות יש דגם היברידי אחד שהן לא מביאות לארץ כי זה לא שווה] באמצעות הנחות והטבות מחירים בחקיקה או אומר בחדשות שהוא מציע לעבור למכוניות מונעות גז!! - עד כמה אפשר להיות מטומטם? כמה תחנות דלק שמתדלקות גז ראיתם בארץ? נכון, בטח לא ראיתם כי יש עשרות בודדות. אז במקום לקדם טכנולוגיה שהיא בחיתוליה [מבחינתי זו המקבילה למסכי פלזמה אבל יותר גרוע] שיקדם את המכוניות ההבירידיות שמונעות על חשמל ודלק, דלק לא קשה למצוא בארץ וחשמל אל אחת כמה וכמה. המכוניות הללו חסכוניות להפליא ועושות בממוצע 20-25ק"מ לליטר!! והן כמובן מזהמות את האוויר הרבה פחות ממכונית רגילה. ולכן מבחינתי זו המקבילה למסכי LCD שהם טכנולוגיה עדיפה על אף שהיא זמנית עד להגעת ה- שהיא במכוניות טכנולוגייה תאי-דלק [תאים של מימן דחוס שמזרימים מימן לתא בו יש מגע עם חמצן אוויר ובתהליך פיצוץ היוצר אנרגיה רבה נוצר תוצר לוואי שהוא מים המתאדים מצינור הפליטה].

בקיצור, אתם מוזמנים להודות למר פואד בן אליעזר...ולא לתעשיית הדלק. מי שאמור לקדם טכנולוגיות הן המדינות שיתנו הטבות ליצרניות המכוניות. מאחר ומעטות עושות זאת ליצרניות אין רצון לקדם מכוניות היברידיות למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...