עצומה נגד מהירות השליחה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה נגד מהירות השליחה

dominic16

Recommended Posts

בלי להיכנס לעניין חוקיות שיתוף קבצים, בלי השיתוף אין הצדקה לאינטרנט המהיר (מקסימום 256Kb בשביל לקרוא מיילים וגלישה רגילה).

מי צריך את החבילות החדשות של 5M שנכנסו עכשיו בבזק וב HOT? ו HOT יודעות טוב מאוד ש "אין שיתוף - אין רווחים"...

הן אפילו יותר ממרמזות על כך בפירסומים שלהן.

מה תגיד על חברות האינטרנט במדינות אירופה ואסיה, בהן מהירות ההעלאה מתקרבת למהירות ההורדה (או לפחות 20% ממנה)?

שהן תומכות בהפרת חוקים? שהן מעודדות שיתוף לא חוקי של קבצים? אין מה לעשות, הטכנולוגיה תמיד צועדת קדימה ולא אחורה,

אז אם הדבר מתאפשר טכנית, למה לא להעלות את מהירות ההעלאה? לפחות לעשות ניסוי ולהחליט על פי התוצאות אם יש ביקוש או לא.

הרי גם את זה לא עושים. ישר טוענים שאין ביקוש למהירות העלאה גבוהה יותר.

תראה כמה תגובות הדורשות מהירות העלאה גבוהה יותר יש בכל כתבה בנושא שמתפרסמת ב YNET (למשל..).

אתה ו Holy אומרים שאתם בכלל לא צריכים מהירות העלאה גבוהה וטיפשי להתלונן על כך. ומהירות הורדה של 5M אתם כן צריכים?

וגם אם אפילו חצי מזה אתם לא צריכים, עובדה שאת החבילות האלה כן משווקים.

למה רק בחבילות של 5M כן שמים מהירות העלאה של 256Kb ובאחרות לא? אני בטוח שהרבה אנשים שיקנו את החבילה של ה 5M,

יקנו אותה יותר בשביל מהירות ההעלאה מאשר בשביל מהירות ההורדה.

בכל מקרה, זו רק דעתי. Holy ואיסתרא בלגינא - לא התכוונתי לפגוע בכם או בדיעותיכם (אם נפגעתם...) 8)

אני לדוגמא עשיתי את החבילה של ה5מגה כי יש לי .

לבזק לא משתלם כספית לעלות את מהירות השליחה(הם מוכרים חבילות באלפי שקלים לחברות).

אומנם הקווים "של בזק"(הקווים האופטים של המדינה) ממש טובים(וחדשים) אבל מהמרכזיות לבתים יש קווי נחושת ישנים שלא תומכים במהרויות גבוהות.

עצומה צריך לעשות להוט שיכולים לספק קווים מהירים, אבל גם אז לא בטוח שהספקיות יוכלו לאפשר את המהירויות הגבוהות (הם צריכות לקנות רוחב פס גבוהה יותר בישביל זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבזק אין שום בעיה לספק upstream של 256Kbps לכל מי שמחובר ב- ADSL. כל מי שיכול להוריד ב- 1.5Mbps יכול לקבל קצבי העלאה גבוהים עוד יותר בלי בעיה. אין כאן שום מגבלה טכנולוגית - ADSL יכול לרוץ רק על קווי נחושת. אחת מהבעיות של מודיעין היתה שכל התשתית התקשורתית בעיר מבוססת על סיבים אופטיים, לכן לא יכלו לספק בעיר ADSL...

וגם לספקי האינטרנט לא צריכה להיות בעיה לספק upstream גבוה יותר. העומס הוא בתעבורה שנכנסת מחו"ל ולא בזו שיוצאת, כך שיש להם רוחב פס פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שמי שהגיב פה שחוצפה לבקש מהירות העלה כדי להפר את החוק הוינדוס שלו בכלל צרוב!

סתם כולם תמימים פה! וכולם יש להם תוכנות צרובות וסרטים!

תחשבו מה זה מחשב שכל התוכנות שם חוקיות וינדוס 400 שקל פלוס וורד 400 שקל פלוס בבילון 20 דולר פלוס כל סרט 100 שקל

ועוד מלא תוכנות שעולות מלא כסף נו באמת למי יש כסף לזה?!

או שאתה משקיע 10000 שקל על תוכנות אחרת המחשב שלך ממש ממש משעמם ואין לך מה לעשות איתו!

שיתוף זה העתיד אין מה לעשות נגדו וכל מי שאומר אחרת משלה את עצמו או מתממם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס - חינם

אופן - חינם

באבילון - אם זה כל כך חשוב לך חפש חלופות חימניות אני בטוח שתמצא

סרט - בווידאומט של בלוקבאסטר הקרוב לביתי השכרה של סרט ליום עולה 10 שקל... בספריית ווידאו יש יותר מבחר והמחיר קצת יותר גבוה... אפשר לעשות מנוי והמחיר יורד....

עוד משהו?

חוץ מזה זה לא קשור... להתעצבן בגלל שלא עוזרים לך לעבור על החוק זה חוצפה לא משנה שום דבר... יש מספיק סיבות אחרות לבשביל לתמוך באפלוד הגבוה...

גילוי נאות: כותב ההודעה הנ"ל משתמש בתוכנות/משחקים/סרטים לא חוקיים אך הוא מבין שבמעשה זה הוא עובר על החוק ואינו מתרץ את השימוש בתוכנות בלתי חוקיות אלה בתירוצים טיפשיים כאלה ואחרים, בנוסף כותב ההודעה מנסה להשתמש בכמה שיותר תוכנות חינמיות, כמו אופן במקום האופיס הרגיל וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך אחי בלי תוכנות לא חוקיות במחשבים של אנשים המשק יהיה תקוע!

מה אף אחד לא יקנה תוכנות והמחשבים יהפכו לפסלים שאי אפשר לעשות איתם כלום!

מה נראה לך שהממשלות טיפשות אם היו רוצות מיד היו סוגרים את כל תוכנות השיתוף אבל ברור שהספקיות והמשק נותנים לזה להימשך כי רק בגלל זה

יש לך התקדמות בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...