עצומה נגד מהירות השליחה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה נגד מהירות השליחה

dominic16

Recommended Posts

שלום אני לא יודע אם זה כבר היה פה אם זה היה מצטאר

טוב בכול מיקרה תחתמו על עצומה נגד מהירות השליחה

באתר הזה זה אולי יעזור במשהוא צריך רק לקוות ולהשיג כמה שיותר חתימות אז תחתמו כאןhttp://upload.shishlik.net/

אני מאוד מקווה שכולכם תחתמו ונשיג עוד הרבה חתימות"[glow=red,2,300]אנחנו מבקשים מכל מי שיכול לפרסם את העצומה בכל דרך אפשרית לפרסם. אל תתנו לעצומה הזאת להיכשל כמו שאר העצומות שהיו עד היום, חבל זה למען כולנו[/glow]"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נרשמתי רק ביגלל זה נרשמתי לפני איזה חודש לא זחור כמה זמן ולא יצא לי להגיב

וגם אם כול אחד יגיד שזה לא ישנה כלום זה ישאר כמו שזה צריך להראות להם שלא כולם לא מבינים באינטרנט או שלא צריחים את הלעה צריך להראות להם שיש אנשים והם רוצים הלעה נומרלית כמו בכול העלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נרשמתי רק ביגלל זה נרשמתי לפני איזה חודש לא זחור כמה זמן ולא יצא לי להגיב

וגם אם כול אחד יגיד שזה לא ישנה כלום זה ישאר כמו שזה צריך להראות להם שלא כולם לא מבינים באינטרנט או שלא צריחים את הלעה צריך להראות להם שיש אנשים והם רוצים הלעה נומרלית כמו בכול העלום

אני לא צריח את הלעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מחאתינו"? "קבוצת אנשים צרכני האינטרנט"? "בכך ש"? "הרבה מאחור מאותן"? "בכל התחום של האינרנט"? "העניין של שיתוף הקבצים"?

והכי גרוע, "הבידול"?

זה אולי נראה כמו עברית, אבל זה לא עברית.

ובכלל, מה הרעיון להתלונן על מהירוות שיתוף הקבצים? אתם מתלוננים שבזק ו- Hot לא מאפשרות להפר את החוק מהר? לי זה נשמע קצת טפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מחאתינו"? "קבוצת אנשים צרכני האינטרנט"? "בכך ש"? "הרבה מאחור מאותן"? "בכל התחום של האינרנט"? "העניין של שיתוף הקבצים"?

והכי גרוע, "הבידול"?

זה אולי נראה כמו עברית, אבל זה לא עברית.

ובכלל, מה הרעיון להתלונן על מהירוות שיתוף הקבצים? אתם מתלוננים שבזק ו- Hot לא מאפשרות להפר את החוק מהר? לי זה נשמע קצת טפשי.

כמו שכבר אמרתי הלעה זה לא ר שיתוף זה גם שיחות ודיו וגם שיתוף זה חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להיכנס לעניין חוקיות שיתוף קבצים, בלי השיתוף אין הצדקה לאינטרנט המהיר (מקסימום 256Kb בשביל לקרוא מיילים וגלישה רגילה).

מי צריך את החבילות החדשות של 5M שנכנסו עכשיו בבזק וב HOT? ו HOT יודעות טוב מאוד ש "אין שיתוף - אין רווחים"...

הן אפילו יותר ממרמזות על כך בפירסומים שלהן.

מה תגיד על חברות האינטרנט במדינות אירופה ואסיה, בהן מהירות ההעלאה מתקרבת למהירות ההורדה (או לפחות 20% ממנה)?

שהן תומכות בהפרת חוקים? שהן מעודדות שיתוף לא חוקי של קבצים? אין מה לעשות, הטכנולוגיה תמיד צועדת קדימה ולא אחורה,

אז אם הדבר מתאפשר טכנית, למה לא להעלות את מהירות ההעלאה? לפחות לעשות ניסוי ולהחליט על פי התוצאות אם יש ביקוש או לא.

הרי גם את זה לא עושים. ישר טוענים שאין ביקוש למהירות העלאה גבוהה יותר.

תראה כמה תגובות הדורשות מהירות העלאה גבוהה יותר יש בכל כתבה בנושא שמתפרסמת ב YNET (למשל..).

אתה ו Holy אומרים שאתם בכלל לא צריכים מהירות העלאה גבוהה וטיפשי להתלונן על כך. ומהירות הורדה של 5M אתם כן צריכים?

וגם אם אפילו חצי מזה אתם לא צריכים, עובדה שאת החבילות האלה כן משווקים.

למה רק בחבילות של 5M כן שמים מהירות העלאה של 256Kb ובאחרות לא? אני בטוח שהרבה אנשים שיקנו את החבילה של ה 5M,

יקנו אותה יותר בשביל מהירות ההעלאה מאשר בשביל מהירות ההורדה.

בכל מקרה, זו רק דעתי. Holy ואיסתרא בלגינא - לא התכוונתי לפגוע בכם או בדיעותיכם (אם נפגעתם...)  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נפגעתי. אני רוצה upstream גבוה יותר ובלי שום קשר לשיתוף קבצים - יש לי זוג Quickcam Messengers ששוכבות וצוברות אבק בגלל שעם 96Kbps, אין מה לעשות איתן. אבל לנמק דרישה משר בממשלה ב- "אני רוצה שיהיה לי קל יותר להפר את החוק"? יש גבול לחוצפה.

אני לא צריך קצב הורדה של 5Mbps. זו הסיבה שאני לא נרשם לחבילה הזו... אם לא שמת לב, "אחרי החגים" תהיה חבילה של 1.5/256, מה שעדיין לא ידוע זה כמה תדרוש תמורתה. בהתחשב בכך ש- 1.5/96 עולה היום כ- 60 ש"ח ו- 5/256 עולה 150 ש"ח, זה בטח יהיה באזור ה- 80-100 ש"ח.

דומיניק, אם שיתוף קבצים הוא לא הסיבה העיקרית, למה העצומה מציגה אותו ככזה?

ולמה לא העברתם אותה הגהה לפני שהעלתם את האתר? כרגע היא מביכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתווכח על הניסוח של העצומה זה לגיטימי, ויכול להיות שהניסוח הנוכחי לא הכי מתאים ואולי העצומה לא תשיג דבר.

אבל להגיד שזה טיפשי לדרוש UPLOAD יותר גבוה?? זו לפי דעתי כבר הגזמה...

וחברות האינטרנט לא משווקות את החבילות היקרות יותר (1.5M והלאה) בטענה שיהיה לנו יותר קל לשתף קבצים

(ולדעת ש "הרוצח זה השליח של הפיצה..." - מפרסומת של בזק)? זו לא חוצפה לשווק כך חבילות,

עם מהירות העלאה מקסימלית ומבישה של 16KB (בכבלים)? ואז עוד להגיד שאין דרישה... זה כן רציני ??? ??

הרי כל אחד עם קצת שכל יודע שהבסיס לשיתוף הוא מהירות העלאה סבירה.

הבעיה עם עצומה כזו היא התפוצה שלה. אולי כדאי לשים תמונה של דוגמנית כדי שהיא תתפשט (העצומה, סוטים...:smile1:) יותר מהר.....  ;)

ד"א, לא ידעתי שאחרי החגים תשווק חבילה כזו. הכבלים גם יציעו כזה דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר שאני צריך מהירות הורדה של 5 מגה?

בחבילה של 5 מגה שמו מהירות שליחה גבוה יותר כי עם מהירות שליחה של 96 או 128 בלתי אפשרי כמעט להוריד ב-5 מגה (על כל דבר שאתה מוריד אתה שולח חזרה כל מיני דברים פנימיים של TCP)

בכל מקרה אין לי ממש דעה לגבי מהירות השליחה והסיבה היחידה שפרסמתי את התגובה היא לצחוק על כל השגיאות כתיב שהיו לו ב-2 משפטים פשוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני התכוונתי הוא שעל סמך מה חברות האיטנרנט החליטו שיש יותר ביקוש למהירות הורדה של 5M, מאשר מהירות העלאה גבוהה יותר??

הן טוענות שאין ביקוש ל UPLOAD יותר גבוהה, אז איך הן קבעו שמהירות הורדה של 2.5M שהיתה המקסימלית עד עכשיו כבר לא מספיקה??

משהו כאן ממש לא מסתדר לי... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...