מתלבט בין OLYMPUS C-500 ל- MINOLTA Z3 - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין OLYMPUS C-500 ל- MINOLTA Z3

POD

Recommended Posts

לי יש z3 אני ממש מרוצה חוץ מנקודה אחת של צילום בתוך מבנה שיוצא לא מדהים.

חוץ מזה הזום גם אני לא מקצועי אבל מוצא את עצמי משתמש בו הרבה מאוד תאמין לי שיש דברים שזום כפול שלוש

לא מתקרב לעשות.

תנסה לצלם את סבא שלי ששונא שמצלמים אותו ככה אני לא מתקרב אליו אפילו והוא לא יודע שצולם וככה כולם שמחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש z3 אני ממש מרוצה חוץ מנקודה אחת של צילום בתוך מבנה שיוצא לא מדהים.

חוץ מזה הזום גם אני לא מקצועי אבל מוצא את עצמי משתמש בו הרבה מאוד תאמין לי שיש דברים שזום כפול שלוש

לא מתקרב לעשות.

תנסה לצלם את סבא שלי ששונא שמצלמים אותו ככה אני לא מתקרב אליו אפילו והוא לא יודע שצולם וככה כולם שמחים.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בלי ספק לך על ה Z3 ממש טובה.. רציתי לקנות אותה אבל אז ראיתי את הZ5 והלכתי עליה ואני לא מצטער על זה

ממש טובה

ובקשר לצמצם

הצמצם ממש עוזר כשמצלמים אנשים רצים או אנשים בתנועה.. באמת

לחבר שלי יש את הZ3 והוא צילם את באסטון בהטבעה של ה360 שנה שעברה...

כדאי לך ללכת על הZ3 או שתחכה קצת זמן והZ6 תגיע ולך עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין 4.2 ל 6 מגה פיקסל ההבדל לא כזה עצום. זה משמש בעיקר להגדלות, ככה שזה לא מה שיהרוג אותך.

לי יש Z3 ואני מאושר עד השמיים, קניתי אותה בעסקה מאוד משתלמת באילת.

בין ה Z3 לקאנון אני ממליץ יותר על המינולטה. העדשה איכותית מאוד (כוללת זגוגית GT של מינולטה, וגם קלה לניקוי) הזום ענק (במלון באילת קראתי עיתון של מישהו מהצד השני של הלובי) מליון ואחת פונקציות, והאחיזה.

האחיזה פשוט מושלמת, המצלמה יושבת מצוין בידיים, נוח, וכיף לצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

נכון ולא נכון ב z3 באמת צילום לילה ובמבנה הוא לא טוב בכלל כאשר משתמשים במצב אוטומטי.

הגדרה קצרה של המצלמה( wb צמצם תריס יכולה להביא תוצאות נהדרות בלילה גם בתנאי תאורה לא מעולים.

זאת כל עוד אתה מוכן קצת ללמוד ולהשקיע מעבר לp&s בסיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולא נכון ב z3 באמת צילום לילה ובמבנה הוא לא טוב בכלל כאשר משתמשים במצב אוטומטי.

הגדרה קצרה של המצלמה( wb צמצם תריס יכולה להביא תוצאות נהדרות בלילה גם בתנאי תאורה לא מעולים.

זאת כל עוד אתה מוכן קצת ללמוד ולהשקיע מעבר לp&s בסיסי

מסכים עם כל מילה, כולם רוצים להוציא מושלמות במצבים האוטו' בלחיצה קלה. אז זהו שיש הרבה מאוחרי כל תמונה יצירתית וטובה שמפורסמת, לא הכל ב-AUTO.

עבודה עם פוקוס ידני, מהירות תריס וצמצם נכונים יכולה להפיק נהדרות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אנשים קניתי בסוף!!! :yelclap:

FUJI S5600. קניתי לפני חודש בערך ואני ממש מרוצה ;D.

התלבטתי והתלבטתי והתלבטתי והתלבטתי... אח"כ החלטתי על CANON S1, לאחר שיצאה ה-S2, אבל כבר אי אפשר היה להשיג אותה (במצב חדש לפחות).

התבאסתי והתבאסתי ובפוקס ראיתי את ה-FUJI הזו, שהיא באותה רמה כמו ה-S1 (טוב, אולי קצת יותר), רק יקרה ב-600 ש"ח יותר. קניתי אותה ב-2100 עם 256, ומטען+4 .

בקיצור המצלמה ממש שווה, הפלאש שלה הוא משהו מדהים, חזק, והרגישות (ISO) עושה פלאים: AUTO, 64...800,1600 .

אז זהו, רק רציתי שתדעו שקניתי בסוף. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...