מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 79 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתם סומכים על הייבוא העצמי הזה? ואם יהיו לי פיקסלים שרופים אני יוכל למכור יד שנייה ? יחליפו לי ? מה יקרה ! אה !!!!!!!!!1

תסביר את עצמך בבקשה

ייבוא עצמי של מי ?

דיברנו על 740B שחיון הפצה הביאו לארץ השבוע !!! :P

אם אתה מתכוון לייבוא עצמי ... :s05: אז מה הקשר ללמכור יד שניה ? כאילו עם אחריות לא של יבואן אז תהיה בעיה ? צודק יכולה להיות...

צריך חשבונית לממש אחריות אם זה לא מיבואן המסך ;)

והכי הרבה יהיה לך מסך עם פיקסלים שרופים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצתי לשאול האם יש היום מסך LCD שאין בו מחריחות כלל. ואני יסביר את עצמי מכיוון שהרצולזיה של המסך גבוהה יחסית לסרטים אז בד"כ יש מריחות. :pissed:

אני מחפש מסך שיתן תמונה נקיה בלי מרחיות גם בסרטים ברזולציה של : 300*500 בבערך.

תודה לכל מי שיעזור

ודבר שני האם יש מסכי LCD ברזולציה של 1200*1600 ומה המצב איתם לגבי מריחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות מסך LCD כחלק מאילוצי מקום, למחשב החדש שאני קונה.

המחשב לשימוש משרדי בעיקר, אך אני רוצה שהוא יהיה טוב גם אם אני אחליט לשדרג ולקנות כ. מסך.

ההתלבטות היא בין LG1750SQ (ללא DVI) ל- LG1750HQ או LG1750B (שניהם כוללים DVI) שעולה 20 שקל יותר מה-HQ,

אבל מציג כמה אופציות נחמדות יותר....

כרגע אני קונה עם כ. מסך ON BOARD לכן אני ממש לא צריך DVI, השאלה היא,

האם כדאי כ"כ לשמור על אופציית ה-DVI כאשר ההפרש מחירים כ"כ גדול, אם אני אצטרך אותה מתישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות מסך LCD כחלק מאילוצי מקום, למחשב החדש שאני קונה.

המחשב לשימוש משרדי בעיקר, אך אני רוצה שהוא יהיה טוב גם אם אני אחליט לשדרג ולקנות כ. מסך.

ההתלבטות היא בין LG1750SQ (ללא DVI) ל- LG1750HQ או LG1750B (שניהם כוללים DVI) שעולה 20 שקל יותר מה-HQ,

אבל מציג כמה אופציות נחמדות יותר....

כרגע אני קונה עם כ. מסך ON BOARD לכן אני ממש לא צריך DVI, השאלה היא,

האם כדאי כ"כ לשמור על אופציית ה-DVI כאשר ההפרש מחירים כ"כ גדול, אם אני אצטרך אותה מתישהו?

Evman007, למה דווקא את ה-LG1750B? אפשר פירוט לתשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

ברשותי מסך 19 של VIEWSONIC מדגם VP191-S שקניתי לפני כמה חודשים.

נתחיל בזה שאני מאוד מאוכזב מהמעבר ל LCD אחרי שנים של הנאה עם CRT של SONY TRINITRON שכבר הזדקן אחרי 5 שנים.

מה שמטריד אותי במיוחד הוא דבר מאוד מעניין ששמתי לב אליו לאחרונה , בדקתי שני מסכים 17" אחד סמסונג 730B השני VA712 של VS

שני המסכים לכל הדעות גם זולים וגם נחשבים מבחינת נתונים פחות איכותיים מהמסך שלי ובשניהם לפי 200 בדיקות שעשיתי רואים טוב יותר וחד יותר.

הכוונה שלי היא בעיקר בעבודה עם אינטרנט , מסמכים וקריאת טקסט. במשחקים ההבדל לא מורגש.

אפשר לראות את ההבדל במדוייק כאשר מסתכלים על סרגל הכלים והאייקונים ב SYSTEM TRAY . בשני המסכים של ה-17 אינטש ראו הרבה יותר טוב

מאשר במסך שלי. אצלי גודל הנקודה ממש מורגש לרעה והאייקונים נראים לא שלמים כאלה. ניסיתי כבר את כל האפשריות של החלפת דרייוורים ,

CLEARTYPE שום דבר לא עוזר. נאמר פה בפורום בעבר שזה קשור לרזולוצייה. בגלל שהמסך הקטן יותר עובד על אותה רזולוצייה של ה-19 ( 1280X1024 )

אז ברור שבשטח המסך הקטן יראו טוב יותר באותה הרזולוצייה.. ואני שואל אותכם האם זה נכון ?! למה הוצאתי יותר משלושת אלפים שקל על מסך 19

שאמור להיות איכותי ובסוף יכולתי לקנות מסך בחצי מחיר ולהנות יותר ?

מצטער שהוצאתי את העצבים שלי כאן בפורום אבל הייתי חייב לשאול האם מישהו אחר שניסה ובדק במו עיניו ולא על פי שמועות ויודע על מה אני מדבר.

למי שיש רעיונות מה ניתן לעשות אשמח לשמוע דברים מעניינים.

פה יש אשכול שמתאר את הבעייה. מישהו שם ציטט ( מה שרשום באנגלית ) בחור שכתב ב NEWEGG את אותה בעייה שאני מתכוון אליה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=141533.930

המון תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה

שלום לכולם

מישהו יודע אולי מה עם הסמסונג 770P?

הוא נראה לי מסך מעניין מאוד..

http://shopferret.com.au/?_init=cpc.track&fk_store=2415&fk_prod=409459&prod_type=mpn_merchant&fk_cat=36&item_key=360666

נראה לי שגם ראיתי חנות אחת שמיאבת את הגרסא של ה19, קיים גם כזה ב17?

בקיצור, אני צריך המלצה טובה למסך עם DVI שיחובר ל6800GS

חשוב לי מאוד שהוא יהיה איכותי ביותר בווינדוס, וגם שלא יהיו מריחות ושטויות במשחקים

שיריץ אותם כמו שצריך

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...