כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

זאת הסיבה שבכל מוסד להשכלה גבוהה בישראל תמצא רק ומאוד חבל שכך.

מה?!

אולי תסביר את זה למרצה בקורס הבא בטכניון שלי במערכות תוכנה שדורשת שאת שיעורי הבית נגיש על יוניקס או (ימח שמה, למה?!?! מה אני אשם).

ואולי תגיד את זה לחוות המחשבים השלמה בפקולטה שלי שמריצה .. או למעבדות של עיבוד אותות שעובדות כולן על ויוניקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מלבד זאת, במידה והמחירים של תוכנות, ומוסיקה יהיו נמוכים וזמינים לכל כיס, אז הנורמה שזה "בסדר" להוריד תכנים פירטיים תיעלם, והמכירות של תוכנות, ושירים יזנקו במאות ואלפי אחוזים במחירים מאוד זולים, כך שהצרכנים יהנו מתכנים חוקיים וזולים והחברות לא יפסידו כסף כפי שהן טוענות, אלא הרווחים שלהן אף יעלו.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכלכלה בארץ נשפר לא ביגלל שנימכור יותר מישחקי מחשב אלה עם הפוליטיקאים השמנים שלו יעבדו ויעשו משו ויקבלו פחות כסף

לא לתת כסף לתתיים אפילו לא שקל שיעבדו גם כן עם כל הילדים שלהם

לתת כסף באמת למי שרק צריך כמו ילדים עם הורה אחד או עוד קשיים

ושהפוליטיקאים שלנו לא יעשו כבישים באלפי מיליונים כבישים שלא צריך אותם

ככה הכלכלה תיהיה במגמת שיפור

עצוב, באמת עצוב...

מלבד זאת, במידה והמחירים של תוכנות, סרטים ומוסיקה יהיו נמוכים וזמינים לכל כיס, אז הנורמה שזה "בסדר" להוריד תכנים פירטיים תיעלם, והמכירות של תוכנות, סרטים ושירים יזנקו במאות ואלפי אחוזים במחירים מאוד זולים, כך שהצרכנים יהנו מתכנים חוקיים וזולים והחברות לא יפסידו כסף כפי שהן טוענות, אלא הרווחים שלהן אף יעלו.

ותגובתי

אז אתה פשוט לא מבין כלום

ב80 שקל שאתה משלם על דיסק וב200 שקל שאתה משלם על משחק מחשב אתה משלם אולי (וגם זה אולי) 10 שקל על האריזה, החוברת, הדיסק הפוסטר והצלופן המגניב.

מה שאתה קונה זה למעשה קיניין רוחני... מישהו עבד כדי שהדיסק הזה יהיה קיים (ואני לא מדבר על העובד במפעל). בימאים, מיקסרים, כותבי שירים, נגנים, זמרים, מלחינים, עורכים, מעבדים מוזיקלים ומנהלי במה. לכולם - זה החיים שלהם, זאת העבודה שלהם. וכך בחשבון שעל מה שאתה משלם המדינה לוקחת 60% מיסים.....

הבעיה של הדיסקים היא לא רק במחירים, ומי שטוען שזה ככה פשוט משקר לעצמו. מי שאומר שאם דיסקים היו עולים 80 שקל אז הוא היה קונה - משקר. (כי אחרת למה גם מורידים?). חומר דיגיטאלי מהאינטרנט הרבה יותר נגיש. הרבה יותר נגיש מלצאת מהבית, לקחת אוטובוס לקניון, לגשת לבאג או לאופיס דיפו, לבחור משחק אחד מבין 59, לגשת לקופה, להוציא כרטיס אשראי ועוד לשלם על זה כסף (כסף כסף. כל אחד פה משחק לדעתי בין 10 ל40 משחקים בשנה - נגיד שהיה עולה 80 שקל משחק - בין 800 ל3200 שקל בשנה - הייתם מוציאים כל כך הרבה כסף על משחקים? - ועוד לא דיברנו על תוכנות...). הרבה יותר נגיש, ותמיד יהיה הרבה יותר נגיש, להוריד מהאינטרנט...

ומי שחושב שחברות המשחקים פשוט צריכות לחתוך מחירים מ50 דולר ל15, פשוט טיפש. הם לא יכולות לעשות את זה. הרווחים שלהם יקטנו - הן בדקו את זה. (מה גם כמו שהסברתי - לדעתי הורדת מחירים לא תגדיל כל כך את כמות הקונים...). הורדת מחירים אצלהם תחייב אותם להוזיל עלויות, לפטר עובדים מוכשרים ולהוציא משחקים הרבה פחות טובים לשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסכם לכם בכמה מילים? טוב:

1)ווארז חוסך הרבה כסף לאנשים שאין להם אותו.

2) לכל אלה כמו פאנקי מאנק שם-צדק לא שולט בעולם, כסף כן.

3) הווארז לא יעלם אף פעם, ולמה? כי אנשים מעדיפים לקחת בחינם גנוב מאשר לשלם כסף ולישון טוב בלילה... (או לפחות אלה שאבא שלהם לא רוטשילד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לראות שיש כאן גם אנשים מוסריים ולא רק גנבים. (ולמי שטוען שזה כסף - זה לא. זה מוסרי נטו)

ד"א, לגבי מי שהזכיר לגבי מערכות הפעלה...

מיקרוסופט היא תופעה מיוחדת מבחינתי. הם מונופול מגעיל ומסריח, שמגיע לו שיורידו את כל התכנים שלהם מהאימיול. פשוט מגיע לביל גייטס האידיוט הזה להפסיד כסף.

אבל בכל זאת, אני לא אוריד (וגם לא אופיס). כי זה פשוט לא מוסרי לגנוב, לא משנה כמה ביל גייטס הזה חמדן.

ועוד משהו, מי שאמר שעל התוכנות הביסיות צריך לשלם יותר מעל המחשב - אנטיווירוסים חינמיים יש בשפע. תוכנות נגד ספייוורז יש הרבה מאד. פיירוולים למיניהן יש מספיק. ולווינדוס יש תחליף הרבה יותר טוב - . אז אם אתה באמת רוצה לחסוך, פשוט תוריד את אלו בצורה חוקית, זו לא באמת טרחה. (ד"א, תוכנות חינמיות רבות, גם בד"כ יותר טובות...)

סלים שיידי, בבקשה תעשה לי טובה, תפסיקו לדבר על המצב הכלכלי שלי, כי ביננו, המצב הכלכלי של המשפחה שלי הרבה יותר גרוע מהמצב של כולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שחושב שחברות המשחקים פשוט צריכות לחתוך מחירים מ50 דולר ל15, פשוט טיפש. הם לא יכולות לעשות את זה. הרווחים שלהם יקטנו - הן בדקו את זה. (מה גם כמו שהסברתי - לדעתי הורדת מחירים לא תגדיל כל כך את כמות הקונים...). הורדת מחירים אצלהם תחייב אותם להוזיל עלויות, לפטר עובדים מוכשרים ולהוציא משחקים הרבה פחות טובים לשוק...

אז איך אתה מסביר את Itunes?

כמה עולים שירים היום 99c.

הם הורידו את המחירים לריצפה והם פשוט מגלגלים כסף על זה חופשי.

וSteam שאם אתה קונה Half Life 2 אתה מקבל את Half life 1 ואת שאר ההרחבות.

ב80 שקל לדיסק מוזיקה או 220 (או 300+ למשחקים כמו וDOOM3) הצרכן הישראלי לא יקנה.

במיוחד אם ש אלטרנטיבה שהיא חינם להוריד מהאינטרנט או לצרוב מחבר.

אם אני אהיה בחנות ואני אראה במדף משחק שאני רוצה במחיר נורמלי אני ארכוש אותו. אבל במחיר של 220 שקל אין שום סיכוי וגם .

הצרכן הוא הלקוח הוא קובע את החוקים.

האינטרנט פשוט נתן כח לצרכן וזה גורם עצבים לחברות.

אני לא תמים ואני יודע שעדיין אנשים יורידו ותופעת הWAREZ לא תעלם.. אבל אתה צריך להבין מה הגורם לבעיה ולפתור אותה ולא ללכת בכח נגד הצרכן.

יופי נסגרו 2 אתרים גדולים.. אז מה?! זה יגרום פשוט לאנשים למצוא אתרים אחרים. ( דוגמא סגירת Elitetorrents).

להגיד שבארה"ב זה נמכר במחיר X או Y לא איכפת לי.. כי אני לא מרוויח כמו בארה"ב אני מישראל ואני מרוויח משכורת מישראל. אז שיהיה לי עודף נדבר.

הם חייבים להתחיל לשווק את המשחקים בשיטות שונות אין לא יעבוד אף פעם מחיר של 220 או 80 לא עובדים ולא יעבדו. וסגירת האתרים פשוט תגרום לעוד שינאה מצד הצרכן.

אם הצרכן אומר המחירים יקרים אל תלך איתו בכח לך איתו בשכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL2 בסטים עולה לאהרבה פחות מהHL2 בישראל.

ITUNES זה שונה לחלוטין מאשר ללכת ולהפיץ דיסקים בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא אתה הצרכן שקובע, אלא הצרכן בארה"ב ולו אין בעיה לשלם את זה

איזה מן שטות זו, אם בארהב זה עולה 50 דולר פה זה צריך לעלות 50?!

השכר הממוצע בארהב הוא לא 7000 דולר כמו שפה 7000 שקל, להשוות ככה במטבעות זה טיפשי לחלוטין

אני אתן דוגמא מעצמי, לי יש מנוי בבלוק באסטר ל20 בשנה (משולמים מראש), שאני לוקח ממנו אולי סרט אחד

למה זה? כי אין לי כוח ללכת פיסית להשכיר, ואז להחזיר

אז אני משלם בלוק באסטר, אבל מוריד סרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וורז זה דבר הכרחי, אין מה לעשות, להרבה אנשים אין מספיק כסף לקנות את כל התוכנות ההכרחיות.

אבל אני מאמין, שאם יש משחק\סרט שאתה באמת אוהב, אתה צריך להשקיע כסף וללכת למקור

משחק לסוני ולמחשב שאני באמת אוהב אני קונה מקורי, כמו SA, nfs uderground 2

סרט שאתה אוהב אתה צריך ללכת לקולנוע, את כל סרטי שר הטבעות ראיתי רק בקולנוע.

את הcities of the future של אינפקטד יש לי מקורי.

אני לא אומר שצריך לקנות הכל מקורי, כי מה לעשות, גם אם אין לי משכתנא+חשמל+מים+דלק+לימודים+דירה+חברה+לא יודע מה, אני תלמיד, זאת אומרת שאני לא יכול לעבוד ואני מוגבל בהוצאות הכספיות שלי.

לכן על דברים כמו שאני משתמש פעם בחודש, על רד אלרט ששיחקתי בדיוק שבועיים וזרקתי וכדומה אני לא אוציא כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לראות שיש כאן גם אנשים מוסריים ולא רק גנבים. (ולמי שטוען שזה כסף - זה לא. זה מוסרי נטו)

סלים שיידי, בבקשה תעשה לי טובה, תפסיקו לדבר על המצב הכלכלי שלי, כי ביננו, המצב הכלכלי של המשפחה שלי הרבה יותר גרוע מהמצב של כולכם.

תבין דבר אחד בבקשה, כל בן אדם שפוי בעולם יעדיף להיות מוסרי מאשר לא מוסרי! כל אחד שפוי ונורמלי! אבל, זה כן עניין של כסף כי אין לאנשים תקציב לשלם על משהו שהם יכולים להשיג בחינם! אתה מתאר לעצמך משפחה עם מינוס של 20,000 שקל בבנק קונה לבת שרוצה להיות מעצבת למשל? תאמין לי כולם רוצים להיות מוסריים אבל רובם לא יכולים להרשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת אומר שאנשים מורידים דברים כי אין להם כח או חשק ללכת לקניון או לקנות באיזשהי חנות?

כן, זה בדיוק מה שאני אומר.

הבעיה היא לא המחיר, אלא העובדה שהרבה יותר נוח להוריד.

חברות המשחקים והמוזיקה פשוט חייבות להצטרף למהפחת האינטרנט ולאפשר הורדה של התכנים שלהם דרך האינטרנט בתשלום.

האינטרנט גם פותח להם הרבה יותר ערוצי שיווק (למשל מכירת סינגלים או שירים בודדים) ומוזיל את המכירה.

זה בדיוק, אבל בדיוק מה שאני אומר.

הבעיה היא לא המחיר - הבעיה היא שאין אלטרנטיבה להורדה חוקית דרך האינטרנט.

תאפשר לאנשים להוריד את השיר שלהם בצורה חוקית תמורת דולר, הם יעשו את זה ויעדיפו ככה על פני לחפש בבאלגן ולהוריד מזוייף באיכות מזוויעה.

ומי שרוצה, הנה כתבה מהאתר שלנו שכתבתי פעם, כולל מה אנשי התעשיה בארץ חושבים.

http://www.hwzone.co.il/articles.php?file=msdc9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" עקב התקפות חמורות ובלתי פוסקות על שרתינו האתר ישוב לפעילות תקנית בשעות הקרובות, עמכם הסליחה, הבעיה בטיפול!

"

זה מה שמופיע באתר הראשי של WAREZFAW :-\

"אליס" עושה להם D.O.S? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין 50 דולר בחו"ל ל-50 דולר בארץ, לאור העובדה שבחו"ל אנשים מקבלים משכורת בדולרים (או ביורו), ובארץ אנשים מקבלים משכורות בשקלים.

משחק שעולה בחו"ל 50 דולר אמור לעלות בארץ 50 שקל.

דיסק מוסיקה שעולה בחו"ל 15 דולר אמור לעלות בארץ 15 שקל.

למי שיטען כי המחירים נקובים בדולרים מכיוון שהמוצרים מגיעים מחו"ל ואי-אפשר להוזיל אותם, אז שיסתכל בבקשה איך מיקרוסופט יכולה למכור מערכת הפעלה Windows ותוכנות במחירים נמוכים במיוחד למדינות נחשלות.

בדיוק להיפך. מאחר שהשוק בארץ הרבה יותר קטן מהשוק ברוב מדינות העולם, החברות בארץ מוכרות פחות. ההוצאות הקבועות של החברות בארץ לא שונות מאלו של חברות בחו"ל, אבל הן צריכות לכסות אותן ממכירות נמוכות יותר - ולכן המכירים צריכים להיות גבוהים יותר. מ.ש.ל.

מיקרוסופט יכולה להרשות לעצמה לשחק עם המחירים כיוון ש-

א. מדובר באותה חברה. לו המשחקים והתקליטורים בארץ היו משווקים ע"י אותם חברות שמשווקות אותם בחו"ל, הטיעון שלך היה תקף. אבל הם לא.

ב. מיקרוסופט עשירה מאוד ויכולה להרשות לעצמה למכור במחירי הפסד ע"מ לשמר את המונופול שלה. בנוסף, הרווח על כל עותק של הוא עצום - משהו כמו 85%.

ג. אנחנו לא מלזיה. רוצה להרוויח 5$ ליום, כמו שמרוויחים שם?

דווקא נקודה טובה. מחירי הדיסקים באמת מופרזים: ישנם המון גורמים בדרך בין האמן אליך שגוזרים קופון שמן, כשהיוצר מקבל גרושים (אלא אם הוא כבר מפורסם). iTunes יכולים לדלג על רוב השלבים האלו וכך גם מורידים את המחיר לצרכן וגם מעלים את התשלום ליוצר. אז אתה קונה את השירים שלך מ- iTunes, או מוריד מהאינטרנט בלי לשלם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...