כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

לכל האנשים שאומרים שזה טוב שסגרו את האתרים האלה אתם פשוט אנשים מטומטמים או שאתם עושים את עצמם

אתם פשוט לא יודעים איזה נזק הם עושים שהם סוגרים את האתרים האלה לעזעזל אני עשיתי את האינטרנט הזה במיוחד בשביל ליונטוורק וכל שאר האתרים האלה

במקום שתלחמו בכל החברות תקליטים והמשחקים שמוכרים משחק ב300 שקל ולסוני ב400 אפילו וסרט דיוידי עולה 200 שקל בעוד שבארצות אחרות זה עולה רבע מהמחיר בארץ אתם באים ומצדיקים אותם פשוט טמטום אין מילה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אז חבל מאוד. אולי כשתתבגר ותמצא עבודה, תבין מה שאתה עושה.

אתה לא הבן אדם היחיד בעולם שעובד וגם אל תהיה פה צדיק תמים אני מאמין שגם אתה משתמש בתוכנות שיתוף והורדת כבר דברים שאסור להוריד אין אף אחד שלא מוריד דברים מתוכנות שיתוף אני אישית מכיר כמה אנשים שעושים והם בעצמם מורידים שירים שלהם ושל אחרים למחשב שלהם אז הכל בולשיט והכסף מדבר פה בסופו של דבר ואף אחד לא יקנה משחק מחשב ב300 גם אם הייתי מרוויח 500 שקל ליום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חבל מאוד. אולי כשתתבגר ותמצא עבודה, תבין מה שאתה עושה.

תסלח לי, אבל אתה נשמע כמו דיסק מקולקל שנצרב ע"י המערכת. דופקים אותך ביסודיות, על מנת להוציא ממך מקסימום כסף במינימום מאמץ, ואתה במקום להלחם או לפחות לשתוק כשמישהו עושה משהו בנדון, מדקלם את המנטרה שתכנתו אותך לדקלם לנוחיות המערכת ומספר המשפחות המצומצם השולט בה. שינויים מהותיים לא נוצרו אף פעם ע"י שטופי מוח של המערכת, אלא ע"י אנשים שהתנגדו ופעלו כנגדה. וזה שאתה עובד לא עושה אותך יותר טוב, או יותר חכם מאחרים. כמו הבחור שאמר פה שאם יותר אנשים היו קונים המחירים היו יורדים - :lol: משעשע. אני רואה את יו"ר הדירקטוריון של אומר לבעלי המניות שלו "השנה הכנסנו הרבה מאוד כסף ממכירת סרטים. אני חושב שהגיע הזמן להחזיר משהו מהרווחים ללקוחות שלנו. כל מי שיביא סרט של לחנות יקבל סרט נוסף חינם".

פה יש צורך בשינוי מהותי, ואנשי הווארז למיניהם, ולא משנה מאיזה סיבות פעלו, הם אלה שיביאו לשינוי. זה יהיה לטובת הצרכנים, ולטובת האומנים, ומי שיזהה את השינוי בזמן מבעלי הממון, יוכל לעשות הרבה כסף ממנו אם ישנה את תפישת עולמו. בדיוק כמו שעשו עם מס ההכנסה של ה 13% (ראה הודעותי הקודמות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

21 עמודים, חבר'ה, זה בהחלט יפה. נכון שבערך בעמוד ה-10 עברתי מקריאה עיונית לקריאה ברפרוף, אבל אני חושב שקלטתי דבר או שניים מהדיון עד כה.

קצת עליי, דבר ראשון: אני אדם לא מוסרי. אני מאמין שנולדתי לבד ואמות לבד ולכן אחיה את חיי כיצור בודד ולא כיצור חברתי. אני חי בתוך החברה, נהנה מפירותיה, ותורם לה גם את חלקי בהמון צורות מודעות ולא מודעות, אבל כשמדובר על הימנעות ממעשים לא-מוסריים רק בשביל להישאר "צדיק" - אני עם החוטאים. אני חרא של בנאדם, ויש הרבה ממני בחברה.

בשביל להוכיח טענה צריך לעבוד קשה מאוד. בשביל להפריך טענה, מספיק להביא דוגמא אחת סוטרת - קל מאוד. אני, בתור בנאדם חרא (אגב, "חרא" לא מילה גסה, היא אפילו מופיעה במילון), אוהב לעשות לעצמי חיים קלים, אז אני אעבוד כרגע על הפרכה של שתי טענות.

טענה מס' 1 - "Warez אינו תורם לכלכלה"

דוגמא נוגדת: ילד מוריד את הגירסא האחרונה של Visual C++. הילד לומד את סביבת הפיתוח ואת השפה, בעיקר דרך קבצי העזרה והדוגמאות, ומתרגל את הידע שלו ביצירת תוכנות (במקום לשבת על הברזלים ולגנוב סמלים ממכוניות). עם השנים הוא הופך לגדול בתכנות, מתקבל ליחידת מחשבים בצבא (במקום להיות עובד רס"ר שנפקד כל הזמן ורואה יותר את כלא 6 מאשר את הבסיס), ממשיך לעבודה בהייטק הישראלי (במקום לעסוק במקצוע פחות רווחי או פחות חוקי), משלם את המיסים (אפיל ואגרת שהולכת לערוץ 1 שהוא אף פעם לא רואה), מגדיל את התל"ג (תוצר לאומי גולמי)... אחלה חיים יש לילד הזה היום. נקודת המפנה בחייו של הילד היתה ברגע בו הוא הוריד את התוכנה, באופן כמובן לא חוקי - הוא הרי בא ממשפחה במצב כלכלי עגום, שבשום אופן לא היתה רוכשת את ה-Visual Studio. נקודת המפנה הזאת הביאה אותו לחיים כלכליים יותר וחוקיים יותר, בסופו של דבר. נדמה לכם שאין ילד כזה? יש מאות אנשים עם קטע דומה, שבזכות תוכנה שהם הורידו נפתח להם הראש והם זרמו לכיוון מאוד חיובי בחיים. ה-Warez תרם כאן לכלכלה, בסיפור הדמיוני הזה. האם אני מצדיק את הגניבה? את זה לא אמרתי. רק אמרתי ש-Warez עשוי לתרום ואכן תורם לכלכלה. מש"ל.

טענה מס' 2 - "הורדות אינן תורמות לאמנים"

דוגמא נוגדת: הורדתי דיסק, שמעתי אותו, אהבתי אותו מספיק בשביל לקנות אותו. אתם יודעים, בשביל החוברת עם המילים, והעטיפה המגניבה, ושיגיע קצת כסף גם לאמן שאני אוהב. קניתי בשביל לקנות. לא הייתי קונה אם לא הייתי מוריד קודם לכן.

ויעלה החוכמולוג ויאמר: "יכלת ללכת לשמוע אצל חבר \ ברדיו \ בעמדת האזנה בחנות".

ויען אותו החרא ויאמר: "ואם זו להקה שאי אפשר להשיג דיסקים שלה בארץ? כמו Empyrium, או Ebony Tears, או Aggaloch, ושאר להקות מוזרות שחראות כמוני אוהבים לשמוע? לא הייתי יכול להתוודע ללהקה אם לא הייתי מוריד את הדיסק שלה קודם, ואח"כ מזמין אותו מחו"ל". האם הצדקתי את הגניבה שלי? לא. האם עצם הגניבה שביצעתי בהתחלה, תרמה אח"כ לאמן? בהחלט כן. מש"ל.

אז הבנו שלא הכל שחור ולבן?

הרשה לי לגכח :lol:

הבאת פה שני מקרים בודדים לחלוטין וממש לא משקפים את המיינסטרים

סלח לי אבל להראות שני מקרים בודדים שתורמים לכלכלה, ממש לא אומר שהוארז טוב לכלכלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...