המחשב לא מצליח לעלות - אולי בגלל בעיית חומרה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מצליח לעלות - אולי בגלל בעיית חומרה?

lharpaz

Recommended Posts

היי,

אין לי מושג אם זה הפורום הנכון - אז תגידו לי אם לא.

עד אתמול המחשב עבד כמו שצריך.

אתמול הוחלף הקירור של המעבד (Athlon 1700+), ומאז המחשב לא עולה.

מה זה אומר? הוא לא מצליח להגיע לשלב שבו בוחרים משתמש (windows XP) = לפני שהוא מגיע למסך הזה המסך הופך לשחור, ונשאר ככה. :(

ב- safe mode המחשב כן עולה.

בד"כ הייתי מאשים את מערכת ההפעלה, אבל בעצם שום דבר בתצורת המחשב לא השתנה, רק הקירור של המעבד, והמחשב לא ממש אמור להיות מודע לזה...

לכן אני חושד שאולי דפקו איזה משהו כשהרכיבו את הקירור החדש.

למישהו יש רעיון מה יכול לגרום לבעיה שהמחשב עולה רק ב-safe mode ? יש מצב שזו בעיית חומרה? אולי נדפק משהו במערכת ההפעלה? (למרות שאני בספק)

כמו כן, אשמח לאיזה-שהם הוראות כדי שאוכל לבדוק את המחשב, באמצעות איזו תוכנה או משהו, שיכולה לעלות על בעיות כאלה.

(הערה: בדקנו והכרטיסים והזכרונות יושבים במקום כמו שצריך)

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניסיתי להסיר, לאתחל ולהתקין מחדש את הדרייבר של הכרטיס מסך. - זה לא עזר בכלל... :(

איך מאפסים את הביוס?

אם בעצם לא נעשה שום שינוי בחומרת המחשב (כרטיסים, וכו') אלא רק החלפת , למה שיהיה הבדל מבחינת המחשב? מה כבר יכל להדפק?

(בגלל זה חשבתי שאולי דפקו משהו בחומרה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל יש ג'מפר שניתן לאפ ביוס בעזרתו

ואופציה שניה זה לנתק את המחשב מהחשמל ולהוציא את הבטריה לחצי דקה

אם הסרת דרייבר לא עוזרת תנסה להכנס למנהל התקנים ולמחוק את הכרטיס מסך

ואז לאתחל את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בעצם לא נעשה שום שינוי בחומרת המחשב (כרטיסים, וכו') אלא רק החלפת , למה שיהיה הבדל מבחינת המחשב? מה כבר יכל להדפק?

(בגלל זה חשבתי שאולי דפקו משהו בחומרה...)

ועוד משהו, מסתבר שהמידע שהצגתי קודם לא היה מדוייק (אני בקשר טלפוני עם אח שלי שיושב ליד המחשב בבית)

ב-safe mode המחשב עולה, ונתקע אחרי כמה דקות.

אולי זה יכול לעזור לאתר את מקור התקלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכון: החלפת הקירור נעשתה בחנות (כי חששתי שאח שלי ידפוק שם משהו, צחוק הגורל...)

המחשב הוחזר אליהם ואיזו הפתעה - הם מתנערים מאחריות ומאשימים את מערכת ההפעלה, כמה נוח... (פשוט נבלות, אח שלי אמר להם שהמחשב עולה ונתקע על המסך השחור הזה, הם אמרו להביא את המחשב, הדליקו וראו שהבעיה היא בדיוק מה שהוא אמר, ואמרו שזה בגלל מערכת ההפעלה. לא רק שהם מתנערים מאחריות, הם גם סתם מטרטרים אותו עם המחשב - הם לא יכלו להגיד את זה בטלפון?? הם אפילו לא פתחו את המחשב...)

חבר'ה, בבקשה תעזרו - לאף אחד אין רעיון נוסף מה יכולה להיות הבעיה? או איך בודקים את זה?

אין לי כבר מושג מה לעשות, וגם יש שם כל מיני מסמכים שאי אפשר להוציא כי הם בתיקיות של משתמשים, אז אם אין פתרון לבעיה - הלך כל החומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...