דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 66 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

של GABRIL:

"3DMARK05 SCORE: 2611"

בעל מחשב כזה:

athlon64 3000+(s-754) 2000@2530+Venus12

gigabyte GA-K8NS Nforce 3 250 chipset

geforce 6600 300/500@405/550

A-DATA 512 -SDRAM

80GB Hitachi

ו- 3DGOD ענה לו:

"זאת תוצאה דיי טובה...

הכרטיס שלי מקבל בסטוק 2600...כי הוא ממוהר מהמפעל...(יש לי 6600"

ושלי בסביבות ה 2900, ואתם אומרים לו שיש לו תוצאה טובה?? עם מחשב כמעט פי 2 יותר טוב משלי??

HW ZONE? זה אתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ראיתי שב3DMARK במקום שמראה את המפרט בדבר שנקרא Aperture Size היה רשום 64MB,שיניתי את זה ל128MB בביוס וזה הוסיף כמה עשרות נקודות אבל לא הבנתי מה עשיתי בכלל ??? יכול להיות שזה היה במצב של 64MB הזכרון של הכרטיס היה חסום ל64 במקום 128?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כי זה מפרט ממש גרוע ולא שקול...

על מה אתה מדבר... זה אחד המפרטים החזקים חוץ מהכרטיס מסך וזיכרון  שנגרמו עקב בעיות תקציב...

והשארתי את המחשב פתוח לשדרוגים... אתם ליימרים שרק משחקים מעניינים אתכם ואני יודע שהכרטיס מסך שלי חרא אבל הלוח אם תומך PCI express שמתי שבא לי אני יכול לקנות כרטיס מסך ברמה גבוהה מאוד. וזה סוקט 939 והזיכרון הוא dual channel בנתיים יש לי רק סטיק אחד של ככה שברגע שאני משדרג המחשב יהיה טיל בליסטי אבל מה לעשות שכרגע אין כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין ספק שהמפרט הוא חזק...אבל הוא לא שקול...

אפשר לקנות יותר טוב ויותר משתלם באותו המחיר...

אנסה להסביר לך במילים:

מעבד לא משתלם! היית יכול לקחת את 3200 שהוא עולה 300-400 שח פחות ותוספת הביצועים היא לא שווה את זה...

לוח אם...GIGABYTE היא לא חברה מומלצת...

זיכרונות GEIL הם קצת יקרים...ומעט יש לך...ישולת לקחת של 2X512 של TWINMOS בהפרש של המעבד והלוח...(והזיכרונות :)).

ועל הכרטיס המסך אני לא רוצה לדבר אפילו...איך יכולת לקחת אותו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין ספק שהמפרט הוא חזק...אבל הוא לא שקול...

אפשר לקנות יותר טוב ויותר משתלם באותו המחיר...

אנסה להסביר לך במילים:

מעבד לא משתלם! היית יכול לקחת את 3200 שהוא עולה 300-400 שח פחות ותוספת הביצועים היא לא שווה את זה...

לוח אם...GIGABYTE היא לא חברה מומלצת...

זיכרונות GEIL הם קצת יקרים...ומעט יש לך...ישולת לקחת של 2X512 של TWINMOS בהפרש של המעבד והלוח...(והזיכרונות  :)).

ועל הכרטיס המסך אני לא רוצה לדבר אפילו...איך יכולת לקחת אותו??

פחחחחחחחחחח לא מומלצת?? שב שב בשקט עזוב רואים שאתה עוד איזה ליימר שמשחק אותה מבין במחשבים וד"א twinmos לא מתקרבים לביצועים של גייל ו3500 לוקח בהרבה את ה3200 זה פשוט עניין של זמן עד שמרגישים בהבדל לך תראה לוחות אם אחרים היום תוך שנה הקבלים מתנפחים או שמתקצר איזה באס.

גיגבייט זה אחת החברות החזקות היום בשוק של לוחות אם במיוחד בשילוב של מעבדי AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחח לא מומלצת?? שב שב בשקט עזוב רואים שאתה עוד איזה ליימר שמשחק אותה מבין במחשבים וד"א twinmos לא מתקרבים לביצועים של גייל ו3500 לוקח בהרבה את ה3200 זה פשוט עניין של זמן עד שמרגישים בהבדל לך תראה לוחות אם אחרים היום תוך שנה הקבלים מתנפחים או שמתקצר איזה באס.

גיגבייט זה אחת החברות החזקות היום בשוק של לוחות אם במיוחד בשילוב של מעבדי AMD

liranfa אתה מפרוייקט נטע נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...