דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 93 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

מצאתי שני ספקי כוח של TT באותו מחיר אבל שונים בתוספות שלהם ואני צריך עזרה לדעת איזה יותר טוב ועדיף......(שניהם באותו מחיר גם...)

Thermaltake TT420 WATT APD 2-fan

או:

Thermaltake Silent PurePower 410Watt W00035 

ואם אפשר גם להסביר לי מה ההבדלים בניהם ומה כל אחד מציע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום, קודם נראה לי קצת מוגזם שכל הדיונים על ספקים צריכים להיות בת'רד אחד אבל לא משנה.

קניתי ספק ENERMAX 350 WAT - לא היה לי זמן לערוך לפני זה סקר שוק כי לא ידעתי שישרף לי הספק.

יש לי לגביו שתי שאלות:

1. האם יש בו איזו שהיא הגנה נגד מכת ברק, הפרעות חשמל וכדומה? ואני יכול לסמוך עליו בקטע הזה במקום

לקנות UPS?.

2. האם הוא מתאים למפרט שלי בהווה ולמפרט הבא שלי.

המפרט - פנטיום 4. 2.8 C לוח אם -7E. כרטיס מסך 6200 . שני כרטיסי של 256. צורב די וי די.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנרמקס 350 וואט רשום שיש לו PFC שזה משהו נגד חריגות מתח וכל זה.

השאלה אם זה מספיק בשביל להיות מוגן מבעיות חשמל או שבשביל זה אני חייב גם UPS ?

לאחרונה היו לי תקלות במחשב עקב הפסקות ותקלות של חברת החשמל,

הביוס חשב שיש לי בעיה במעבד (כנראה קיבל מתח לא נכון), בפעם אחרת נשרף לי ספק. והיום גם ההארדיסק שלי נתקע לגמרי

כשניסה להעלות את כשרק בדיקת שגיאות מהדיסק של הצליחה להציל את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה כנראה מבין. אתה יכול בבקשה קצת להרחיב על הנושא כגון מה זה PFC ומה יש באנמרקס שאני יכול להיות בטוח

שהוא מספיק בשביל להגן על המחשב שלי מהדברים שיכולים להגיע מהחשמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PFC מקטין את כמות הזרם שהספק צורך עבור הספק מסויים

לאנרמקס יש הגנות ממתח חריג

Over Voltage Protection +5V: 5.6V~6.9V +3.3V: 3.7V~4.5V +5Vsb: 5.6V~6.9V

שזה מה שיגן על הרכיבים שלך, ויש לו גם הגנה מעומס יתר (קצר)

הוא גם עומד בהרבה תקנים בטיחותיים, תסתכל כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי תודה רבה. רציתי לשאול עוד משהו קטן, יש לו מאחורה מן כפתור שאיתו אני יכול לבחור את רמת מהירות הסיבוב של המאוורר החיצוני של הספק. זה כרגע מכוון על הכי נמוך, האם זה בסדר? שהוא מכוון על הכי גבוה הוא לא עושה רעש מיוחד. הבנתי שהוא בעצמו קובע את זה גם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות את האנרמקס 350 וואט

למישהו יש אותו, או שהוא יודע מנסיון של חבר או משו, האם זה יעזור לי בכללי להוריד את הטמפ' במארז ולשפר את זרימת האוויר?? כי הוא מושך אויר חם מהלמעלה של הארז וזורק אותו החוצה !

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי עידן, באתר הזה בתוך ביקורות יש ביקורת שלמה על הספק הזה שכוללת מבחנים ראש בראש עם ספקים אחרים בנושאים של

קירור המארז, המעבד והספק חשמל. בכל הקטגוריות הספק הזה של אנרמקס 350 וואט היה המוביל בינהם.

אבל במקרה של הקירור אני יכול להגיד לך שהוא לא מקרר בהרבה, בסביבות 3-2 מעלות פחות מספק ג'נרי. ככה שלא צריך לסמוך עליו

בתור מקרר אלא רק כמרכיב קטן במערכת הקירור שיש לך במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...