דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 20 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי רק הכרטיס מסך דורש מינימום 300 וואט

אז איך 300 וואט מתאים??

(המערכת היא

amd 3000(s 939

gigabyte k8ns ultra

512mb kingston

120g

pine 6600gt)

ואיך הספק שך ksp??

ה6600 לא דורש ספק 300...

HEC 300 AR-T יספיק לך , אם אתה רוצה אתה יכול לקחת 350 בשביל השקט שלך(למרות שזה לא חובה)

תראה לדוגמה את המפרט של המשתמש הזה , המפרט הוא יותר 'כבד' משלך והוא אומר שה-HEC300 מחזיק את המפרט כמו שצריך.

ובקשר לספקים של-KSP: הם ג'נריים.

שלום

המחשב הוא סלרון 1.2 256, WIN/XP

תודה

זה מפרט שהספק הג'נרי שהצעת יחזיק , אבל לא מומלץ אף פעם להישאר עם ספקים ג'נריים(יש סיכון של קפיצות מתח וכו')

תראה , אם יש לך 180 ש"ח~ להשקיע בספק איכותי , אז זה יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ספק ג'נרי(ג'נרי אף פעם לא מומלץ)

מה מפרט המחשב שהספק אמור להיות בו?

נ.ב - תזכור תמיד לרשום בפירוט את התוכן המודעה , כי מה שקרה זה שאיחדתי לך את הדיון שפתחת והכותרת "נאבדה" ונהפכה להיות הכותרת של הדיון הזה.

וכתוצאה מכך ההודעה שלך לא הייתה מובנת(לכן ערכתי לך את ההודעה)

נ.ב 2 - ברוך הבא לפורום! :)

המחשב הוא סלרון 1.2 256 WIN/XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6600 לא דורש ספק 300...

HEC 300 AR-T יספיק לך , אם אתה רוצה אתה יכול לקחת 350 בשביל השקט שלך(למרות שזה לא חובה)

תראה לדוגמה את המפרט של המשתמש הזה , המפרט הוא יותר 'כבד' משלך והוא אומר שה-HEC300 מחזיק את המפרט כמו שצריך.

אחי קבל

http://www.xfxforce.com/product_view.php?sku=PVT43AND

ואם אתה רוצה

"System Requirements

Pentium® III/4/Celeron or AMD® Athlon®/Duron® AGP 2.0 or later AGP slot 128MB of system memory Installation software requires CD-ROM drive minimum 300W system power supply An available hard disk drive power dongle (smaller floppy disk drive connector is not sufficient). playback requires drive Recommended Pentium® 4 or AMD® Athlon® AGP 3.0 Slot "

הנה הוא דורש לפחות 300

ולא הבנתי

איך הספקים של hec?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווףף שכחתי את הצורב והכונן שלי בבקשה הקודמת שלי לספק כוח..

תוכלו לתת לי המלצה לספק כוח בהתאם למפרט הבא? (החתימה לא מעודכנת):

1GB זכרון

Asus P4P800 Deluxe

Pentium 4 2.53 Ghz (שעליו אני מתכנן רציני)

Leadtek 6800GT

Creative SB Live 5.1

כרטיס רשת

צורב

כונן DVD

5 מאווררים

מערכת מים-אבל אני לא יודע אם הספק של המחשב הוא זה שיריץ אותה בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tt 420W

יתן לך "יד חופשית" למשחקים נוספים, ויתן תמורה טובה למחיר (אתה יכול להתפשר על ENERMAX 350), על HEC 300 אני לא ממליץ לך, הוא יכול לסחוב את המערכת אבל לא תיהיה לך יד חופשית לשדרוגים עתידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pentium® III/4/Celeron or AMD® Athlon®/Duron® AGP 2.0 or later AGP slot 128MB of system memory Installation software requires CD-ROM drive minimum 300W system power supply An available hard disk drive power dongle (smaller floppy disk drive connector is not sufficient). playback requires drive Recommended Pentium® 4 or AMD® Athlon® AGP 3.0 Slot "

הנה הוא דורש לפחות 300

ולא הבנתי

מה יש לכם להגיב??

רק הכרטיס מסך דורש 300

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את מה שרשום...

לחצי מהאנשים כאן יש 6600GT בנוסף למערכת חזקה והם עם ספק 300 של HEC , אז אני לא מבין למה הם רושמים דבר כזה.

contA- : זה לא משמעותי שני הכוננים האלו , הספק שהצעתי לך יהיה מצויין גם אם תוסיף עוד המון רכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את מה שרשום...

לחצי מהאנשים כאן יש 6600GT בנוסף למערכת חזקה והם עם ספק 300 של HEC , אז אני לא מבין למה הם רושמים דבר כזה.

contA- : זה לא משמעותי שני הכוננים האלו , הספק שהצעתי לך יהיה מצויין גם אם תוסיף עוד המון רכיבים.

וגם אוסף המאווררים שיהיו לי במארז החדש לא יהיו משמעותיים? (כ-5 מאווררים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לחסוך מילים , קראת כבר את המפרט של המשתמש שהצגתי כאן?

זה אחד מהמשתמשים כאן עם מפרטים חזקים וספק כוח של 300.

תראה , אתה לא בטוח בעצמך , תקנה ספק איכותי של 400 אם אתה רוצה , אבל אני רק אומר ש-HEC300 יחזיק את המערכת כמו שצריך(גם מנסיון שלי , וגם מנסיון של אנשים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה רע בספק הזה של Tt?

http://www.thermaltake.com/purepower/W003536.htm

הוא סבבה לא?

גם מחיר טוב גם אמין גם שקט

ככה כולם אומרים, אין לי נסיון איתו בנתיים.

אנטק הם הכי שקטים ויציבים בשוק והמחיר בהתאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...