דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 16 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך את האנטק פאנטום? איך הוא? לא פולט זמזומים כאלה כמו בעמודי חשמל מטח גבוה?  :smile1:

בכמה מעלות הוא מחמם את המארז לעומת ספק עם מאווררים? האם ה 18A שהוא מספק ב12+ מספיקים?

והשאלה הכי חשובה... כמה הוא עלה ומאיפה הזמנת אותו  :smile1:

תודה מראש!

ועוד שאלה קטנה.. האם ספקי יגיעו מתישהו לארץ או שימשיכו לקפח אותנו? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אכן יש לי אותו :)

2. הוא אכן פולט זמזומים כאלה כמו בעמודי חשמל במתח גבוה. אבל בעיקר ברגע ההפעלה ובשניות שלאחר מכן. אחרי זה זה נעשה כל כך חלש שלא שומעים את זה.

3. לא עשיתי השוואה 1 ל 1, (היה חודש מרווח בין הזמן שמכרתי את הטרמלטייק לזמן שקניתי את האנטק - ובינתיים הגיע החורף) אבל אני מעריך שגג במעלה אחת או שתיים.

4. יש לך טעות קטנה... הוא מספק ברייל אחת 18A ל 12V,וברייל שני עוד 16A ל 12V...

מספיק? אני לא יודע... מחובר אצלי WD80JB, GF4MX440, NF7, 256MB PC3200, AXP-M. בקיצור כל הרכיבים שלי ביחד במקרה הטוב לוקחים 50W אז אין לי מושג :lol:

5. עלה לי בסופו של דבר 211$(בערך 950 שקל) כולל משלוח. חבר בארה"ב הזמין את זה אליו הביתה ושלח לי בדואר, ב EMS. עלות המשלוח הייתה כמעט 60$.

בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות :

1. כתוב על ספקים XXX וואט האם הם מושכים מהקיר את הכמות הזו מהקיר או כמה שהם צריכים ?

2. יש דרך אמינה ( ולא בעזרת כול המחשבונים האלו למיניהם ) לבדוק כמה המחשב שלי צורך הספק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. חלקית.

על כוננים אופטיים וקשיחים כתוב בדיוק כמה הם צורכים - הזרם(A) במתח 5V, והזרם במתח 12V.

ההספק שווה לזרם כפול המתח(P=VI) וכך אתה יודע בדיוק כמה הם זוללים.

כנ"ל על מאווררים כתוב בדיוק.

לגבי כרטיס מסך, אם יש לך כרטיס מסך חזק תסתכל פה:

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/ati-vs-nv-power.html

אם לא, תשתמש בזה כאומדן לכמה וואט הכרטיס שלך זולל.

לגבי , הייתה ביקורת שהשוותה כמעט את כל סוגי המעבדים, אבל אני לא מוצא אותה כרגע :\

נשאר הלוח והזיכרון, שם אתה יכול רק להעריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה כמה מקסימום הוא יכול לספק לך.

2. רק עם מכשיר מדידה והתעסקות עם 220V מה שמאד מסוכן.

אתה מתכוון למדידת זרם ואז לכפול במתח ואז אני אקבל את ההספק ?

כמובן שמה שמסוכן תמיד יכול להתבצע בצורה חכמה ובטוחה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יכול למדוד את הזרם שעובר בשקע אליו מחובר המחשב, לכפול במתח ולקבל הספק

אם אין לך ידע בחשמל ואין לך רישיון להתעסק במתח של 220V זה מסוכן, כמה זהיר שלא תהיה אתה לא מסוגל להתמודד עם 220V.

רק שתהיה לך איזשהי תחושה במה מדובר, אתה צריך לחבר את המחשב בכבל מאריך, כאשר החוט של הפאזה חתוך וגלוי, והמכשיר מדידה שלך מחובר ל-2 הקצוות שלו. מספיק שחיברת את המכשיר מדידה עם מגע קצת רופף בשביל לשרוף את הכבל, מכשיר המדידה ואולי גם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשיון אין( ומקווה לעשות...) ,אבל ידע כן ....

אם אני אחליט לעשות את זה אני אקח חוט חשמל ואת הבידוד החיצוני אני אקלף ואת ההארקה ואת האפס אני אשאיר איך שהם ואת הפאזה אחבר בעזרת בננות או תקעים לרב מודד ואני אמדוד ................

ומגעים רופפים לא יהיו שם !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בשריפת הבית

תודא טוב טוב שהרב מודד שלך מסוגל לעבור במתח של 220V ושהוא מכוון למדוד זרם גבוה תחת מתח גבוה. לרובם יש חיבור פיזי שונה עבור זרם/מתח גבוה.

אתה צריך לחתוך את החוט של הפאזה (או האפס) ולחבר את שני התנינים של הרב מודד לשני הקצוות.

תבדוק שחיברת את שני התנינים של הרב מודד טוב מאד!!! לחוט שחתכת (אם אין לך תנינים שכח מזה)

כיוון לא נכון של המכשיר מדידה או חיבור רופף של התנינים יכול להיות קטלני

עריכה - דרך אגב אני די בטוח שיש חוק שאוסר על מי שאין לו רישיון להתעסק עם זה, שזה אומר שאם חלילה קורה משהו אין אחריות/ביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...