פלשתינים = בני תרבות ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלשתינים = בני תרבות ?

borg

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו צריכים ללמד תפלשטאינאים שעדיף להם להתעסק עם ירדן מאשר איתנו

כמו שנאמר ב"שם קוד דג חרב" רק בשינוים קטנים על מנת להפוך את זה לעיניני

במקרה שהם יפוצצו בית כנסת כגון מה שהם עשו לבתי הכנסת בגוש קטיף

אנחנו נכנס ונתרום תמסגדים שלהם לכול הנרקומנים וזונות בדרום תל אביב או שאפשר פשוט לעשות ל''ג בעומר 2

יפוצצו אוטובוס,פיגוע? נמצא תאחרי על התכנון וכול משפחתו ונלמד אותם את כוח הטילים

(run tisy run) ולא משנה הם הוא באמצע בית חולים עם 30 ילדים נכים שאמא שלהם מתה

kill them all

ישלחו קאסמים ?

חבל להפוך את הנגב לאיזור אימונים צבאי שיש את עזה שהרבה יותר מתאימה מבחינת הראילזם

ושלא נסויף את יתרון המטרות נעות שם לפי דעתי אחרי כחודש אימונים שם

אולי זבובים יגיעיו אלינו

עכשיו אל תתחילו בנקבל חרם עולמי ושטיות כאלה

וכול העולם ישנא אותנו

וארה''ב תפסיק לממן אותנו

בוא אני יגלה לכם סוד

למה ארה''ב ממנת אותנו ? כי אין לנו כסף = בגלל הבלאגנים עם הערבים

אם יפסקו הבלאגנים = המשקיעים הזרים יבטחו בארץ וישקיעו כאן

וכ'ו

עכשיו בנוגע לחרם וכול הבולשיט מסביב

למה שארה''ב מקבלת פיגוע של 2 בנינים הם יכולים לשלוח לאפגינסטן חצי מהצבא שלהם וכובשים את כול אפגינסטן וכול העולם שותק ?

סתם כי בוש היה בא לו לסגור חשבון עם סדאם בגלל אבא אז הוא יצא וכבש את עירק?

אז שישבו בשקט כי בנתיים אנחנו פה אוכלים תחרא ולא הם אז הם כול כך אכפתיים שיעבירו את כול עזה לצרפת אני רוצה לראות אותם מה יעשו

נראה אותם כול יום חוטפים פיגועים של מתאבדים באוטבוסים \ קינונים \ חניות \ ומה לא

חוטפים גשם של קסאמים על ישובים

מערבי ירי בדרכים וכול מה שאפשר לעשות

קיצר טרור אי אפשר לנצח עם פעולות הגנה וללא תגובה ובטח שבטח לא עם משא ומתן

רק עם יד תקיפה שתגרום להם לפחד מחייל ברחוב כאילו הוא סופר מן

זה היה ארוך אבל שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפלגה "שומרי הארזים" היא זניחה

לא כדאי להכניס את לבנון לקטע הזה היא גם ככה לא ממש אחידה.

כל מי שלא מוסלמי שונא שם את הפלסטינים, בלי יוצא מהכלל.

הערבים לא רואים בפלסטינים בתת אנוש, ממש לא, דריה, זה לא נכון וזה דמגוגי,

מה שכן, הם רואים בהם שקוץ בתחת, שזה דבר שונה לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק זה הרעיון המגוחך שהפלשתינים הם בני תרבות.

אנשים שמפוצצים את עצמם באוטובוסים, והאנשים שתומכים בהם הם ברברים שלא יכולים להיחשב לבני תרבות.

בכלל, לא נראה לי שלפלשתינים יש זכות הגדרה כעם, בשל "תרבות" הטרור שלהם.

עם שהולך מכות עם עצמו, דוקר את האנשים שאח"כ הוא קורא להם "אחים", מרביץ לאנשים מהעם שלו סתם כי בא לו, ועוד דוגמאות לערס הישראלי המצוי...

זה אדם שכן מתורבת?

אני מזמין אותך לראות מזו תרבות - לך ללונדון, תהיה שם קצת.

האנשים שם אשכרה מבקשים סליחה כשאתה נתקע בהם בטעות.

מה גם שיש שם אשכרה כוסיות ולא הפקאצות המגעילות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם שהולך מכות עם עצמו, דוקר את האנשים שאח"כ הוא קורא להם "אחים", מרביץ לאנשים מהעם שלו סתם כי בא לו, ועוד דוגמאות לערס הישראלי המצוי...

זה אדם שכן מתורבת?

זו דמגוגיה זולה.

אני מזמין אותך לראות מזו תרבות - לך ללונדון, תהיה שם קצת.

האנשים שם אשכרה מבקשים סליחה כשאתה נתקע בהם בטעות.

מה גם שיש שם אשכרה כוסיות ולא הפקאצות המגעילות של .

לפי ההגדרה שלך, אני מניח שאני לא עונה על הסטיגמה של הישראלי המצוי.

אני מסכים שבבריטניה יש בחורות מהממות, שאחוז גבוה מהן די נמפומניות (זה דבר חיובי). אבל, באופן אישי, אני מעדיף את הבחורות הישראליות (תלוי גם באופי לא רק ביופי). למעשה, אי-אפשר להכליל. בכל מקום בעולם יש בחורות יפות ומכוערות (חוץ מהערביות). אבל, מה הקשר בין זה לתרבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומר האנושי בארץ לא טוב יותר מבעזה או רפיח.

במצב הכלכלי גרוע ישראלי יורדים בדיוק לאותה רמה.

אנחנו מדינה במצב כלכלי טוב (הכל יחסי) וחצי מהאזרחים מדברים על להפציץ את עזה עם פצצות אטום ולהרוג את כל הערבים מהמדינה, אפילו החברי כנסת שלנו לא מדברים הרבה פחות גרוע, אני רק מדמיין מה היה קורה פה עם היו 30-20 מיליון תושבים וששהשכר הממוצע ליום היה 80 שקל..מענין מה אז היו אומרים.

ההבדל הוא שהם במלחמה בלי ואנחנו לא במלחמה ועם , אז אנחנו כאילו נראים מתורבתים לעומתם אנשים שכועסים ונלחמים כל היום.

ואני לא מדבר על מחבלים, אלה זרם קיצוני שהוא בסך הכל מיעוט אבל כמו כל מיעוט קיצוני רק אותו שומעים ורק אותו רואים.

אני אישית מכיר הרבה אנשים מהרצועה, אף אחד מהם לא נופל מבחינת ה"רמה" האנושית כמו שאתם אומרים ואף אחד מהם לא סובל את השלטון ואת המצב שהם נמצאים בו.

אז למה הם לא עושים כלום? לא יודע, למה אנחנו לא מפסיקים את כל השחיתויות במדינה?

פשוט כי אין להם את הכוח להשפיע, המאבק הזה הוא לטובת האינטרס של הרבה מדינות אחרות שתומכות בו (כלכלית בעיקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומר האנושי בארץ לא טוב יותר מבעזה או רפיח.

במצב הכלכלי גרוע ישראלי יורדים בדיוק לאותה רמה.

מה שתגיד. :kopfpatsch:

הערבים (בייחוד הפלשתינים) הם ברברים בלי קשר לכמה כסף יש להם, והאם הם לובשים גלאבייה וכאפייה, מדי או חליפות מחוייטות.

ההבדל הוא שהם במלחמה בלי ואנחנו לא במלחמה ועם , אז אנחנו כאילו נראים מתורבתים לעומתם אנשים שכועסים ונלחמים כל היום.

ואני לא מדבר על מחבלים, אלה זרם קיצוני שהוא בסך הכל מיעוט אבל כמו כל מיעוט קיצוני רק אותו שומעים ורק אותו רואים.

"הם במלחמה בלי ואנחנו לא במלחמה ועם צבא"? :kopfpatsch:

אנחנו נמצים במצב מלחמה עם הפלשתינים, ולפלשתינים יש צבא.

אני אישית מכיר הרבה אנשים מהרצועה, אף אחד מהם לא נופל מבחינת ה"רמה" האנושית כמו שאתם אומרים ואף אחד מהם לא סובל את השלטון ואת המצב שהם נמצאים בו.

אין לי מושג את מי בדיוק אתה מכיר ברצועת עזה באופן אישי. או שמצאת מישהו ממש יוצא דופן (קשה לי להאמין בכך), או שאתה לא מכיר בארץ את האנשים הנכונים, או שפשוט ההגדרה שלך לגבי "רמה אנושית" לוקה בחסר במלים עדינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג את מי בדיוק אתה מכיר ברצועת עזה באופן אישי. או שמצאת מישהו ממש יוצא דופן (קשה לי להאמין בכך), או שאתה לא מכיר בארץ את האנשים הנכונים, או שפשוט ההגדרה שלך לגבי "רמה אנושית" לוקה בחסר במלים עדינות.

אני מבין שאתה אומר את זה מתוך ההיכרות המעמיקה שלך עם תושבי רצועת עזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה אומר את זה מתוך ההיכרות המעמיקה שלך עם תושבי רצועת עזה.

אני מעדיף שלא להכיר אותם באופן מעמיק או שטחי.

למעשה, אני מעדיף שלא להכיר אותם בכלל.

אין לי שום עניין בפלשתינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין לך שום זכות לטעון שהם ברברים.

הטענה שלך נובעת רק ממה שאתה שומע ורואה בתקשורת.

אז כמו שאתה לא רוצה שאני אחשוב שהמתנחלים הם ברברים בגלל שהתקשורת לפעמים מציגה אותם ככה, אני לא רוצה שתחשוב שהפלשתינים הם ברברים בדיוק מאותה הסיבה.

ובבקשה תחסוך ממני את התגובה של "אנשים שמפוצצים את עצמם הם ברברים", כי זה לא רלבנטי לטענה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובבקשה תחסוך ממני את התגובה של "אנשים שמפוצצים את עצמם הם ברברים", כי זה לא רלבנטי לטענה שלי.

בטח שזה רלוונטי לטענה שלך. אנשים שמפוצצים את עצמם בשם הדת לא יכולים להיחשב לבני תרבות.

התקשורת בארץ היא שמאלנית, ולכן היא מציגה את המתנחלים באור שלילי כעבריינים וחסרי תרבות, למרות שהם בדיוק ההיפך מזה.

אבל, אם אפילו בתקשורת השמאלנית בארץ (וגם בחו"ל) אתה רואה את הפלשתינים כברברים שהם, אז כנראה שיש דברים בגו.

כפי שאלוהים אמר לאברהם, בעבור צדיק אחד הוא לא יציל את סדום ועמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה מאמין שכולם כאלה?

אין לי מושג האם כל הפלשתינים הם ברברים או רק 99.99% מהם.

בכל אופן, גם אם תמצא בודדים שיכולים להיחשב כ"בני תרבות", הם לא מעידים על הכלל.

אני לא אומר שהד.נ.א. של הפלשתינים גורם להם להיות ברברים ונחותים, ואני מעדיף שלא להיכנס לזה.

מה שאני אומר זה שהתרבות האיסלאמית בכלל ובקרב הערבים בפרט היא ברברית (דרך אגב, גם את החרדים אני לא מכבד במיוחד). אמנם, יש יוצאים מהכלל, אבל הם לא מעידים על הכלל.

תיקח לדוגמה את השחורים בדרום אפריקה (אני לא מתייחס למצב הנוכחי שהוא גם לא מזהיר במיוחד - מקרים רבים של ברבריות, מלחמת אזרחים ורצח עם) שהאמריקאים לקחו לארה"ב והפכו לעבדים. בעיקרון, הם לא נפלו מהאדם הלבן בפוטנציאל, אבל הם פיגרו אחריו במידה רבה טכנולוגית ולכן נחשבו לברברים. לאחר שחרור העבדים בארה"ב ומתן זכויות שוות, הם זכו להשכלה שווה והדביקו את הפער הטכנולוגי.

אצל המוסלמים המצב שונה, מכיוון שלא מדובר רק בטכנולוגיה אלא בדת מאוד מפגרת ונחשלת (באופן כללי), כך שגם מוסלמים שחיים בארה"ב ואירופה ממשיכים לבקר במסגדים שם הם סופגים הטפה פרועה.

אם משפחה לא מוסלמית ממדינה נאורה תאמץ תינוק מוסלמי ותגדל אותו כלא-מוסלמי, אז סביר להניח שהוא יגדל להיות אדם תרבותי בהנחה והוא יזכה לחינוך הולם לא-מוסלמי. אולם, ילדים מוסלמים שחיים בארצות האיסלאם (וגם במדינות מערביות), גם אם הם יזכו להשכלה אקדמית גבוהה, נגזר גורלם להיות ברברים חסרי תרבות אנושית (עדיין יש להם את זכות הבחירה), בשל חשיפתם לדת ותרבות האיסלאם ולהסתה בבית, בכיתה, במסגד ובקהילה (ראה: אחמד טיבי שזכה להשכלה אקדמית בזכות פרס, וכיום הוא נלחם כנגד מדינת מתוך כנסת ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...