פלשתינים = בני תרבות ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלשתינים = בני תרבות ?

borg

Recommended Posts

אורי אורבאך (עיתונאי): "הפלשתינים אמנם ערבים, אבל אני מצפה מהם להתנהג כבני תרבות".

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הדברים נאמרו בהקשר להריסת/אי-הריסת בתי הכנסת ברצועת עזה ע"י צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם צוחקים כי הוא אמר שהם יכולים להיות מתורבתים? זה לא מצחיק יש להם תרבות עשירה (יחסית למצב האקונומי שלהם).

זה שכולם יודעים שהצד הקיצוני שבהם יביא להרוס את בתי הכנסת לא אומר שכולם לא תרבותיים.

מה שמצחיק זה שהטיפש אמר "אמנם ערבים אבל..."

:s07: כאילו שהוא או אנחנו מתורבתים יותר מכל הערבים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צוחקים כי הוא אמר שהם יכולים להיות מתורבתים? זה לא מצחיק יש להם תרבות עשירה (יחסית למצב האקונומי שלהם).

זה שכולם יודעים שהצד הקיצוני שבהם יביא להרוס את בתי הכנסת לא אומר שכולם לא תרבותיים.

מה שמצחיק זה שהטיפש אמר "אמנם ערבים אבל..."

:s07: כאילו שהוא או אנחנו מתורבתים יותר מכל הערבים בעולם.

מה שמצחיק זה הרעיון המגוחך שהפלשתינים הם בני תרבות.

אנשים שמפוצצים את עצמם באוטובוסים, והאנשים שתומכים בהם הם ברברים שלא יכולים להיחשב לבני תרבות.

בכלל, לא נראה לי שלפלשתינים יש זכות הגדרה כעם, בשל "תרבות" הטרור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה זה ספטמבר השחור ,אבל מה זה קשור לתת אנושיים.

(אגב הלינק שלך לא ממש מכיל תוכן)

לירדנים פשוט נמאס מהפלטינים והם פחדו שיעשו מהפכה בהנהגתו של עראפת.

אז עשו מה שהם היו צריכים לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שציינתי את זה כדי לחזק את מה שאתה אמרת שהם עושי צרות ואף אחד לא רוצה אותם

ובקשר ללינק אני יודע זה קישור לוויקיפדיה יש להם כתובות מטורפות מי שמעוניין שיחפש ספטמבר השחור זה דווקא אירוע מאוד מעניין מהרבה בחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שציינתי את זה כדי לחזק את מה שאתה אמרת שהם עושי צרות ואף אחד לא רוצה אותם

OK

ובקשר ללינק אני יודע זה קישור לוויקיפדיה יש להם כתובות מטורפות מי שמעוניין שיחפש ספטמבר השחור זה דווקא אירוע מאוד מעניין מהרבה בחינות.

אכן אירוע מעניין במיוחד,

אנחנו לדעתי צריכים ללמוד כמה טריקים מהמלך הירדני המנוח חוסיין, בדיכויו את ניסיון המהפכה הפלסטיני.

על האירוע

תנועת הטרור ספטמבר השחור, שרצחה את י"א הספורטאים במינכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעיניינים הפנימיים בירדן האירוע הזה גם מהווה לדעתי את אחד האישורים החזקים ביותר למעמדו של צה"ל במזרח התיכון, ברגע שישראל איימה להתערב בסכסוך בעקבות חציית הטנקים הסורים את הגבול הירדני להגנת הפלסטינים הסורים התקפלו כמו טאטאלה והמלך חוסיין יכל סוף סוף לטפל בנגע של אירגוני הטרור

באמת יש לנו מה ללמוד ממנו . עכשיו זה כבר מאוחר מידי לדעתי עם כל הפוליטיקלי-קורקט ודעת הקהל בין-לאומית שלצערי משפיעה יותר מידי על המדינה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...