פלשתינים = בני תרבות ? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלשתינים = בני תרבות ?

borg

Recommended Posts

בכל פעם שיש פעילות מאסיבית של צה"ל אז התמיכה בפיגועים יורדת, וכאשר צה"ל נסוג ואגוני הטרור מבצעים פיגועים גדולים אז התמיכה בפיגועים עולה.

אתה יכול לתת לי דוגמה אחת של יהודי שלבש אפוד נפץ ופוצץ את עצמו בתוך אוכלוסייה אזרחית חפה מפשע - לא. לעומת זאת, אני יכול לתת לך מאות דוגמאות של מחבלים מתאבדים פלשתינים.

כמה מקרים של טרור יהודי נגדי כבר היו (אפשר לספור אותם על כף יד אחת)?

הפלשתינים ביצעו עשרות אלפי פיגועי טרור אם לא יותר (רובם לא מדווחים בתקשורת). בתקשורת יש דיווחים על אלפי פיגועים עם נפגעים.

זה בהחלט חשוב מי התחיל. הפלשתינים התחילו עם הטרור וממשיכים עם טרור. היהודים לא מחזירים לפלשתינים בפעולות טרור. אין דבר כזה טרור יהודי (מקרה אחד או שניים של אנשים בודדים שפעלו על דעת עצמם לא נחשבים).

אתה לא יכול להגיד שהפלשתינים משתמשים בטרור כדי להגן על עצמם, מכיוון שאין להם צורך בהגנה מפני . לא תוקפת את הפלשתינים, אלא מגינה על עצמה (התקפה זה חלק מהגנה). הפלשתינים הם בעצם הצד התוקפני בסכסוך, בעוד שישראל שוב ושוב מציעה שלום ונתקלת בטרור.

הטרור הפלשתיני הרס את הכלכלה הישראלית, מגביל את חופש התנועה של הישראלים, ופוגע בביטחון האישי שלהם, אז על מה אתה מדבר?

הישראלים מאוד ממורמרים, ובכ"ז הם לא פונים לטרור, מכיוון שזה מנוגד לתרבות הישראלית, בעוד שהטרור מושרש עמוק בתרבות האיסלאמית והערבית.

זה לא שישראלים פונים פחות לטרור, כדבריך. ישראלים בכלל לא פונים לטרור (שוב, כמה מקרים בודדים לא נחשבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול לתת לי דוגמה אחת של יהודי שלבש אפוד נפץ ופוצץ את עצמו בתוך אוכלוסייה אזרחית חפה מפשע - לא. לעומת זאת, אני יכול לתת לך מאות דוגמאות של מחבלים מתאבדים פלשתינים.

כמה מקרים של טרור יהודי נגדי כבר היו (אפשר לספור אותם על כף יד אחת)?

הפלשתינים ביצעו עשרות אלפי פיגועי טרור אם לא יותר (רובם לא מדווחים בתקשורת). בתקשורת יש דיווחים על אלפי פיגועים עם נפגעים.

זה בהחלט חשוב מי התחיל. הפלשתינים התחילו עם הטרור וממשיכים עם טרור. היהודים לא מחזירים לפלשתינים בפעולות טרור. אין דבר כזה טרור יהודי (מקרה אחד או שניים של אנשים בודדים שפעלו על דעת עצמם לא נחשבים).

ניתוח פרופיל שנערך למחבלים היהודים, העלה שרובם ככולם העבירו זמן ממושך בישיבות המזוהות עם תנועת כ"ח. אלה שלא, פעלו בהשראתה והודו בכך מאוחר יותר.

קל לומר שהמחבלים פועלים על דעת עצמם כי לכ"ח אין מנהיג או היררכיה מסודרת, אבל עדיין קיימת רשת אידאולוגית שמעודדת אנשים לרצוח. זה מספיק בשביל להגדיר אותה כארגון טרור (וארה"ב אכן עשתה זאת).

אתה לא יכול להגיד שהפלשתינים משתמשים בטרור כדי להגן על עצמם, מכיוון שאין להם צורך בהגנה מפני . לא תוקפת את הפלשתינים, אלא מגינה על עצמה (התקפה זה חלק מהגנה). הפלשתינים הם בעצם הצד התוקפני בסכסוך, בעוד שישראל שוב ושוב מציעה שלום ונתקלת בטרור.

נסתכל על הסכסוך מבחינת עובדות יבשות - 1. רוב הלחימה מתנהלת בשטחים 2. לפלסטינים יש יותר הרוגים מאיתנו.

זה מוביל אותם למחשבה שאנחנו הצד התוקפן. אני לא אומר שזה נכון, אבל כך הם רואים אותנו.

הטרור הפלשתיני הרס את הכלכלה הישראלית, מגביל את חופש התנועה של הישראלים, ופוגע בביטחון האישי שלהם, אז על מה אתה מדבר?

הישראלים מאוד ממורמרים, ובכ"ז הם לא פונים לטרור, מכיוון שזה מנוגד לתרבות הישראלית, בעוד שהטרור מושרש עמוק בתרבות האיסלאמית והערבית.

זה לא שישראלים פונים פחות לטרור, כדבריך. ישראלים בכלל לא פונים לטרור (שוב, כמה מקרים בודדים לא נחשבים).

מצבם של הישראלים אינו מזהיר, אבל הפלסטינים חיים בתנאים גרועים יותר. מה שמוליד טרור, פשע ושאר ירקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתוח פרופיל שנערך למחבלים היהודים, העלה שרובם ככולם העבירו זמן ממושך בישיבות המזוהות עם תנועת כ"ח. אלה שלא, פעלו בהשראתה והודו בכך מאוחר יותר.

קל לומר שהמחבלים פועלים על דעת עצמם כי לכ"ח אין מנהיג או היררכיה מסודרת, אבל עדיין קיימת אידאולוגית שמעודדת אנשים לרצוח. זה מספיק בשביל להגדיר אותה כארגון טרור (וארה"ב אכן עשתה זאת).

האם לתנועת כ"ח יש תמיכה נרחבת בציבור הישראלי? לא.

לעומת זאת, לפת"ח, לחמ"ס, לג'יהאד האיסלאמי ולשאר ארגוני הטרור הפלשתיניים יש תמיכה נרחבת ביותר בציבור הפלשתיני.

נסתכל על הסכסוך מבחינת עובדות יבשות - 1. רוב הלחימה מתנהלת בשטחים 2. לפלסטינים יש יותר הרוגים מאיתנו.

זה מוביל אותם למחשבה שאנחנו הצד התוקפן. אני לא אומר שזה נכון, אבל כך הם רואים אותנו.

אתה ממש תמים! :nixweiss:

אנחנו הצענו לפלשתינים שלום, והם הכריזו עלינו מלחמה.

אנחנו הצענו לפלשתינים מדינה, והם פתחו במתקפת טרור.

אין שום ספק לכל בר-דעת כי הפלשתינים הם הצד התוקפני בסכסוך.

מצבם של הישראלים אינו מזהיר, אבל הפלסטינים חיים בתנאים גרועים יותר. מה שמוליד טרור, פשע ושאר ירקות.

עוד פעם אתה חוזר לטיעון השחוק וחסר השחר כי הפלשתינים משתמשים בטרור כי הם עניים?

הפלשתינים משתמשים בטרור כי הם רוצים להשמיד את מדינת , ולא מכיוון שרמת החיים שלהם ירודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לתנועת כ"ח יש תמיכה נרחבת בציבור הישראלי? לא.

לעומת זאת, לפת"ח, לחמ"ס, לג'יהאד האיסלאמי ולשאר ארגוני הטרור הפלשתיניים יש תמיכה נרחבת ביותר בציבור הפלשתיני.

כנראה שאני צריך לחזור על זה כדי שהמסר יעבור: כן, הפלסטינים תומכים בטרור יותר מהישראלים. לא, זאת לא הנקודה.

הנקודה היא שהטרור היהודי מאורגן ומתוכנן יותר ממה שחשבת.

אתה ממש תמים! :nixweiss:

אנחנו הצענו לפלשתינים שלום, והם הכריזו עלינו מלחמה.

אנחנו הצענו לפלשתינים מדינה, והם פתחו במתקפת טרור.

אין שום ספק לכל בר-דעת כי הפלשתינים הם הצד התוקפני בסכסוך.

אתה מדבר על הניצוץ שהצית את האינתיפאדה הנוכחית. אני מתכוון לסכסוך הישראלי-פלסטיני בכללותו.

עוד פעם אתה חוזר לטיעון השחוק וחסר השחר כי הפלשתינים משתמשים בטרור כי הם עניים?

הפלשתינים משתמשים בטרור כי הם רוצים להשמיד את מדינת , ולא מכיוון שרמת החיים שלהם ירודה.

תמצא לי מדינה עם תל"ג של יותר מ3000$ שהיא חממת טרור.

העובדות מדברות בעד עצמן - היכן שהפלסטינים חיים טוב הם נוקטים בפחות טרור. יריחו למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני צריך לחזור על זה כדי שהמסר יעבור: כן, הפלסטינים תומכים בטרור יותר מהישראלים. לא, זאת לא הנקודה.

הנקודה היא שהטרור היהודי מאורגן ומתוכנן יותר ממה שחשבת.

אתה אומר את זה כאילו יש הבדל קל בין תמיכה ישראלית בטרור לבין תמיכה פלשתינית בטרור. :kopfpatsch:

אני לא מאמין שצריך להתווכח על דבר כזה. :s07:

הפלשתינים תומכים בטרור. הישראלים לא תומכים בטרור ואף מגנים טרור.

אתה מדבר על הניצוץ שהצית את האינתיפאדה הנוכחית. אני מתכוון לסכסוך הישראלי-פלסטיני בכללותו.

זה לא משנה אם אתה מתכוון לניצוץ שהצית את מלחמת הטרור הנוכחית (זה לא אינתיפאדה), או לסכסוך הישראלי-פלשתיני בכללותו. המסקנה היא אחת - הפלשתינים הם הצד התוקפני והישראלים הם הקורבנות החפים מפשע!

תמצא לי מדינה עם תל"ג של יותר מ3000$ שהיא חממת טרור.

העובדות מדברות בעד עצמן - היכן שהפלסטינים חיים טוב הם נוקטים בפחות טרור. יריחו למשל.

אם אתה לא מודע לזה, אז בן-לאדן הוא מליארדר.

הסיבה לכך שביריחו יש אולי פחות טרור היא בזכות צה"ל שהצליח כנראה למנוע תשתית טרור עניפה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה כאילו יש הבדל קל בין תמיכה ישראלית בטרור לבין תמיכה פלשתינית בטרור. :kopfpatsch:

אני לא מאמין שצריך להתווכח על דבר כזה. :s07:

הפלשתינים תומכים בטרור. הישראלים לא תומכים בטרור ואף מגנים טרור.

לא איכפת לי איזה רושם קיבלת.

את הנקודה שלי הבהרתי מספר פעמים, ונמאס לי לחזור עליה.

זה לא משנה אם אתה מתכוון לניצוץ שהצית את מלחמת הטרור הנוכחית (זה לא אינתיפאדה), או לסכסוך הישראלי-פלשתיני בכללותו. המסקנה היא אחת - הפלשתינים הם הצד התוקפני והישראלים הם הקורבנות החפים מפשע!

ועדיין, הפלסטינים רואים אותנו כתוקפנים.

ציינתי שתי עובדות מרכזיות שגורמות להם להאמין בכך, גם אם הם טועים.

אם אתה לא מודע לזה, אז בן-לאדן הוא מליארדר.

הסיבה לכך שביריחו יש אולי פחות טרור היא בזכות צה"ל שהצליח כנראה למנוע תשתית טרור עניפה במקום.

לאיזו מדינה, לא אדם, יש תל"ג שנתי ממוצע של יותר מ-3000$ לנפש, והיא מהווה חממת טרור?

בעניין יריחו, שוב נביט בעובדות:

1. העיר אינה תחומה במחסומים, המעבר אליה וממנה חופשי לחלוטין.

2. צה"ל פועל ביריחו לעתים רחוקות ומחזיק מעט כוחות בשטח.

3. ההתנחלויות הסמוכות מאוכלסות בחילונים לא אידאולוגיים. אין זכר לנוער גבעות.

הנתונים הנ"ל מסתכמים בכך שתושבי יריחו חיים בתנאים טובים יותר משאר הפלסטינים, ולכן נוקטים בפחות טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה נראה לי שבשלב הזה אתם כבר יכולים להעביר את הדיון לשיחה פרטית בינכם , פשוט אתם היחידים שעדיין כותבים בת'ראד הזה , הוא דיי מיצה את עצמו ולי אישית כבר דיי נמאס לראות אותו בתיבת הלא נקראו שלי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה גם לנאפל וגם לעוד מדינות התלג שלהם הוא נמוך מ3000$

ואני לא רואה מחתרות נפאליות ואל תשכח שהם מקבלים חשמל ומים ממדינת מה שאני סבור שאף אויב לא קיבל ממדינה אחרת בעולם אי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורך המאה ה-20 ועד פלישת הסובייטים, שמונה מלכים אפגנים הופלו מהשלטון ע"י מחתרות. שישה מתוכם נרצחו. לאורך כל הזמן התנהלו מלחמות שבטיות בקרב העם האפגני שהפילו חללים רבים.

http://en.wikipedia.org/wiki/Afghanistan

בקיצור אתה יכול להביא אינספור דוגמאות, אבל בשורה התחתונה - מדינה ענייה בהכרח תהיה מוכה ביותר טרור, פשיעה, גזענות ופונדמנטליזם.

ועוד משהו - אם אתה מנסה לשכנע אותי שהאיסלאם היא דת קיצונית ופרימיטיבית, אתה לא אמור להביא את אפגניסטן כדוגמא למדינה שקטה. זאת סתירה עצמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...