ipod nano קטן ב62 אחוז מהמיני מסך ציבעוני ו4 גיגה ומ-ד-ה-י-ם! - עמוד 9 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ipod nano קטן ב62 אחוז מהמיני מסך ציבעוני ו4 גיגה ומ-ד-ה-י-ם!

blabla2002

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו שיש הרבה אנשים שהעיצוב הוא גורם די משמעותי בבחירת הנגן...

למשל אני חושב שהוא ממש יפה, עד כדי העובדה שכנראה אני אשדרג את המיני (דור שני) שלי לננו...

הפעם היופי שבר שיאים, אז אני נאלץ להסכים איתך.

בחיים לא הייתי חושב ככה כי לי יש H10.

אבל הפעם היופי פשוט שבר כל שיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שאם המחירים יישארו כמו שהם עכשיו בPDASTORE, לא יהיה בכלל שווה לקנות אותו:

ב1300 שקל יש IAUDIO G3 בנפח 2 ג'יגה, אותו נפח והרבה יותר טוב

ומי ישלם 1700 שקל על נגן כשיש X5L 20 GB ב1800 שקל!?

בקיצר עזבו אתכם מIPOD NANO

הדבר היחיד שטוב זה שבחו"ל מחיר הנגן בגרסת 2 ג'יגה שווה למחיר נגנים אחרים בנפח ג'יגה אחד

כמה שטויות בהודעה אחת :kopfpatsch:

בחייאת, אנשים תחשבו לפני שאתם מגיבים.

___

תגיד,אתה בסדר?

בפעם האחרונה שבדקתי, נראה לי שכן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהנאנו באמת נראה מדהים במיוחד שסוף סוף יש בצבעים אחרים ולא רק לבן

ראיתי תמכשיר בחנות של (אחד הייתרונות בלגור בלוס אנג'לס ) ולכל אלו שאמרו שהוא קטן מדי אני יכול להרגיע ולהגיד שהוא לא

נכון שאם ימשיכו להקטין תתחיל להיות בעיה אבל כרגע זה בהחלט בסדר ונח

מבחינתי הסיבה היחידה לא לקנות אייפוד זה החסרון ברדיו והעובדה שחייבים להשתמש ב ITUNES שאני לא יודע מה כולם מתלהבים אבל אני לא סובל תתוכנה הזאת ברמות מטורפות

למי שחשש לגבי מספר הפעמים שאפשר להשתמש בזכרון אני גם יכול להרגיע בתור אחד שיש לו את הנגן (האגדי אם יורשה לי לומר) RIO PMP300 (ובהזדמנות זאת אני מביע צער רב לגבי מותו של המותג) כבר 8 שנים ואני משתמש בו יום יום ומחליף שירים באופן קבוע ועד היום הפלאש עובד נפלא ולא עושה לי שום בעיות

אם כבר הזכרתי את הRIO PMP300 אז גם פה לא המציעו את הגלגל :) אלא RIO אם העיצוב הראשון לנגן אם פי כמו שאפשר לראות בתמונה

2099lg21.jpg

אפל רק שכללו את הגלגל

ודבר אחרון חביב לEuphoria שאמר שאנחנו טועים אם אנחנו חושבים שנגני לא נשברים בקלות כמו נגני הארד דיסק

לא יודע על נגנים אחרים אבל הריו היקר שלי נפל מקומה 7 כשעוד גרתי בארץ (איך נפל זה כבר סיפור בפני עצמו) והוא חי ונושם כמו מלך :) (גם אני הייתי בשוק)

בנתיים אני לא רואה סיבה להחליף את הנגן ריו שלי למשהו חדש יותר אני משתמש בה יום יום כשאני יוצא לרוץ כבר 8 שנים וטפו וטפו טפו עד היום לא היתה לי שום בעיה והוא משרת אותי בנאמנות (עלה 205 דולר בזמנו מתנת בר מצווה בשדה התעופה סכיפהול בהולנד) יש לו 32 מגה אבל חריץ להרחבה ששם יש לי עוד כרטיס 512 מגה

לריצה יומית זה בהחלט מספיק למי שנוסע הרבה וצריך יותר זה כבר שאלה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרוצה לראות, כבר פירקו אותו בדאפריוויו http://dapreview.net/news.php?extend.2130

נראה אחלה נגן לטעמי, למרות שאייפוד תמיד היה יותר אביזר אופנתי מאשר נגן לאנשים שמבינים בתחום וצריכים הרבה פונקציות. לאנשים שרוצים נגן פשוט ואופנתי הוא מצויין. (זאת למשל אחלה מתנה לאחיות/אחים וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח לארץ ? חברות בארה"ב בד"כ לא שולחות לארץ, ,בשביל זה אתה צריך להשתמש בשירותים של חברות כמו MUSTOP או EZBUYUS...

אני בזמנו קניתי את ה RIO CARBON שלי מארה"ב (כאשר לא היה אותו בארץ עדיין), אם אני זוכר נכון, בארה"ב הוא עלה 250$ ובארץ יצא לי דרך MUSTOP לשלם על הכל כ 1400 ש"ח בערך.

ורק נגן של יכול ליצור דיון של 14 עמודים (בינתיים :) ), עוד לא ראיתי הכרזות של נגני FLASH מתחרים (או בכלל), שמגיעים לדיון כזה (just to show)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח לארץ ? חברות בארה"ב בד"כ לא שולחות לארץ, ,בשביל זה אתה צריך להשתמש בשירותים של חברות כמו MUSTOP או EZBUYUS...

אני בזמנו קניתי את ה RIO CARBON שלי מארה"ב (כאשר לא היה אותו בארץ עדיין), אם אני זוכר נכון, בארה"ב הוא עלה 250$ ובארץ יצא לי דרך MUSTOP לשלם על הכל כ 1400 ש"ח בערך.

ורק נגן של יכול ליצור דיון של 14 עמודים (בינתיים :) ), עוד לא ראיתי הכרזות של נגני FLASH מתחרים (או בכלל), שמגיעים לדיון כזה (just to show)

כי מדיון על הנגן החדש של זה הפך להיות דיון של VS השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...