ipod nano קטן ב62 אחוז מהמיני מסך ציבעוני ו4 גיגה ומ-ד-ה-י-ם! - עמוד 11 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ipod nano קטן ב62 אחוז מהמיני מסך ציבעוני ו4 גיגה ומ-ד-ה-י-ם!

blabla2002

Recommended Posts

לא יודע כמה הננו עולה בחו"ל (בלי הוזלות כמובן שיגיעו בדיוק עוד שבוע) אבל הנה חישוב לעלויות המשלוח:

17 דולרים ועוד 33 דולרים שווה 50 דולרים משמע 225 שקלים לשליחה של 1 ק"ג.

אני הייתי עושה את זה רק כדי לא לשלם ליבואנים הנבלות.

על איזו הוזלות אתה מדבר ? וגם חישבת בלי מע"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני היחיד ששם לב שמשום מה בתמונות של DAPREVIEW היה רשום MICRODRIVE

נראה לי מדובר בהשוואת גודל בלבד, כי הרי מתחת ל MICRODRIVE יש גם BATTERY PACK גדול (כשבאותה תמונה ניתן לראות את הבטרייה 3.7V של המיני בתוך המכשיר)... מה גם שבהמשך רואים את הזכרון של מולחם ללוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה להוזלות במיסים על נגנים ניידים? חשבתי שלפני איזה שנה הורידו את המס הרבה. אם אני לא טועה אריאל שרון היה אחראי להחלטה הזאת.

זה מה שאני אוהב במדינה שלנו, מיסים נמוכים 20% ממחיר המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מדובר בהשוואת גודל בלבד, כי הרי מתחת ל MICRODRIVE יש גם BATTERY PACK גדול (כשבאותה תמונה ניתן לראות את הבטרייה 3.7V של המיני בתוך המכשיר)... מה גם שבהמשך רואים את הזכרון של מולחם ללוח..

זאת בהחלט השוואת גודל.

מראים שם שמבחינת רוחב, הNANO יותר צר...

הNANO עובד על FLASH בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Some new info on nano's flash memory directly from Samsung's site:

Reliable CMOS Floating-Gate Technology

- Endurance : 100K Program/Erase Cycles(with 1bit/512Byte ECC)

- Data Retention : 10 Years

That means that in order to make the device fail in 20 years you have to erase it all and put in new music 14 times a day or so...

(sorry for the english im at work)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה אפל קנתה מסמסונג 40 אחוז מהיצור שלה לחצי שנה וכנראה הם קיבלו 50 אחוז החברות האחרות אמרות שהלם לא יכולים להכנס למלחמת מחירים (iriver וiaudio) אלה רק להראות שהן טובים יותר ומיוחדים יותר

"Samsung gave such a sweet deal (supposedly in the area of 50%) that now no one else can expect to compete on price, with a spokesperson from ReignCom, the company behind the iRiver brand, dejectedly declaring that since they can, hardly declare a price war with . Well counter Apples challenge by releasing new concept products."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו המכשיר לא מגיע עם השרשרת הזאת נכון? יש מצב למצו לזה שרשרת כזאת שאפשר לחבר אליה כל אוזניות?

ומישהו יכול להעריך אם אפשר כבר למצוא ביפן תמכשיר ומה המחיר שם?

יש לי חבר שיהיה ביפן שבוע הבא ויחפש לי (מתנה לאחותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL אחת הכתבות חומרה ההכי מצחיקות שקראתי בחיים שלי (ובכל זאת מצאתי את המידע מאוד שימושי בתור אחד שרוצה לקנות נאנו)

זה באמת מרשים לראות כמה קשה להרוס אחד מהדברים האלה

נ.ב. אישית בחיים לא הייתי מעז לעשות כזה דבר לנגן שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם משועמם

דווקא ממש לא, הייתי רוצה לראות איך התחרות מצד IRIVER/IAUDIO/CREATIVE/SANDISK/GENERIC מתמודדת עם מצבים כאלו...

ולגבי כושר הייצור, אכן בשלב הזה לא תהיה הוזלה, אבל השאלה, האם בטווח הארוך, דווקא כן נראה (מחיר ה FLASH בעולם דווקא כן במגמת ירידה).

ועוד כמה דברים מעניינים מבית ARS:

http://arstechnica.com/reviews/hardware/nano.ars/4

The first thing we noticed was that this 2GB version's internals were somewhat different from the 4GB disassembles we saw online a few days ago. Apparently in the 4GB version, instead of soldering the memory directly to the board, they soldered it to a daughter board which attaches via some sort of connector. In fact, on the 2GB version, the base circuitry for the daughter board is in place, with only the connector missing

וגם

Also interesting is the use of Toshiba memory chips on the 2GB model instead of Samsung chips on the 4GB model. It was announced earlier this month that would be snatching up nearly 40% of Samsung's entire output for upcoming products. Was Samsung's contribution still not enough to feed iPod production? For whatever reason, is not using Samsung's flash memory on its 2GB models for the time being.

כפי שניתן לראות ב 2GB, הם משתמשים ב TOSHIBA כרגע, דבר שעדיין משאיר פתח לאפשרות של הוזלת מחירים בתחום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...