ipod nano קטן ב62 אחוז מהמיני מסך ציבעוני ו4 גיגה ומ-ד-ה-י-ם! - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ipod nano קטן ב62 אחוז מהמיני מסך ציבעוני ו4 גיגה ומ-ד-ה-י-ם!

blabla2002

Recommended Posts

• תגובות 188
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק הוא יצא וכבר בפידיאיי סטור כותבים שהוא הנמכר בעולם.

מוזרים...

הם תמיד מודיעים שיש להם נגן לפני שבאמת קיבלו אותו

והIPOD החדש בעיקרון אמור להיות הנמכר בעולם מתישהו... כי זה אפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1791 יש X5L של 20 ג'יגה בבאג... מי יקנה את הנאנו?!?!?

מה הקשר?

אנשים לא רוצים ללכת עם דבר כזה גדול בכיס. חוץ מזה זה HD ולא .

אני בעצמי שוקל החלפה של הIPOD MINI שלי בNANO...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול אז תחליף כי מיני הולך כנראה לרדת מהמדפים

אבל הנאנו הזה לא כזה מיוחד (רק הפלאש מיוחד)

הקטע שהם לא דחפו רדיו זה כדי שאנשים יקנו את התוספת של הרדיו העוד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהציבור רוצה את הנאנו.

האייפוד הרגיל היה קצת גדול. לשים אותו עליך זה קצת מגושם.

האייפוד מיני פתר את הבעיה, ועם צבעים חדשים הוא עדיין נראה טוב.

האייפוד נאנו הוא כל כך קטן שלא רואים אותו, בייחוד אם משתמשים באוזניות המיוחדות המיועדות לכך שתענוד את הנגן על הצוואר.

אנשים מסתירים את נגן הפלאש שלהם בגלל שהוא סטנדרטי, קטן , ולא מרשים. אבל מהאייפוד אנשים מצפים למשהו אחר.

ולא דובר על פתירת הבעיות של האייפוד הרגיל, מה קורה עם הבטריה? האם הציפוי עדיין חלש מדי לנגנן שכזה?

והאם יהיה אפשר בכלל ללכת איתו כשהוא מטלטל מהצוואר מבלי לשמוע קפיצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם אפשר לקרו אלנגן הזה לא מרשים, אבל כל אחד וטעמו שלו...

לא יהיו קפיצות בטילטולים מפני שזה נגן פלאש, והאוזניות של הצוואר הם רק אופציה (זה בא עם רגילות).

אני בספק אם ישימו ציפוי שלא יהיה מספקי חזק...

חוץ מזה 14 שעות זה סבבה. פחות קצת מהסטנדרט היום, אבל סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים חסרים לי בו,

1. רדיו FM חובה

2. שיוכל להקליט, כמו טייפ מנהלים.

ואולי עוד דבר קטנטן, הוא כבר לא עובד על HD ובכל זאת זמן הסוללה שלו קצר בשעה מאשר של הIpod הרגיל....

14 במקום 15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית הבטריה נפתרה כבר עם הדור הרביעי...

חוץ מזה אין קפיצות בנגן פלאש וגם בשימוש מעשי נגני פלאש אמורים להיות יותר קרובים לנתון המוצהר שלהם מאשר נגני HD

הסיבה לזה נורא פשוטה: נגני HD מבזבזים הרבה בטריה כשאתה שומע שיר אחד ופתאום מחליט לעבור לשיר אחר שנמצא בקצה השני של ההארד-דיסק ואז צריך לטעון את הזכרון ANTI SKIP מחדש

לעומת זאת בנגן פלאש זה לא משנה הרבה כי אין HD לסובב וגם אין זכרון ANTI SKIP פשוט כי לא צריך

כמובן שכל היצרנים מודדים זמן בטריה אופטימלי שנקבע לפי אם אתה לא עובר שירים בפתאומיות

הציפוי כנראה עדיין בעייתי אבל נחכה ונראה

נ.ב. מי משתמש ברדיו או טיפ מנהלים על נגן לכל הרוחות? תמיד מחשיבים את זה בתור חיסרון כזה גדול ואני לא מצליח להבין פשוט למה

יש לי את שתי האופציות בפלאפון ולא השתמשתי בהן מאז שקניתי אותו פחות או יותר לפני שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיו באמת חסר וגם טייפ מנהלים...

זה חסרון, אבל לי אישית אין צורך בשניהם (למרות שרדיו היה יכול להיות נחמד).

בכל מקרה, אל תשכח שאומנם הבטרייה נחלשה (למיני היו אפילו 18 שעות), אבל הוא בעשרות אחוזים קטן מהמיני כך שגם הבטרייה עצמה קטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... כרגיל, IPOD הולכת לקחת את השוק בסערה שוב.. תגידו מה שתרצו, תתלוננו כמה שתרצו....

למשל, היום בערוץ 10 בחדשות, היתה כתבה של איזה 3 דקות !!! על סדרת המוצרים החדשה של IPOD... תראו לי מתחרה אחר שמגיע לאזכור של כמה דקות בזמן מהדורת חדשות מרכזית (או בכלל בטלוויזיה)...

הנה ה REVIEW הראשון בשביל הנגן:

http://playlistmag.com/features/2005/09/ipodnanofirst/index.php

ודרך אגב, הוא תואם ב 100% לאביזרים של הדגמים הישנים, כך שאפשר לחבר לו מיקרופון וכו' (בתוספת מחיר, אבל הנגן הזה כידוע נועד להיות מסתת כסף)....

כמו כן, במחיר של הארץ, נראה לי כרגע שווה לייבא כבר מחו"ל בינתיים..

אם ראיתם, שולטת כיום ב 65% אחוז משוק נגני המוזיקה הבינלאומי (אם לא יותר), בכל הנגנים, וגם ה ITUNES שולט ב 80% משוק המוזיקה המקוונת (הם החנות השניה הגדולה באינטרנט אחרי AMAZON)...

אני צופה שעם ה NANO (ותאמין לי שזה לא קטן מדי, המהנדסים שלהם יודעים מה הם עושים), הם הולכים לישבור שיאים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני אישית לא מתלהב.

עדיין הנגן בא עם באנדל עלוב, וגם זמן הסוללה שלו כמו של הג'נריים...בנוסף, הוא לא כולל רדיו וטייפ מנהלים שזה אופציות נחמדות שיש בכל נגן אחר היום

היתרון היחיד שלו הוא שהוא עם נפח של מיקרודרייב.

בנוסף, אני גם לא מתלהב מהעיצוב שלו, שאמור להיות שיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...