סופה של razer מתחיל להתקרב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופה של razer מתחיל להתקרב?

kobi_af

Recommended Posts

העכברים החדשים ה g5 וה mx610 נראים חתיכת דבר לעומת העכברים של רייזר

לפי מה שנראה יהיה קשה לרייזר להגיב ולוגיטק במתקפת העכברים האלו נראית ממש נחושה להשתלט על עולם העכברים(בדיוני :lol:)

מה נראה לכם רייזר בסופו של גבר תאוחד עם לוגיטק כי מה שנראה ללוגיטק יש תגובות טיסניות לכל עכבר מטומטם(לדעתי) של רייזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייזר יצאה עם גרסה מוגבלת של ספינת הדגל שלה ה- Diamondback .

שנראה הרבה יותר יפה ומבטיח מאשר הG5

RAZAR היא לא איזה חנות מכולת שסוגרת תוך יום........יש לה עשרות אלפי ברחבי העולם שקונים את העכברים שלה,ולא ,אני ממש לא רואה את הסוף שלה מתקרב,ממש ממש לא :)

razer_diam_plazma.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Razer זה איכות זה PRO

אין מצב שחברה מעולה שכזו תיקרוס,זו חברה איכותית עם קהל יעד משובך,ולוגיטק זו לא רק חברת עכברים

ויש לה קהל יעד עצום,אז סביר להניח שהיא תשרוד יותר

אבל אין מצב בעולם שרזור תיקרוס זו חברה מעולה עם עכברים הכי טובים שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שלוג'יטק בהחלט נוגסת כאן חלק עצום מהשוק של הרייזור.

הרעיון של שינוי רזולוציית הסריקה בלחיצת כפתור - גאוני לדעתי וגם חיישן לייזר זה דבר חביב ביותר.

דבר שני, Razer כבר הציגו את היורש של ה-DiamondBack שלה, ה-Copperhead.

גם לו יש שינוי סריקה בכפתור, גם לו יש לייזר - תחרות מעניינת

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1123411111,81211,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית אותו שאתה מדבר עליו ככה או שקראת את זה באיזה ביקורת?

ניסיתי,לא התאכזבתי.

סה"כ עכבר מעולה ,לוק יוקרתי,אומנם כבד (מאוד יחסית לעכברים אחרים) אבל עושה את העבודה כמו שצריך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן לי יש אותו העכבר הכי נוח שבדקתי (כולל הראזור ו MX518) ובנגיוד לביקורות הוא גם טוב מאוד במשחקים אני אישית משחק יותר במשחקי אסטרטגיה מאשר FPS אבל הוא היה מאוד נוח גם בתקופה הקצרה ששיחקתי CS:S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוגיטק מפציצה ב3 עכברים כל פעם רייזר מביאה חושבת על איפה צריך להוסיף את הכסף ומביאה במקום הנכון

אולי יש הרבה אבל יש גם שמעדיפים כמובן לוגיטק על פני רייזר בכל אופן רייזר לא ממש משגשגת ברווחיה

רציתי לדעת אם זה אפשרי שלוגיטק יקנו את המניות של רייזר והשתלטו על החברה ובכך תמחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...