קניתי מיקסר יותר איכותי תמונות בפנים! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מיקסר יותר איכותי תמונות בפנים!

musari

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי מזה הרמקולים האלה זה להופעות אין פלא שיש לך סדקים בבית ואני רואה שיש לך המון כסף לבזבז כי אתה קונה המון דברים ותתחדש והעיקר שתהנה מזה ואם יש כאלה שחושבים שיצאת פראיר אני לא חושב כך אם יש לך כסף למה לא לך תדע יכול להיות עוד תעשה אם כל מה שיש לך משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כסף אין דאגות...

מה אתה לא מבין, מערכת איכותית זה לא מערכת שתיתן ווליום מטורף, זה לא מערכת שתעשה לך סדקים בקירות אלא זה מערכת שתשחזר בצורה הטובה ביותר את הסאונד כפי שהוא הוקלט בצורה מאוזנת טונאלית.

הדבר היחידי שהמערכת שקנית מתוכננת לו זה להפיק הרבה ווליום בלי להישרף, והיא בטח לא תוכננה לחדרים.

אני מת לראות את הפרצוף של המתכנן של הרמקול שיראה איזה שימוש מצאת לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מובן למה אתה צריך סאב כזה ענק לחדר :s07: (וגם מיקסר ) , בסכום הזה ניתן לקנות קדמיים איכותיים שגם יכולים להפציץ את החדר.

בטחו שאתה לא שומע בו על המקסימום ואין ספק שסאב כזה הורס את המוזיקה.

יש כסף אין דאגות...

אין שכל אין דאגות

נ.ב. תוכל לפרט על שאר המערכת שלך ............... ::) (רמקולים וכו' )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו המערכות שאתם מדברים עליהם הם צליל נקודתי הם לא ימלאו את את כל האיזור בצליל כמו לדוגמה 5.1 אתה שומעה נקודתי מדיי אני לא מחפש את זה אני רוצא למלא את החדר בצליל שמפיק הרמקול אני שמעתי מערכות לפני שקניתי ב 14 וגם ב 16 אלף ש"ח בחדר הדגמה אקוסטי שמיועד להראות מה המערכת נותנת שומעים נקי שומעים יפה תוסיף ווליום ניקח לדוגמה רבע ממה ששלי נותנים 400 וואט והצלילים ניבלעים כל מערכת לא משנה אפילו שלי יש עוצמה מסוימת שהצליל נהרס אז במערכות שאתם מדברים 400 וואט RMS תגביר טיפה והמערכת מקרטעת לעומת מה שאני קניתי 400 וואט זה בקושי רבע עוצמה ככה שיש לי הרבה הרבה עוצמה להגביר עד 2000 וואט RMS!!! שומעים נקי ואיכותי אתם לא שמעתם תמערכת אז אתם סתם זורקים לא איכותי הרמקולים ענקיים הצליל יותר מלא תלכו לבדוק בעצמכם בין החנויות השונות של ביתי ושל הגברה מיקצועית ותיראו הריי ב 18000 ש"ח שזה כולל הסאב שצריך להגיע יכלתי להביא סופר מערכת ביתי אני שמעתי בדקתי במציאות את הצליל שאני טוב לי לשמוע וקניתי לפי החלטה...בוא נגיד אתם שומעים את הצליל !אני לא רק ששומע אלה גם מרגיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עושה רושם של בן אדם חכם בכלל..

דבר ראשון, אתה מודד את איכות המערכת שלך לפי כמות הסדקים שמופיעים על הקירות..

דבר שני, את קנית מערכת בעשרות אלפי שקלים כדי למלא חדר של 4 מטר על 4 מטר בצליל...אני מכיר לא מעט מערכות שונות ומשונות (החל מ-2.0 עד 7.2) שעולות הרבה פחות כסף וייתנו לך תחושה הרבה יותר טובה - מבחינה אקוסטית, הרי זה ברור לגמרי שהרמקול שלקחת בכלל לא בנוי על מנת לפעול במקום כל כך קטן.

אתה כנראה כולך פוזה - גדולים, הרבה כפתורים, מספרים גדולים, כסף גדול...לאדע את מי אתה מחפש להרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, ההודעות שלך(][ U S A lR ][/\][) הן אשכרה אסון אינטלקטואלי- מילא מה שאתה חושב לעצמך, אבל אתה עוד עלול להטעות אחרים!

-תגיד לי, ממתי ההספק בוואט קשור ישירות לעוצמת ההגברה(מבחינת ווליום) בפועל?

-סחטיין ששמעת מערכות ב14 אלף, אבל ממתי המחיר קובע אוטומטית את האיכות? אתה מודע לזה שבתחום הרמקולים שיש הרבה מאוד חברות ששמות מחיר תג גבוהה ללא כל הצדקה, כי יש אנשים כמוך מחפשים לפי מחיר ומותג ולא איכות?

-"מערכת הגברה מקצועית" - ממתי מה ש"מקצועי" זה הכי טוב? אתה קונה כרטיס מסך לעריכה גראפית למשחקי מחשב?

-אתה "לא רק שומע, אלה גם מרגיש!"- No shit Sherlock ? זה ניקרא שמייצרים תדר מעבר לתווח תדרים של השמיעה, וזה ככה כמעט בכל סט , אם מגבירים מספיק חזק. העיניין הוא, אם זה באס של "בום בום" או באס שאתה מרגיש אותו בלי לקבל עיוות מעצבן ולא איכותי כזה.

אתה לא עושה רושם של בן אדם חכם בכלל..

דבר ראשון, אתה מודד את איכות המערכת שלך לפי כמות הסדקים שמופיעים על הקירות..

דבר שני, את קנית מערכת בעשרות אלפי שקלים כדי למלא חדר של 4 מטר על 4 מטר בצליל...אני מכיר לא מעט מערכות שונות ומשונות (החל מ-2.0 עד 7.2) שעולות הרבה פחות כסף וייתנו לך תחושה הרבה יותר טובה - מבחינה אקוסטית, הרי זה ברור לגמרי שהרמקול שלקחת בכלל לא בנוי על מנת לפעול במקום כל כך קטן.

אתה כנראה כולך פוזה - גדולים, הרבה כפתורים, מספרים גדולים, כסף גדול...לאדע את מי אתה מחפש להרשים.

יש כסף אין דאגות...

מה אתה לא מבין, מערכת איכותית זה לא מערכת שתיתן ווליום מטורף, זה לא מערכת שתעשה לך סדקים בקירות אלא זה מערכת שתשחזר בצורה הטובה ביותר את הסאונד כפי שהוא הוקלט בצורה מאוזנת טונאלית.

הדבר היחידי שהמערכת שקנית מתוכננת לו זה להפיק הרבה ווליום בלי להישרף, והיא בטח לא תוכננה לחדרים.

אני מת לראות את הפרצוף של המתכנן של הרמקול שיראה איזה שימוש מצאת לו.

^^ בדיוק.

אולי כדאי שתתחיל להפנים את מה שמנסים להגיד לך פה, כבר לא פעם ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שכל אין דאגות

שונא שרושמים בקטן, או שתרשום את זה או שלא, אני לא צריך להתאמץ לקרוא.

ואין שכל אין דאגות זה המשפט המקורי, אבל גם שיש הרבה כסף אין דאגות.

אל תדאג, לפי הנראה לעין למר מוסרי אין שכל ויש הרבה כסף, בגלל זה הוא כזה מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די חבר'ה, הבנאדם לא יפנים מהמילים שלנו כלום.

הוא נשאר בדעתו - שאם זה חזק וזה מתאים לאולמות גדולים אז על אחת כמה וכמה שזה יתן איכות מעולה בחדר קטנטן!

אז חביבי העיקר שאתה נהנה - ואם יש לך את הכסף אז ת'פדאל - הדבר היחיד שיפגע זה השמיעה שלך וזה משהו שגם כסף לא יכול לתקן.

ועוד כמה שנים כשתשב מול מערכת כמו שצריך ולא סתם חזקה ותבין שכל דבר שמגבירים נשמע יותר טוב אבל זה לא אומר שזה יותר איכותי.

אני רק מקווה שתוכל עוד לשמוע כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...