עזרה בחשמל בפרויקט (מחשב ברכב) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחשמל בפרויקט (מחשב ברכב)

taotao

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לייצב את המתח של האוטו ל-12, 5 ו-3.3 וולט ולחלק את זה לכל הרכיבים במחשב זה מסובך ומסוכן (לרכיבים) לדעתי. אני מציע לך לקנות Inverter - מכשיר שהופך את הזרם הישר לזרם חילופין 220 וולט, ולחבר אליו ספק כוח רגיל. אתה צריך משהו כזה:

http://www.pwbelg.clara.net/mercury/pppower/Inverter-500-1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא חושבים על העניין שזה ירוקן את המצבר?

מה הקטע עם המצבר הוא בכלל לא שור למערכת או בכלל לא מחובר אליה באותה מידה אפשר לעשות את זה על קצה האוורסט

ולכל השאר-הוא לא צריך לייצב את המתח כי זה מוציא מתח שלפעמים יותר טוב משל בית ממוצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנינו מדברים על דברים שונים לחלוטין, איכשהו. אני הסברתי למה כן צריך לייצב את המתח שמוציא האוטו, ואח"כ אמרתי שהפתרון הכי טוב יהיה לקנות inverter שיתן לך מתח 220 וולט נקי בלי הפרעות. אתה בכלל דיברת על גנרטור (רעיון לא כ"כ הגיוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא הגיוני???? אתה יכול לשים בתא מטען או אם יש לך את החיווט המתאם אז ליד המצבר עם אספקת דלק עצמאית או שקשורה למיכל דלק ויש לך זרם של 220V שיותר טוב מהבית(אין את כל התנודות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה?

אני לא חושב שאפשר להסביר את זה.

בא נראה, לכלוך, פיח, רעש (נניח ואלה הגורמים הקלים יותר).

עלות נוספת על דלק, צריך לקבע את הגנרטור נכון? אתה לא רוצה שהוא יסתובב לך בתא המטען.

אה כן, לא יהיה מקום בתא מטען וסביר להניח שהוא יהיה מסריח.

אם קורה משו לגנרטור בזמן נסיעה זה עלול להיות מסוכן מאוד.

חום, עולה המון כסף(הגנרטור עצמו).

בקיצור יש עוד מיליון סיבות שלא עולות לי כרגע לראש.

אבל לשים גנרטור במכונית זה לא ראלי וטיפשי לחלוטין.

למה להשתמש בגנרטור שיש לך אחד כזה במכונית?

אני מניח שאתה יודע, המנוע של המכונית בין היתר מטעין את המצבר (אלטרנטור, קוראים לזה אם אני לא טועה).

כך שיש הפקה חשמלית במכונית, ואפשר לנצל אותה דרך חיבור המצית. משתמשים בשנאי ל220V עם מייצב או משו כזה.

הרבה יותר יעיל, פשוט, חסכוני, ו...ראלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...