כמה זמן אתם הולכים למכון כושר ? כמה פעמים בשבוע ? וכמה זמן כול ביקור ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן אתם הולכים למכון כושר ? כמה פעמים בשבוע ? וכמה זמן כול ביקור ?

ExploiT

Recommended Posts

אני מאיים על התואר, גבוה ממך בשני סנטימ ושוקל 50-52, לא סגור על זה עדיין :)

הולך לחדר 3 פעמים בשבוע לאימוני כוח (פוחד לעשות אירובי, שאני לא ארזה עוד יותר :) ). כמובן שהשריר היחיד שהשתפרתי זה זה שהכי פחות עניין אותי. אני עושה בו 60 קילו ד"א, 15*3 סטים. זה ההמסטרינג והשריר שלידו, שכחתי איך קוראים לו, הכופפי ברך בקיצור. בחזה אני מזה גרוע, 15 קילו פרפר 20 קילו לחיצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אומר בכלליות ואל ספציפית אז לא להתנפל!

כל מי ששוקל מעל מטר 70, מתאמן קבוע בחדר ושוקל בסביבות ה50 קילו - אולי הכי הזמן לאוכל? התזונה היא הדבר הכי חשוב באימון בחדר כושר! אם אתם לא מתאמנים רצוף ולמשך זמן לא קטן אז יש לכם בעיה שאתם לא אוכלים וזה מתבטא בשני דברים :

1. האוכל משמין ושומן הוא דבר חשוב גם למראה = חשוב שיראו קצת שומן... לא כרס אלא שכבה דקה מעל השריר, זה נראה הרבה יותר טוב ואתם נראים הרבה יותר טוב ככה כי זה מראה יותר "חזק", ולאימונים במיוחד אירוביים חשוב שתהיה אספקה של אנרגיה לייתר בטחון אם אתם רוצים להגיע לאנשהו...

2. בלי האוכל השרירים לא יתפתחו - להזכירכם, באימון אנ-אירובי אתם בעצם הורסים את השריר ומאפשרים לו לבנות את עצמו וכשהוא בונה את עצמו הוא בונה שריר גדול וחזק יותר ככל שצריך כדי שפעם אחרת הוא יפגע פחות [בגלל זה חשוב לגוון ולהעלות במשקל המשקולות כשמגיע הזמן ורק כשמגיע הזמן!] אך אם לא תספקו לשרירים ההרוסים מספיק חלבונים הם לא יבנו כמו שצריך ובצורה בריאה וגם הזמן שתתנו בין אימון לאימון לא יספיק כדי שהם יבנו מחדש ואתם כל פעם תוסיפו עוד הרס, ועוד הרס ובסוף תגמרו את עצמכם משלמים לפיזיותרפיה.

ובקשר לשרירי החסון ששוקל חמישים קילו [איך אפשר להיות שרירי ולשקול 50 קילו אני עדיין לא מבין... רקמת שריר שוקלת בהרבה מרקמת שומן! אדם שחיף באותו הגובה כמו שלך שוקל חמישים קילו וזה ביחוד מה שהדליק אצלי את הנורה האדומה (משפט של המורה שלי)] דיסלקציה מתבטאת גם בחוסר אפשרות להבעה והבנה? אולי גם במתמטיקה? אני לא מנסה לריב פה עם אף אחד אבל כשזה מגיע לזה שמישהו מנסה להפוך אותי לטיפש אז זה משהו אחר.. אם היית מחשב טוב היית רואה שבאפשרות הראשונה אתה בעצם מרים מאה קילו... מממ... מאה קילו... נשמע קל אה? מאה קילו בחזה... יכול להיות דבר כזה אצל ילד בן 17? אני אישית לא מאמין לזה... גם אם היית מתכוון ל40 קילו בכל צד לא היית אומר 20 בכל צד בצורה מבלבלת ומטעה שכן אני יודע ש20 קילו נשמע יותר הגיוני מ40 כי זה מה שאני גם יכול להרים [יותר 17 וחצי קילו אבל עזוב אני רק ארבעה חודשים בחדר ( וזה בקטע של המשקל הכי גבוה שאני יכול להרים בחזה ואל תשווו אותי כי אני גם התאמנתי ומתאמן בשחייה לפני החדר כושר) אבל כנראה שמבין בזה יותר ממך... ידעתי שקורס המדריכים יועיל] וגם מכפיל מששקל משקולות מכפיל מסת שריר מעלה משקל גוף!

והיד שהראת? עכשיו שבדקתי זה יותר כמו 35 ס"מ ושלא תטעו, יש המון המון הבדל כי זה 3 ס"מ הבדל בנפח בכל היד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 פעמים בשבוע 3 שעות אימון 10 חודשים כבר...

ועם כבר התחלתם אז, 175LBS בפרפר, 40 קילו בנצ'

איך זה הגיוני? אני מרים 40 קילו בבנץ' (20 מוט + 20 2 משקולות) בלי יותר מדי מאמץ ו130 ליברות בפרפר אני כבר מפרפר חח

thegodx אין מצב שאתה מרים 100 קילו, יש לי במכון בלוק אחד, לפי איך שהוא נראה הייתי נותן לו 100-110 קג והוא מרים 120 (2 של 25 מכל צד)

לא יכול להיות שאתה מחצית פחות או יותר מהמשקל שלו ומרים ב20 קילו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון ,אני הולך 3 פעמים בשבוע...כל פעם,שעה עד שעה וחצי אני משקיע

ביום הראשון עובד על חזה וידיים קדמיות

ביום השני עובד על גב וידיים אחוריות

ביום השלישי עובד על רגליים וכתפיים

ועל כל קבוצת שרירים אני עושה 3-4 תרגילים שבכל תרגיל 4 סטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל מה שאני עושה בחדר " אני "  ;D ( העתקתי מהתוכנית אימונים שלי ) ח"ח !!!  :smile1:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~|

לחיצה בשכיבה - 25 קילו 12X4 , לחיצה בשיפוע - קצת קשה אבל גם סוחב איזה 20קילו 12X3 , לחיצה בישיבה קדימה 60 - 64קילו 12X3 , פתיחות ידיים לצדדים כל יד  12X3 12.5 קילו , פרפר 30 חופשי ( 45 עם קצת עזרה בסגירות ) 12X3 , לחיצה צמודה בשכיבה גם קצת קשה צמוד אז 15- 20 12X3 , לחיצה בישיבה מוט לעורף 30 קילו 12X4 , משיכות בעמידה לכיוון הסנטר 24 קילו 12X3 , הרמות ידיים לצדדים 5קילו כל יד  12X3 , משיכות לעורף בווינץ כל יד 10 קילו ( מכשיר מעצבן ) 12X4 , משיכות מוט לחזה בישיבה 24 קילו 12X4 , משיכות קדימה בווינץ ידיים צמודות  12X3 , ירידות עם מוט על הכפתיים 25 קילו כל צד 12X3 ישור רגליים במכונה 36- 42 קילו 12X3 , לחיצות רגליים במכונה 50 קילו ( פעם עשיתי גם 70 אבל ירדתי מזה ) 12X3 , ישור מרפקים בעמידה בווינץ ( קשה קשה ) 24 קילו 12X3 , ישור מרפקים בישיבה ידיים למצח 10 קילו + ( תרגיל מעצבן ) 12X3 , בעמידה עם מוט ישור ידיים 10 קילו 12X3 , על המכונה ישור ידיים 24 קילו + 12X3 , אחיזה הפוכה עם מוט בעמידה גם כן כמו הקודם ( תרגיל קשה ) 12X3 ....ובסוף כל סוף כפיפות בטן ...

אולי יש עוד כמה אבל אין לי כוח כבר ... קרידיט לעצמי , יאלה בתאבון !  :xyxthumbs: , אולי אני דקיק חחח אבל קצת יותר סוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיתי מציעה לחובבנים כאן להפסיק לדבר עלי שטיו ולבקר אותי אני גר באשדוד מי שמעוניין אני יכול להביא גם כתובות מדוייקת הקף הילד שלי 37.2.

בקשר למטמתיקה אני 5 יחידות נשאר לי שאלון אחרון שנה הבא וביינתים יש לי ממוצע 91.

המרתי אני מריד הרמה אחת של 100 קילו. ומתאמן עם 80 קילו שזה 30 מכל צד. כשתיתאמן כמוני תדבר ואתה לא צריך להראות את עצמך כפרופסור לכושר ולתזונה לנכונה כי אתה לא עובדה שהמאמן שלי אימן אותי ככה שאני יכול לעבוד במישקלים האלה והוא היה עלוף ברית המועצות בהרמת שטנגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תגיע רחוק ככה תגיד עדיין לא פיתרו את מאמן הכושר שלך? :kopfpatsch:

זה שאתה עושה סט בכל מכשיר לא מביא לך שום דבר...בכל מיקרה אתה חייב לעשות מינימום 3 סטים במנוחות של 30-45 שניות בין מכשיר למכשיר יש לעשות מנוחה של דקה אחת.

להגיד לך אימון שלי?

אני מתאמן 4 פעמים בשבוע התכונית מחולקת לאימון א' ולאימון ב'

באימון א':

חזה: חזה תחתון בשכיבה עם מטו - 3 סטים

חזה עליו משקולות - 3 סטים

חזה עליו מכשיר - 3 סטים

פרפר - 3 סטים

חזה בסמיט משין -3 סטים

כתפים: לחיצת כפתים במכשיר - 3סטים

הרחקת כתפים בעמידה - 3 סטים

הרחקת כתפים בזוית -3 סטים

הרמת כתפים בפולי תחתון -3 סטים

יד קידמית: מכשיר - 3 סטים

מכשיר בעמידה - 3סטים

משקולות - 3 סטים

בטן:        שכיבות שמיכה  3 סטים של 30 חזרות

הרמת בירכים 3 סטים של 30 חזרות

אימון ב':

גב: משיכת מוט בפולי עליון - 3 סטים

מכשיק כנפים - 3 סטים

מכשיר חתירה T - 3 סטים

מטח - 3 סטים של 15 חזרות.     

גב תחתון - 3 סטים

טרפז: הרמת כתפים עם משקולות - 3 סטים

סיבובי כתפים בעמיה - 3 סטים

רגלים: נדלג זה ארוך מידיי.....

יד אחורית:  מקבילים - 3 סטים של 20 חזרות

יד אחורית בפולי עליון - 3 סטים

בשכיבה עם מוט W - 3 סטים

בישיבה עם משקולת - 3 סטים

בטן: אותו דבר כמו ב א'.

זה תוכנית רגילה.

יש גם סופר סט, פירמידה עולה, פירמידה יורדת, תוכנית כוח, אירובי...ועוד.

סט כולל 10 חזרות. 

אני עושה סט מכל דבר בהתנגדות הכי גבוהה שאני יכול שעובד על אזור מסוים, כמה מכשירים.

ואני עובד נכון לא עושה מהר אלא עובד לאט,

התחלתי תמכון עם 3 סטים מכל דבר ומעלה כשאני יכול 15 חזרות

אבל עם הזמן הוסיפו לי מכשירים ותרגילים אז עברתי לAB וגילתי שהמדריך שלי לא מקצועי כלכך בלי הרבה ניסיון, אז עברתי למדריך הכי עם הרבה ניסיון שהוא סוס ועוד גבוה, שעבר קורסים בוינגיט, קורס מדריכים אישים ועוד מלא קורסים מ1986 עד היום.

הוא אמר לי שאם אני עובד נכון בכל מכשיר ועושה סט ומעלה התנגדויות אני מגיע לתוצאה יותר טובה מאלה שעושים 3 סטים.

כי אני עושה 3-4 מכשירים שעובדים על אזור מסוים ,לדוגמא 3-4 מכשירים לחזה,2-3 מכשירים יד קדמית וכו'

כמובן שזה כרוך באכילה נכונה לפני ואחרי אימון ובכלל, לאכול כל יום בשר וביצה ולישון כמו שצריך .

וכמובן להתמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיתי מציעה לחובבנים כאן להפסיק לדבר עלי שטיו ולבקר אותי אני גר באשדוד מי שמעוניין אני יכול להביא גם כתובות מדוייקת הקף הילד שלי 37.2.

בקשר למטמתיקה אני 5 יחידות נשאר לי שאלון אחרון שנה הבא וביינתים יש לי ממוצע 91.

המרתי אני מריד הרמה אחת של 100 קילו. ומתאמן עם 80 קילו שזה  30 מכל צד. כשתיתאמן כמוני תדבר ואתה לא צריך להראות את עצמך כפרופסור לכושר ולתזונה לנכונה כי אתה לא עובדה שהמאמן שלי אימן אותי ככה שאני יכול לעבוד במישקלים האלה והוא היה עלוף ברית המועצות בהרמת שטנגה.

איפה אתה מתאמן באשדוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאמנתי בקיץ שעבר כשישה חודשים על גוף בתקופה של טרום עונה, אני משחק כדוריד

הקיץ הזה בקושי הספקתי להתאמן כי עכשיו התגייסתי...מה שהכי גרוע שממה ששמתי לב, משמינים בטירוף בצבא...העלתי שלושה קילו תוך בקושי שבועיים..

ואני 1.84, שוקל בערך 79

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחילים.. ;)

אני מתאמן כמעט שנתיים, גובה 1.92 משקל 81.

המטרה הסופית בעזרת השם בעוד 3 חודשים,90 קילו.

תמונה של היד:

1f29b447bb98d4c92f480392d2c0ae70020000.aspx

של הריבועים בבטן:

6df658d6597dd7797a4e018c2e0cc850020000.aspx

הינה נדב הידוע... יש מצב אתה מייעץ לי קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...