כמה זמן אתם הולכים למכון כושר ? כמה פעמים בשבוע ? וכמה זמן כול ביקור ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן אתם הולכים למכון כושר ? כמה פעמים בשבוע ? וכמה זמן כול ביקור ?

ExploiT

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה טיפים :

1. כדאי מאוד שיהיה לך סדר יום קבוע ומסודר עם שעות קבועות למכון ... אחרת אתה תגיע סתם עייף וזה הדבר הכי נורא ללכת למכון עייף בניגוד לזה שאתה עירני ואז זה ממש כיף

2. תלך עם מישהו קבוע או כמה שיהיו באותה רמה שלך וככה תוכלו להתקדם ביחד . זה יתן לך מוטיבציה וכל אחד יוכל לעזור לשני ... הרבה יותר כיף ומומלץ ככה

3. אם לא תהיה לך תזונה נכונה אז תשכח מהאימונים ! שרירים זה קודם כל תזונה ןרק אחר כך אימונים , אם אתה מתחיל להיות רציני בזה יש גם תוספי חלבונים וכו'

שיכולים לעזור

4. טובה וממריצה יכולה לעזור מאוד

5. על תקרע את עצמך ... מניסיון זה לא כיף לקום למחרת בבוקר כשתפוסים לך שרירים שלא ידעת שקיימים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 פעמים בשבוע , כל יום משקיע איזה שעתיים אימון ..היה לי גם פעם נתקעתי שם 4 שעות חחח .. אני שמעתי ש- 6 ימים בשבוע שזה כל השבוע ממש לא טוב ..הגוף צריך מנוחה ויותר מידי זה לא טוב 4 זה מספיק טוב ! כי אם כל השבוע מתאמנים אז ככה השרירים לא גודלים לא מתפתחים כמו שצריך ..אני כבר 3 חודש וחצי בחדר , החודש כבר שבוע וחצי לא הלכתי לא מתחשק לי ...אבל כשאני יחזור אני יודע שיתפס לי כל הגוף אבל אחרי כמה ימים של אימונים רצופים אז הכל חוזר למסלול ...אני בן 18.8 לפני החדר שקלתי 52 " מקרה חירום "  :smile1: עכשיו אחרי איזה חודש וחצי עליתי 5 קילו כל זה מהמנות שטרפתי בבית אחרי קריעת אנרגיות ..בכל מקרה מיטת בבית יש לי + מוט W + משקולות + משקולות לידיים . אבל עדיין אני מעדיף חדר כושר  זה כיף . עושה מצב-רוח אחרי כל זה וגם ביטחון למי שחסר!  :nono:

הגיל הכי טוב להתחיל עם זה - 15 + לא בהגזמה עם המשקולות  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאמן כבר 8 חודשים בתוכנית AB , 3 חודשים מתוך השמונה בתקופת מאסה כולל תזונה מחושבת ומאוזנת ושינה,

4 פעמים בשבוע אני הולך.

כמובן שאני לוקח גם אבקת חלבון וכדורי bcaa כדי להגיע לתוצאות מקסמליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מצחיק!

היקף יד 38 ס"מ? אתה יודע מה זה? רק לאנשים המבוגרים שמתאמנים כמה שנים יש מעל זה... נראה לי מדדו לך את ההיקף את הגוף אם כבר... ושלא נדבר על זה שאתה ממש אבל ממש רזה!!!

ודחיקת חזה במכשיר זה רק למתחילים, לאחר מכן עוברים למשקולות ואם אתה תחשוב רק לומר שאתה מרים 80 בחזה במשקולות אז אתה תצחיק אותי יותר כי לא נראה לי שיש מישהו שמסוגל לעשות את זה, לפחות לא אדם בעל אורך חיים נורמאלים.

כמובן חשוב לציין שאם אתה היית עובד במכון כושר כאדם רציני לא היית מתייחס לחזה בכלליות משום שדחיקת החזה לא מתמקדת בחזה עליו אמצעי או תחתון כמקומות נפרדים וזה לא טוב... אני יודע טוב מאוד מה זה לדחוק 80 במכשיר ואני בטוח שאם באמת היית מסוגל לזה לא היית צריך לדאוג כ"כ לנפח שלך.

גם אתה משוויץ בזה שאתה כ"כ שרירי שאם היית שרירי ולא היית סתם חטוב [חטוב זה עניין של אחוזי שומן, במשקל ובגובה שלך אני מניח שיש לך 9 אחוזי שומן ובגלל זה אתה מאמין שאתה שרירי] היית שוקל 10-20 קילו ואלא אם כן אתה לא איזה גמדון בגובה 130 אני מצטער אבל אני חייב לקטול אותך פה כי אני שונא שוויצרים ויותר מזה אני שונא שקרנים.

ד"א, היקף יד של 38 יעלה לך את משקל כל יד ב4 קילו או יותר... אלא אם כן עקצה אותך דבורה או משהו...

נ.ב.

פעם הבאה אם אתה לא סגור בקשר לשגיאות כתיב שלך, כנס לWORD לבדיקה קצרה. אני לא מנסה להתנשא או משהו פשוט קצת מעצבן לקרא הודעות ככה ובמקרה שלך גם קצת קשה להבין.

חח אז עכשיו אני יקטול אותך :

http://xs42.xs.to/pics/05334/bscap019.jpg

http://xs42.xs.to/pics/05334/bscap031.jpg

בקשר לחזה אני לוחץ חזה תחתון אם מוט ששוקל 20 קילו ושתי משקולו של 20 קילו משתי הצדדים שלו שזה יוצא 80 קילו. אני מטר 63.

עריכה: בקשר לשגיאות כתיב זה דיסלקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה אנורקסים או מה ?

180 60 קילו ?

אני 190 ואני שוקל 80-85

אבל אני דיי רחב יכול להיות בגלל זה יש לי כפתיים של 3 מטר אורך (הגזמתי) כאילו יש לי וואחד כפתיים רחבות

לא, לא אנורקסים, אבל בעלי חילוף חומרים מהיר בטירוף..

תאמין לי שאני אוכל רק דברים שנחשבים למשמינים ובכמויות..

זה לא משפיע

החיים קשים.

נ.ב - זה עדיין לא נחשב לתת משקל אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא אנורקסים, אבל בעלי חילוף חומרים מהיר בטירוף..

תאמין לי שאני אוכל רק דברים שנחשבים למשמינים ובכמויות..

זה לא משפיע

החיים קשים.

נ.ב - זה עדיין לא נחשב לתת משקל אגב.

גם אני טוחן...אבל אין מה לעשות...יאלה זזתי לאכול עשיתם אותי רעב.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יחסית אלי אתם כבדים!! אני איפה שהוא בין מטר 70 ולמטר 75 (הרבה זמן לא בדקתי ובפעם האחרונה הייתי 70) ואני שוקל 50 ק"ג (למרות שבדר"כ זה 51.85 אבל הממוצע זה אזור ה50)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...