מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי?

Spoonbender

Recommended Posts

הוא שהם יראו מה יש לי בדיסק הקשיח

יש שם דברים ששום אין אנושית שהיא אינה שלי לא אמורים לראות (ואני לא מדבר על פורנו, לכל אלה עם ראש כחול והארדיסקים מפוצצים בפורנו)

אז מה יש שםםם ? סודות של השב"כ? המספרים של ה1,000,000,000 כרטיסי האשראי שנגנבו ? :smile1:? מה יש שם שהטכנאי לא אמור לראות ?

tell us!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל יש מקרים שאנשים שלא מבינים במחשבים מזמינים טכנאי.

למשל שהמחשב לא פועל.. זה המצב שכל טכנאי מת עליו. כי הוא יכול להגיד לו שכל המחשב דפוק ולקרוע אותו במחיר, ואפילו אם רק הספק נשרף.

למשל להחלפת ספק טכנאי צריך לקחת כ 70 ש"ח עבודה + מחיר הספק (תלוי גם איפה הלקוח נמצא)

בטוח שיש גם אחלה טכנאים.. אבל אין מה לעשות הרוב מנסים לעשות כסף על האנשים והוציאו שם רע לכל הטכנאים. היום לא שווה להיות טכנאי

משום שאם אתה טכנאי כולם חושבים שאתה קומבינטור ומרמה אותם.

דבר טוב שיש היום לחשמלאים למשל ושיפוצניקים זה מחירון עבודה, דבר נהדר. למשל התקנת מאורר תקרה 150 ש"ח.

אז כבר בהתחלה אתה לא צריך לדאוג כמה זה יוצא וכמה שעות הוא עובד.. המחיר כבר קבוע.

אולי הטכנאים צריכים לעשות גם מחירון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טכנאי שמכבד את עצמו עושה מחירון, ואל תשכח שהטכנאים צריכים לקחת גם כסף על הנסיעות והביקור בבית בהרבה מקרים, מה שמוצדק לקחת 100-150 ש"ח ובנוסף דמי תיקון למחשב.

התקנת ממש לא שווה רק 70 ש"ח! הספק עצמו עולה יותר, והטכנאי צריך לקחת בנוסף דמי התקנה.

יש אנשים שפשוט חושבים שדפוקים אותם בכל מצב, ורוצים שיסדרו להם את המחשב ב-20 שקל!

ק' היום אני לא רואה סיבה שאנשים לא ילמדו קצת בעצמם על המחשב ויחסכו לעצמם את העלויות הגבוהות של הטכנאים! זה ממה לא מסובך, פחות משבוע וכבר יש ידע מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב

לא כולם כאלה (אני לא כזה, אני נחמד)

מה שמפחיד אותי במקרה שאני אשלח מחשב לטכנאי (לא שזה יקרה)

הוא שהם יראו מה יש לי בדיסק הקשיח

יש שם דברים ששום אין אנושית שהיא אינה שלי לא אמורים לראות (ואני לא מדבר על פורנו, לכל אלה עם ראש כחול והארדיסקים מפוצצים בפורנו)

פרקים של הטלטביז בפורמט DIVX?

ואיזה אבא לילדים יעבוד בתור טכנאי עצמאי תגיד לי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחברים שלי יש שנאה עמוקה לטכנאים, חנויות ומעבדות מחשבים.

כל חבר שלי ששלח לתיקון מחשב דפקו אותו.

פעם נתנו כרטיס מעפאן, פעם מחקו את הכל בלי סיבה, פעם דפקו הארד דיסק.

ולמזלי יש לנו אחד טוב.

הוא לא מוחק דברים בלי לגבות (ולהעלות אחרי זה את כל הקבצים החשובים).

הוא מגבה קבצים (מיי דוקומנטס, תיקיות בשולחן עבודה, ואם יש משהו נוסף מבקשים ממנו).

כשיש לנו (נו אמא שלי גילתה מה זה אימייל אבל לא מבינה מה אסור לפתוח), הוא תמיד מגבה את הקבצים החשובים שלנו במידה והכי פשוט זה לפרמט.

ואני צוחק על כל החברים שלי שהטכנאי פירמט להם את הדיסק רק בגלל שהיה להם בעיה בכונן דיסקטים או משהו (כדי לדפוק במחיר אני מניח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת ממש לא שווה רק 70 ש"ח! הספק עצמו עולה יותר, והטכנאי צריך לקחת בנוסף דמי התקנה.

התכוונתי שזה המחיר ללא המחיר של הספק! (המחיר של עלות הספק, יש הרבה מחירים, בנפרד) אז מחיר הספק+ 70 ש"ח נראה לי נורמלי מאוד

כי הרכבה לוקחת 5 עד 10 דקות..

כל מחיר במחירון צריך להיות תלוי גם במרחק נסיעה שיש לו לעשות להגיע אליך..

וכמובן מחיר קבוע לפורמט, לא משנה כמה זמן לוקח לו ואם הוא מסתבך. המחיר קבוע..

וככה לאט לאט הטכנאים יקבלו את האמון של הלקוחות.

הבעיה שלאנשים יש תאוות בצע ורואים אפשרות להרוויח כסף בלילעבוד אז מרמים לקוחות..

וככה יש בכל ענפי המקצוע, תמיד יהיה את האחד שירמה כדי להרוויח.

דבר טוב בחיים זה להבין בתחומים רבים וקצת ידיים טובות אתה יכול לתקן הרבה דברים בבית בלי טכנאי..

נ.ב שמביאים טכנאי תמיד להיות לידו ולראות כל חלק שהוא מחליף ושיראה מה לא טוב בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בחיים שלי אבל בחיים שלי לא הבאתי את המחשב לטכנאי.... !!! לא לשום חנות....את הכל עשיתי בעצמי לקח לי הרבה זמן לתקן וללמוד כל דבר איך לסדר אותו אבל הצלחתי (:

ואני מדבר מנסיון היו לי למעלה מ 10 מחשבים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם האחרונה שהמחשב שלי ביקר טכנאי (אמין, לפחות אליי) נשרף לו הספק כוח והיה צריך חדש, לא נדפק לי כלום והספק הוחלף (גנרי, מה ציפיתם, שאני אפנק את וויל ב ENERMAX או OCZ? ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי אבל בחיים שלי לא הבאתי את המחשב לטכנאי.... !!! לא לשום חנות....את הכל עשיתי בעצמי לקח לי הרבה זמן לתקן וללמוד כל דבר איך לסדר אותו אבל הצלחתי (:

ואני מדבר מנסיון היו לי למעלה מ 10 מחשבים !

רואים כמה זמן לקח לך לתקן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...