Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 74 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון אי אפשר לפוצץ אותה לפני כי הוא קופץ החוצה, ודבר שני להרוג את כל השמרים והכל יקח הרבה יותר כדורים...

אבל כל אחד איך שנוח לו... (חוץ מזה האפשרות שאתה נתת לא הולכת לפי העלילה... ;D)

לא ממש, אני קניתי פיסטול מושתק (15 כדורים) והספקתי להרוג את כל השומרים ואת המלשן, צריך פשוט לכוון לראש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לפני שאתה עולה להר לקנות איזה 3 מחסניות של עוזי (אפשר הכ זול זה לא משנה) ואז אחרי שאתה מצלם אותו אתה צריך להתקרב לבית, הוא בורח עם אוטו ואתה אחריו עם אופנוע ויורה על המכונית עם עוזי ואז הוא יוצא, אתה הורג אותו, מצלם את הגופה ולוקח את הצילומים חזרה לבקטה...

תודה אחי הצלחתי כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה בבקשה עזרו לא מצליח לעבור את מבחן הטיסה ה3 אני כבר שנה תקוע על זה! אפשר עזרה טיפים משהו,

תודה מראש, אלי.

הצלחתי את זה סוף סוף עכשיו אני עם האפצ'י , אפשר כמה טיפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

נתקעתי במשימה שצריכים לעקוב אחרי בחורה מהקזינו כדי לקחת ממנה את ה- Keycard (בדרך גם עוברים בחנות לאבזרי מין) ואז היא נכנסת לבית שלה

ולא הבנתי מה עושים שמה :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחכות ליד הבית שלי עד שיגיע ה GIMP.

אחד קירח כזה והוא מחזיק בלון ואתה לא צריך לתת לו להכנס לבית שלה

אם הוא יכנס אז נפסלת..

ואז אתה נכנס לבית שלה ואז.. :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחכות ליד הבית שלי עד שיגיע ה GIMP.אחד קירח כזה והוא מחזיק בלון ואתה לא צריך לתת לו להכנס לבית שלה

אם הוא יכנס אז נפסלת..

ואז אתה נכנס לבית שלה ואז.. :lol: :lol: :lol: :lol:

:screwy: ::)

:-X

אני הרגתי את הכלבה... כל הזמן תיקח אותי לשתות תיקח אותי לרקוד ? מה אני ? אני איש עסקים עסוק מאוד יש לי ראשי מאפיה על הראש אין לי זמן

לאחת כזו ! לקחתי אותה לאכול אמבורגר אבל מסתבר שזה לא טוב לה מספיק... אז יריתי בא ,פרצתי לבית שלה ולקחתי את הכרטיס...

ד"א חתיכת מופרעת זו איזה בית יש לה אלוהים ישמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...