Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 109 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

לפני שאתם אומרים לי לעשות חיפוש, עברתי על 10 מהדפים הראשונים ולא מצאתי תשובה ! המשחק הולך יפה על המחשב של אח שלי ( 9800XT ) אבל אחרי כמה דקות המשחק עושה RESTART למחשב ! ניסיתי להוריד את ה OC וגם הרצתי PRIME והכל יציב... האם יש תיקון לבעיה הזאת ?? אני ממש לא יכול לשחק בצורה הזאת !! בבקשה אם למישהו יש איזה שהוא תיקון או יודע אך לסדר אני ישמח מאוד  :-\

תודה מראש.

גם לי ועוד הרבה אנשים הייתה הבעיה הזו.מה שאתה צריך לעשות זה ללכת לאתר הרישמי של יצרנית הציפ של כרטיס הקול בלוח שלך ולהוריד את הדרייברים שלהם ולאאת הדרייברים של הציפסט המלא .זה אמור לסדר את הבעיה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הציפ של הכרטיס קול.לרוב הוא של REALTEK.כנס לאתר שלהם ותוריד משם תדרייברים.

יש לי שאלה-במשימה של הריקוד ,צריך רק ללחוץ על A S D W?

וגם מתי צריך ללחוץ?ברגע שהחצים נכנסים לעיגול או לפני?כי הוא לא מגיב להכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני עכשיו לא הבנתי משהו אני במשימה הדפוקה של להרוס את השדה גראס

אני מקבל להביור ואני מתחיל לסשרוף עד שהשוטרים באים עכשיו הוא אומר לי להוריד תמסוק אבל איך שאני יורה עם הבזקוה המסוק בורח לי מה אפשר לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה המפגרת של Zero, שצריך להטיס את הגובלין... השליטה כ''כ גרועה שזה לא יאמן.

הייתי רוצה להמשיך עם Woozie, אבל אומרים לי שאני צריך להתאמן יותר מתחת למים... מה לעשות? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם הR9200

גם לי יש תבעיה הזאת אז שמתי את הGF3 שלי

אתה יכול להוריד רזולוציה זה יעזור

אבל לפעמים עדין יש

המשימה של הריקוד: תשתמשו במקשי הNUM

ותלחצו בדיוק שהחץ מגיע לעיגול

כדי לתאמן יותר במים

אתה הולך לים הקרוב ו"צולל" ככה אתה מפתח את קיבולת השחיה שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: :s07: :s07:

איך באמת כולם נתקעים בזה???

כי הוא בקושי רוקד!!!

אני לוחץ למטה הוא לא זז אני לוחץ משהו אחר פתאום הוא מגיב...יענו מתי שב לו הוא רוקד.ניסיתי גם שהחץ בחוץ בפנים אחרי והכל חרא.אבל מתי אני צריך ללחוץ בדיוק על הכפתור והאם זה קשור למוסיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...