Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 108 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

הורדתי אותו מהסטיקי, הגיע הזמן לתת לו לגסוס לאיטו אל מרחבי האיכות

מרחבי האיכות??

ולמה להוריד אותו מסטיקי??

זה לא נוח ככה לדעתי תשאיר אותו על סטיקי עד שיפסיקו להגיב בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך עזרה במשימות של המכבי אש.

כשאני מגיע לדרגה 11 במשימות של הכיבוי אש, אני צריך לכבות שריפה כלשהי שאני לא מוצא אותה.

בתמונה (בסוף ההודעה) יש לי סימן אדום על בניין כלשהו, אבל אני נוסע מסביב לבניין ולא מוצא שום דבר עולה באש.

את מה אני אמור לכבות? ואיפה השרפה נמצאת?

בתמונה הראשונה: אני נמצא בצד אחד של הבניין.

בתמונה השניה: (חלק התחתון נמחק) אני נמצא בצד השני של הבניין.

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה של הקזינו עם הכסף ואני אמור לצנוח לתוך איזה חנות או משהו כזה ואני עם מטוס ג'מבו גדול אבל אני לא מצליח לצנוח .......אני לוחץ על אינטר ופשוט כלום ........ניסיתי כעל מקש וזה לא עובד......מה עושים!!!????!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ חזק יותר על האנטר

הוא רוצה להיות בטוח שאתה באמת רוצה לקפוץ :smile1:

סתם אתה צריך לעוף יותר גבוה ולחפש קורונה אדומה

ברגע שתגיע אליה זה יקפוץ אוטומטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי עכשיו את הHOTKNIFE!! סופסוף עברתי את כללל הביצפר לנהיגה על זהב!

זה היה ממש קשה, אבל הצלחתי. הדבר היחיד שהתקשתי בו היה החנייה ב90 מעלות. בפוקס הצלחתי את זה, ויצאה חנייה מושלמת.

המכונית עצמה קצת פחות מלהיבה, מה כל כך מיוחד בה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי כרטיס רדאון 9250 ןהדרייבר האחרון ויש לי בעיה מוזרה ב האנשים נעלמים ומופיעים קיצר משהו מאוד מוזר, אם שאלו את זה כבר בדיון הזה אז אני מצטער מראש פשוט יש פה 168 עמודים ודפדפתי ולא מצאתי ולדפדף בכולם זה פשוט בלתי נסבל.

בבקשה תעזרו תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם אומרים לי לעשות חיפוש, עברתי על 10 מהדפים הראשונים ולא מצאתי תשובה ! המשחק הולך יפה על המחשב של אח שלי ( 9800XT ) אבל אחרי כמה דקות המשחק עושה RESTART למחשב ! ניסיתי להוריד את ה OC וגם הרצתי PRIME והכל יציב... האם יש תיקון לבעיה הזאת ?? אני ממש לא יכול לשחק בצורה הזאת !! בבקשה אם למישהו יש איזה שהוא תיקון או יודע אך לסדר אני ישמח מאוד :-\

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא אהבתי את המשחק הזה.

הגראפיקה נוראית, הדיבוב גם, השליטה, משימות שחוזרות על עצמן, משימות מפגרות לפעמים...

הדברים שהם עוד איך שהוא טובים, הם האפשרות לחופש מוחלט, מכוניות מהירות, העלילה והשתלשלות העניינים, וההומור...

אני אשחק בו עוד קצת, ברגע ש- HL2 Lost Coast, F.E.A.R, Pray וחבריו יגיעו אני מעיף את המשחק קיבינימט.

יאללה, זזתי לשחק BF2!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...