Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 80 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

אי אפשר לקנות מודים......

אז תכנסו לאתר הזה....

http://www.lionetwork.net/

לכו ללינקים לאימיול(למעלה)....משחקים...משחקים למחשב....נראה לי זה בדף השלישי

יש שם 17 מודים......נראה לי שעכשיו זה יעבוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את אותה הבעיה ואי אפשר לתקן אותה כעת אלא אם יש לך כרטיס קול לא מובנה על הלוח

עברו בשבילי הרבה משימות בGTA והגעתי לעיד השלישית בשדה תעופה יש מטוס ענק מזה אחלה רק קצת קשה להטסה :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

הצלחתי לפתור את הבעיה שציינתי מקודם בעזרתו של PhP dUdE :)

* הוא נתן את הלינק. כנסו ללינק הבא ותורידו משם את הדרייבר לכרטיס קול שמתאים למערכת ההפעלה שלכם:

http://www.epox.nl/downloads/drivers/products/?product_id=316

אני יודע שזה יעבוד בטוח על לוחות עם עם כרטיסי קול של -. :)

הבעיה של המסך הכחול תיפתר אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה הבעיה ואי אפשר לתקן אותה כעת אלא אם יש לך כרטיס קול לא מובנה על הלוח

עברו בשבילי הרבה משימות בGTA והגעתי לעיד השלישית בשדה תעופה יש מטוס ענק מזה אחלה רק קצת קשה להטסה :

מה הקשר כרטיס קול מובנה? יש לי כרטיס קול מובנה ואין אפילו בעיה אחת במישחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עושים את הריקוד הזה במשימה LIFE IS A BITCH? או לפחות כך אני חושב שהשם שלה!

אני משתמש במספרים שבצד ימין במדלקת, אבל ממשיכים להגיד לי שאני לוחץ עליהם מאוחר מדי! כשאני לוחץ עליהם בעצם בדיוק בזמן

שכל חץ נכנס לי לתוך העיגול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מציקה במשחק.

הוא פשוט גורם למאיץ הגרפי שלי לאתחל את עצמו, סתם בזמן נסיעה (כרטיס מסך ATI 9600 עם הדרייברים החדשים 5.6) .ניסיתי לשנות את ההגדרות וגם על הגדרות נמוכות זה קורה. בהתחלה המשחק היה נתקע ל-10 שניות בערך ואז הייתי מקבל את ההודעה של VPU RECOVER . עכשיו ביטלתי את ההודעה וזה פשוט נתקע, נהיה מסך שחור  וממשיך אחרי איזה 10 שניות....זה קורה רק במשחק הזה...ובמיוחד בתוך עיר (הראשונה...כי בשנייה עדיין לא הסתובבתי הרבה אז לא יודע אם זה גם שם...). התקנה מחדש של המשחק לא פתרה גם כן את הבעיה.

מישהו נוסף נתקל בבעיה? יש איזה משהו לעשות?  :nixweiss:

תודה מראש...   :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באפשרויות של הכרטיס מסך אפשרות לבטל את הכנת הדו"ח או משהו כזה..אז הורדתי את זה...עכשיו הוא עדיין מאתחל את המאיץ אבל מבלי להקפיץ את ההודעה.

לי זה קורה כמעט בכל הפעלה של המשחק, אבל אני ברוב המקרים יכול להמשיך ולשחק גם אחרי האתחול של המאיץ(זה יכול להביא אחרי עוד איזה חצי שעה את זה עוד פעם) זה פשוט ממש מציק לי , במיוחד אם זה באמצע משימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה בכלל אחרי 2 דקות פשוט עושה ריסטרט, לפני הפירמוט זה היה נותן הודעות של הVPU Recover ועכשיו אחרי 2 דקות פשוט עושה ריסטרט ]: , יש פתרון כלשהו?

יש לי R9700, עם זה עוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה עם הלימוד טיסה

אני תקוע עם המסוק הזה... שאתה צריך לפוצץ 3 משאיות ו2 מכוניות שנוסעות עשיתי פשוט הכל המקסימום שהגעתי זה 63 אחוז

למישהו יש דרך כלשהי?

או שלא עשיתי את זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה בכלל אחרי 2 דקות פשוט עושה ריסטרט, לפני הפירמוט זה היה נותן הודעות של הVPU Recover ועכשיו אחרי 2 דקות פשוט עושה ריסטרט ]: , יש פתרון כלשהו?

יש לי R9700, עם זה עוזר...

אולי אחרי הפרמוט הורדת בדריוור  את האפשרות של VPU RECOVER אז הוא חייב לעשות RESET כדי לאתחל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...