כרטיס מסך חדש! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש!

Tass

Recommended Posts

זהו זה אני נפטר מהGF2MX ששירת אותי בצורה נאמנה ועובר הלאה!

אבא שלי נוסע עוד שבוע להונג קונג וראיתי זאת כהיזדמנות לקנות כרטיס חדש

עכשיו לאחר מחקר קטן שביצעתי הבנתי שהכרטיס שהיכ כדאי היום הוא GF4 TI 4200

קודם כל האם ההנחה שלי מוצדקת? (יש לי פנטיום 4 RDRAM 256 1.5G עם בורד 850)

ויש המון יצרנים לכרטיסים ואני די מבולבל לגבי איזה יצרן יותר ממולץ אם מישהו יוכל לפרט לי קצת על היצרנים המובילים מה ההבדלים בינהם אני מעד אשמח

תודה! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בוא נבהיר את המצב, אוקי?

אז ככה קיימים מספר יצרנים שמייצרים כרטיסי מסך חלקם טובים וחלקם לא

יש כרטיסים מהשורה הראשונה והם של חברות Leadtek /Gainward/Suma

כשהsuma נפוצ בעיקר בין אוברקלוקרים שממהירים את הכרטיס וזאת הודות אפשרויות המהרה שטמונות

בכרטיסים של חברה זו(גם מחיריהם לא ממש יקרים....). בקיצור כל הכרטיסים מחברות הנ"ל הם כרטיסים מומלצים

ואם אין בעית תקציב כדאי לרכוש אותם(Leadtek הכי טובה אבל זה בינינו.....).כמו כן יש כטיסים מחברות

כמו Msi/Asus ודומים להם. הכרטיסים הללו הם גם כרטיסים טובים ואיכותים אבל לאוברקלוק הם לא

(לפחות msi ) ואיכות פילטרים שלהם(משמציג דו מימד במחשב שלך) נחשבת לפחות טובה משל החברות שהזכרתי

למעלה. ולבסוף מגיעות חברות קבר כמו Innovision/PowerColor/PowerMagic. כרטיסים של חברות אלה אסור

לקנות בשום אופן כי אלה כרטיסים לא איכותים ומשנקרא כרטיסי עיתונות- אלה שמציעים לך ב"עסקות מבצע" למיניהם

לסיכום, בקש מאבא שלך כרטיס מהחברות שהזכרתי למעלה מקסימום אם אתה לא רוצה אוברקלוק(משti4200 דורש בכוח..)

תקנה msi או וגם visiontek חברה לא רעה

עד כאן מקווה שעזרתי כל טוב וחלומות פז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו זה הסביר לי הרבה ממש תודה!

אבל אני לא מבין דבר אחד GF4 אמור להיות כרטיס חזק גם בלי לעשות לו OC לא?

עדיף להשקיע עוד כסף ל4400? ומה עם CREATIVE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הכרטיס הזה (4200) יריץ לך היום כל משחק בקלות. אבל אם אפילו בעוד חצי שנה שנה תראה שאתה לא יכול להפעיל משחקים על ההגדרות הכי טובות (שים לב הכי טובות, כי משחקים הוא יריץ לך גם עוד 3-4 שנים), אתה יכול לעשות לו OC. סומה היא לא חברה כזאת טובה, יש לה דגם אחד (ה-SE) שבא עם מהירים יותר משאר הכרטיסים ולכן הוא יותר טוב. זהו, אבל עדיין הכי כדאי לך ללכת עליה כי ה-gainward יקר ולידטק אין 4200. אל תיקח 4400...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ללידטאק יש 4200 והוא נראה די טוב בכל מקרה אני צריך לתת לאבא שלי שם מדויק של כל דגם ולא הצלחתי למצא את השם המדויק של 4200 של סומה האם מישהו יוכל לכתוב אותו כאן בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם של הכרטיס של סומה הוא

Suma Platinum Geforce4 TI4200

תשמע

המלאי משתנה בין כל חנות לחנות

תגיד לו שיכנס

שיגיד

Hello

Geforce4 TI4200 please

not by Innovision/Powercolor/Powermagic

הם יתנו לו

ותכין לו דף מראש עם יצרנים ש"מותר" לקנות

וסבבה!

(אגב- יצרנים מומלצים:

MSI/Gainward/Asus/Leadtek/Visiontek/Suma./ELSA

חברים יוסיפו עוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו Msi/Asus ודומים להם. הכרטיסים הללו הם גם כרטיסים טובים ואיכותים אבל לאוברקלוק הם לא

(לפחות ) ואיכות פילטרים שלהם(משמציג דו מימד במחשב שלך) נחשבת לפחות טובה משל החברות שהזכרתי

תגיד ממתי היא חברה בינונית ???????????? נפלתה על הראש ? ::):bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...