חבריי הגיימרים המלך הוא ערום -אין הבדל משמעותי בשידרוג למעבד חדש -מצורפת ההוכחה - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבריי הגיימרים המלך הוא ערום -אין הבדל משמעותי בשידרוג למעבד חדש -מצורפת ההוכחה

asta

Recommended Posts

אני חושב שמה שהוא מתכוון להדגים זה ה"ניסוי" הבא

שים את היד שלך במקביל למסך (לא לגעת) ותנפנף ביד במהירות (כאילו אתה עושה שלום למסך :lol:)

ותראה מה קורה לתמונה שהעיין שלך קולטת

תנסה גם לפתוח את כף היד כמה שאתה יכול ותנפנף מהר ותראה שהאצבעות נראות יותר קרובות ממה שהם באמת (בגלל המריחה)

אבל הניסוי הז רק מדגים שהעין האנושית לא יכולה לקלוט יותר ממספר פריימים לשניה, אני חושב שזה 30 (בגלל זה במשחקים עם פריים לימיטר הוא מכוון על 30)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הקטע הוא איננו בFPS, אני לא יודע בידיוק איך להסביר את זה, אבל כאשר הFPS בCSS\CS או כל משחק אחר יורד מתחת ל60 בערך המשחק מפסיק להיות חלק ואני מבדיל הבדל רציני ביותר, בCS זה אפילו יותר גרוע, כשמשתמשים במסך שעובד על 100HZ ובסיאס יש 60FPS אתה תראה הבדל גם בין 60 למאה, CS הינו משחק יוצא דופן בכל הדבר הזה אבל מה לעשות, זה נכון.

דוגמא אחרת היא שלי יש 9800פרו, לחבר שלי יש 9800NP, חבר שלי שידרג לאחרונה למערכת 64ביט 3000+, המעבד שלי באוברקלוק קבוע ל2310MHZ מה שנותן לו דירוג של בערך 3000\3200 אולי קצת יותר בגלל הבאס, ובכל זאת NFSU2 על אותן הגדרות עבד אצל חבר שלי שמקומות מסויימים פשוט יותר טוב, והרגשתי את זה מאוד מאוד יפה, אי אפשר היה להתעלם מזה, ככה גם בGTASA במקומות הומים והמון המון דברים שמעבד חדש יותר היה מספק חווית ביצועים שונה לגמרי!

וכמה שהמעבד שלי כן חזק, במשחקים הוא פחות ואני חייב להשלים עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

malcolmx9

אם אתה אומר שהטענה שלי מגוחכת אז תוכיח

העין האנושית מסוגלת לקלוט ולעבד עד 30 תמונות בשנייה

יותר מזה והעין "מתבלבלת" ומה שאתה רואה זה דברים מטושטשים

stingeR

אני כבר אמרתי את זה, המשחקים לא מדמים את הראייה האנושית ובגלל זה יש הבדל בין 30FPS לבין 60FPS בזה שהמשחק חלק יותר

מצד שני אם זה לא היה איזה סיבה הייתה להוציא בקצב מטורף כזה? היה מספיק כרטיס מסך שמסוגל להציג 30FPS בכל משחק בכל רזולוציה עם כל הגדרה ופילטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הסיבה לכך שדווקא במשחקי מחשב, כן מבדילים מעל ל 30FPS זה בגלל, שבניגוד לשידור טלווזיה שאתם רואים, שם תמיד הקצב שידור הוא קבוע (על 23FPS), והוא לא משתנה ולא מושפע מכלום... במשחק מחשב, ה FPS הוא דבר דינמי שמשתנה כל רגע, וכאשר המשחק רץ בד"כ ב 80FPS ומדי פעם נופל ל 60 או 40, אתה גם שם לב, כי יש שינוי אבסולוטי, וגם שם לב, כי בד"כ נפילת FPS מלווה גם בנפילה בחישובי פיסיקה וגם האודיו אולי יעשה בעיות, דבר שתורם משמעותית ליכולת שלך להבחין בהבדלי FPS...

גם כמובן שככל שהמחשב שלך יותר חזק, אתה יכול להריץ משחקים עם VSYNC ולקבל ביצועים יותר טובים בלי תופעת ה TEARING לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בא לחזק משהו

לא מזמן היה לאן פרטי ב6.8 גני תערכוה

ההיתי שם אני עם המפרט בחתימה שיחקנו css השתפתנו בטורנירים

קיצר אז עלה לי המחשב 6 אלף

לפני שנה ככה והוא ההיה נחשב da best כמו שהיום ה7800gtx

קיצר אנחנו שיחקנו וככה עפנו מהטרונירים אז קלטו עייני !

מחשב עם atlon64 +3700 vienc

2 giga

7800gtx x2 in

raptor מחשב שרק לראות אותו את מזילל ריר

ולהפתעתי הרבה מה התבברר?

יש לו 20-10 fps יותר מאשר ממני

לי יש ככה 60-200 במפות מסוימות למשל בd2 יש לי ככה בלונג בין 60-120 ככה

הוא יש לי 67-70-140

וההבדלים של 20 fps

וההבדלים במחיר לפחות עשר אלף

הבנתי עכשיו גם למחשב שאני בונה לאחי

שכול הכפולי ליבות 7800gtx ומה לא

הכול פלוס מינוס אותו הדבר כול עוד אתה לא מנסה לשבור שיאים באובר קלוקינג

כי בראסמי מ9800 ועד ה7800gtx לא השנתנה הרבה אז מה יותר pips והמירות יותר גדולה

וגם במעבדים לפי דעתי כול הatlon64 +3000 ומעלה אותו הדבר פלוס מינוס גם ה939 ו754

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שהוא אולי עשה הגבלה ל FPS? כי זה דבר שבד"כ עושים ב CS באופן כללי

עוד דבר זה שידוע שכרטיסי מוציא יותר ביצועים ממשחקים מבוססי Half-Life2 מאשר כרטיסי GForce באותה רמה

עוד דבר, שצריך רזולוציות מטורפות ופילטרים בשביל לראות את השיפור של ה 7800GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לליאור ולכול האחרים

תסתכלו היטב בדף הראשון של הדיון הזה בקישור ל-tomshardware

איפה לכול הרוחות והשדים נעלם ה- commen sense שלכם

ותעשו 2+2

כול ההבדל בין xp2500---3200 ל- venice 64bit 3000 הוא בסך הכול 12fps

(בין 82 ל-70 ) ב-high detail 1280x1024 עם 6800gt בשתי המערכות

ואם מישהו כאן יגיד שהוא מסוגל להבדיל בין 70 ל- 82 אז הוא שקרן ופלצפן

איך שלא תהפכו ותסובבו את הנתונים

המיספרים לא משקרים

המסקנה הבילתי נימנעת ושלא ניתן להפריכה היא שכול החברה בעלי מערכות 2500 עם כרטיס מסך ברמה מקבילה ל-6800gt יזרקו את כספם לשווא ולא יקבלו שום שיפור שניתן להבין בו במישחקים.

עדיף לחכות שנה + עד שייצאו מישחקים שתומכים ב-64bit ורק אז לשדרג לחומרת 64 bit עם מעבד כפול ליבות בזיל הזול לעומת המחיר המופקע וחסר הפרופורצייה כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta

מצטער אני לא יכול להתייחס להודעה כשהיא לא מובנת לא מפוסקת ולא מרווחת כמו שצריך

ממה שכן הבנתי קצת אתה טוען שכל מערכת A- 2500 עם כרטיס מסך 6800GT זה הכי טוב שצריך?

אז תן לי לחדש לך

A64 3000, 3200, 3500 מגבילים מסידרה 7 של nVidia

אז אתה עוד מדבר איתי על 6800GT

תעדכן קצת את הטיעונים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...