Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 18 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ויסטה הולכת להיות WINXP64 ביט רק פלצני כמו OS ?

ואגב למה לא מוציאים TOOL שדרוג של מערכת 32 נוכחית לגירסאת 64...

המחשב שלי לא עבר פירמוט מזה שנה.. ואני גם לא מתכוון לפרמט, המערכת מתוחזקת כראוי, והביצועים מקסימליים כאילו רק התקנתי אותה..

אבל אני רוצה לעבור למערכת 64 מבלי להתקין את כל התוכנות שלי... ואוי, יש המון כאלו ! אני פשוט לא מסוגל להקין את כולם...

יש אולי פתרון יצירתי או תוכנת צד שלישי שמאשרת העברה של התוכנות המותקנות נוכחית למערכת 64 ביט ? או אולי יש TOOL שדרוג כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

האם משהו הצליח להתקין 2000 SQL Server על מערכת ההפעלה הזו x64 ?

בעקרון ראיתי שקיימת גרסה מיוחדת ל- x64 היא לא עובדת ... (מתקינה רק לקוח ללא השרת)

בנוסף קיים sp4 לגרסת ה- x64 (אומנם הוא מודיע שהמערכת לא מתאימה ..)

Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 4

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8e2dfc8d-c20e-4446-99a9-7f0213f8bc5&displaylang=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא Daemon Tools ל64, אני עכשיו הולך לבדוק אותו.

עריכה:

אוקיי, ישנה בעיה, אחרי ההתקנה, הצורבים שלי לא מזוהים תחת נירו, זה גם bug רשמי באתר של DT

We confirm the problem with 64 bit version of DT and Nero 6 (drives not recognized by Nero). The problem will be fixed in next version.

נחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה אתה רוצה סוכריה?

אם אתה חרמן עד כדי כך על הויסטה אז לך תוריד את הבטא, רק קח בחשבון שהיא מלאת באגים.

וזהו די, הת'רד הזה הוא ל x64 לא למערכת הפעלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chill out dude

כשראיתי את התגובה הקודמת שלך החלטתי להתאפק ולקוות שהדיון יחזור לנושא המקורי שלו. אבל אני מצטער, x-dude צודק. נושא הדיון הוא Windows XP 64bit. היו ועוד יהיו מספיק דיונים על , ואני מקווה שכשיהיה יותר מידע רלוונטי ולא רק השערות כלליות לגבי שנת השחרור שלה כמו שיש עכשיו.

אתה מתבקש לא לגרור את הדיון הזה לנושאים לא רלוונטיים ו/או ספאם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סיכום נושא התמיכה בעברית ב- 64bit

אחרי שעברתי על כל השרשור הזה מתחילתו ועד סופו, הבנתי שלא יצאה גירסה בעלת ממשק עברי ל-XP64 אלא אם השתנה משהו מאז שדברו על זה כאן, אי שם בתחילת השרשור.

אחד מהכותבים בשרשור בשם k100m כתב שבשיחה עם מיקרוסופט נאמר לו ש'אין תמיכה עברית כשפת מערכת אך היא תומכת בעברית כשפה נוספת'.

האם מדברים אלו ניתן להבין שאין צורך להתקין חבילת שפות חיצונית לאחר התקנת מערכת ההפעלה? ואם יש צורך כזה, היכן באתר של ניתן להוריד אותה?

ביצעתי שם חיפוש ולא ממש מצאתי. אני מעוניין לדעת לפני שאני רץ לחנות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הפתעה בשבילך, x-dude - אתמול, לאחר שפרסמתי את השאלה שלי בנושא העברית, נתקלתי במחשב 64bit שממשק החלונות שלו היה לחלוטין בעברית.

האדם שאותו שאלתי לפשר הדבר לא ידע מה לענות לי. אני אנסה לברר את זה שוב. אני מתחיל לחשוד שזו היתה בעצם גרסת 32 שרצה על מחשב 64.

בכל מקרה, נסה לברר את זה גם מהכיוון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...