Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 17 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה סנוגע לFAR CRY   לדוגמא ???

ראיתי פא'צ שיצא ל 64 ביט ? מזה אומר לי ?

(אם הוציאו לזה גם יוציאו לעוד הרבה)

מקסימום אני אתקין בסוף את הXP SP2  היישן והטוב וזהו

הוא פועל ב 64bit וכמו שאמרת יצא לו עידכון שמשפר את הגרפיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גירסה חוקית ומלאה של והיא מגיעה עם הגירסה האחרונה (?) של X64 מחודש מאי 2005.

התקשרתי למיקרוסופט ישראל לשאול כמה שאלות ואלו התשובות שקיבלתי:

- התוכנה היא תוכנה סופית. לא גירסת בטא, אלא תוכנה מסחרית מלאה.

- התמיכה של התוכנה באופיס 2003 היא מושלמת. אין עברית כשפת מערכת אבל היא תומכת בעברית כשפה נוספת.

- חלק מהדרייברים של התוכנות והחומרות לא יפעלו. יש צורך לבדוק פרטנית מול החברות האם יש להן דרייבר מעודכן ל64, סביר להניח שכולן עובדות על זה.

- התקנה של גירסת 64 על בגירסת 32 אינה "שידרוג" אלא התקנה מלאה, עם פירמוט וכל החגיגה.

התשובות האלה הביאו אותי מצד אחד להיות יותר רגוע לגבי הגירסה, בעיקר כי יש לי מחשב חדש ולא איכפת לי לפרמט אותו בפעם השמינית. מצד שני אחרי שהתקנתי את התוכנה והתמודדתי עם כל הדרייברים שמסופקים עם לוח האם והכרטיס הגרפי הבחנתי בכמות העצומה של הודעות השגיאה שקשורות ל32 ביט, שהחלטתי לחזור לXP הישן.

המחשב שלי לא נועד בינתיים להתמודד עם העתיד, בעיקר כי אני עובד על תוכנות ישנות יחסית. מי שמייעד את המחשב שלו לעבודה מקצועית (תוכנות חוקיות חדשות) אני מאמין שגירסת ה64 תוכיח את עצמה כרלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי לא נועד בינתיים להתמודד עם העתיד, בעיקר כי אני עובד על תוכנות ישנות יחסית. מי שמייעד את המחשב שלו לעבודה מקצועית (תוכנות חוקיות חדשות) אני מאמין שגירסת ה64 תוכיח את עצמה כרלוונטית.

אין שום סיבה,גם לאלו שעובדים עם תוכנות כבדות לעבור ל 64 ביט,כי התוכנות בעצמן לא תומכות ב 64,הם עובדות על WOW שזה בעצם אימולטור 32 ביט,ככה שווינדוס יכול להריץ ישומיי 32 ביט.

הייתרונות היחידים הם ממש שוליים כמו שאפשר לראות פה: http://www.microsoft.com/windowsserver2003/techinfo/overview/x64benefits.mspx

(בקובץ ה DOC).

הרבה חברות לא שוקדות יומם וליל לעשות לנו ל x64 בגלל שאין להם סיבה,שוק 64 ממש אבל ממש מצומצם,כאשר תתחיל להכנס לשוק,אז נראה שיפור בכל מה שנוגע לתמיכת דרייבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את ה 64BIT וכל הדרייברים מותקנים כמו שצריך וגם עדכונים מהאינטרנט בצעתי.

מלבד מצלמת ה Web שלי הכל מזוהה.

השאלה שלי היא האם אוכל לנסות להתקין דרייבר אחר אולי למצלמה ?

המצלמה שלי מדגם CIF 6009 CAMARA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם.

נסיתי את המערכת הזאת ואומנם חלק קטן מהתוכנות שבדקתי לא עובדות אבל הן דיי חשובות לי אז אני פורש ממנה.

אולי בעתיד שהתמיכה לפחות של תוכנות תיהיה יותר מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכם,

יש לי שאלה טכנית - בעת התקנת windows xp 64bit מתקליטור על דיסק קשיח ריק (התקנה לא גרפית), איזה קובץ או קבצים, הם הראשונים להטען ל- של המחשב כדי להריץ את מערכת ה-setup?

(ובמילים אחרות - איך אני יכול לקבוע אם תקליטור התקנה כלשהו של חלuנות הוא - bootable, מבלי לנסות ולהריץ אותו?)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה, מישהו יודע מתי כביכול תהיה תמיכה מלאה ? בנתיים זה נראה כמו מערכת "שוק" כזו שלא שווה בכלל להתקין..

ואני מאמין שעד הויסטה כבר יהיה תמיכה לתוכנות ב-64 וגם למשחקים..אבל עד הויסטה כבר יהיה את הויסטה 64...

ככה מה אתם אומרים מיקרוסופט הולכים לשדרג את התמיכה במערכת הפעלה הזו ? או שהיא נפל אידיוטי כמו ME.. שאולי שרד שבוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...