AMD Athlon 64 X2 3800+ Review - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Athlon 64 X2 3800+ Review

shklak

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שמחפש כפול ליבה "זול" שיקנה את ה-820 , (לפחות בנתיים עד ש- תוציא 3500X2 , אולי)

ברמות הגבוהות יותר , עדיף (כרגיל)

כמו שנאמר פה , אם טובים יותר בחד-ליבתיים הגיוני שזה יהיה גם בכפול ליבה

(רק שבחד-ליבתי היו גם יותר זולים)

בכל מקרה , מעבדי הליבה כפולה של עדיין טובים ושווים את המחיר (בעיקר ה-820)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל אכלו אותה זה ברור אפילו המבחנים מראים אתזה ומי שרוצה כפול לביה כי די חשוב לו ביצועים שיחכה קצתש המחירים שלהם יצנחו וחוץ מזה זה די משתלם לחכות כי גם תוך שנה המשחקים יתחילו לתמוך בכפולי הליבה ולנצל אותם איכשהו אבל אל תצפו למחירים טובים כי הם לא יצנחו בהרבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאם היום אני קונה מחשב, בתקציב של 7K בערך, אני עדיין הולך על ה3000 venice, ביצועים מרשימים יכולות oc נפלאות, וחוץ מזה התושבת תשאר איתנו עוד הרבה זמן אז תמיד אפשר להחליף (;

עריכה- אחרי שכתבתי חשבתי עוד שנייה והחלטתי להוסיף הסתייגות-

א. הכוונה, כמובן לא רק התושבת אלא גם התמיכה של הNF4.

ב. הצרכים שלי מהמחשב הם מגוונים יותר ממשחקים או OC ולכן הייתי צריך להשקיע בHD לדוגמא, לא הייתי קונה מחשב בלי רפטור, או 2 GIG ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להוסיף שתי דברים לתגובה שמעלי:

1. 64 פשוט OVERCLOCK חרא תחת מערכות 64ביט, למשל, בעבודה עם 64, אפילו OC של 200MHZ הכי פשוט והוא לא יציב....

2. ה VENICE 3000 שיצאו בתקופה האחרונה (לפני שבוע 22 לפי מה שרשמו פה), לא עושים OC כל כך טובים דווקא כמצופה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

316$ ל-830 ב-Tray ו-354$ ל-3800+ ב-Box זה מחירים רשמיים של אינטל ו-. אף אחד בכלל לא יתקרב למחירים האלה בישראל

?? אז את מי זה מעניין המחירים אלה, תביאו מחירים שיועילו מהשוק ולא מהמקור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כניראה חשב שאתה רוצה את המחיר בחו"ל..

כשזה לגבי מחיר בארץ למה שאחרים יעשו לך את העבודה ?

כנס לחנויות מחשבים (הנורמליות יחסית )או לאתרים שלהם ותשווה תמחירים שלהם ..

בכל מיקרה שלוף מתוך הזיכרון ככה שזה יכול להיות שונה .. :nixweiss:

ה 64X2 3800 נע סביב ה 2500 שקל

ה820 נע סביב ה 1800 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שימוש בשני המעבדים, מספיק שאתם מחוברים לאינטרנט, אפילו שאתם לא גולשים ואתם משחקים משחק כלשהו אז כבר הביצועים שלכם נפגעים.

ולגבי זה שמעבדים לא בשימוש במשחקים, זה לא בדיוק נכון, אם יש כמו שצריך אז כן יש להם שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שימוש בשני המעבדים, מספיק שאתם מחוברים לאינטרנט, אפילו שאתם לא גולשים ואתם משחקים משחק כלשהו אז כבר הביצועים שלכם נפגעים.

ולגבי זה שמעבדים לא בשימוש במשחקים, זה לא בדיוק נכון, אם יש כמו שצריך אז כן יש להם שימוש

ואללה, בכמה אחוזים הביצועים נפגעים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...